Natuke Manchegot on selle Toledo jaoks palju

Prognoos täitus. CD Toledo kaotas Ciudad Realis 2:0 CD Manchego vastu, kes on parim meeskond. Greenid (selles mängus roosas) ei suuda pärast Illescase XNUMX:XNUMX viiki Conquense'iga võita vastast, kes on hetkel tabeliliider. Ründaja Javi Verdú kaks suurepärast väravat otsustasid ebavõrdse lahingu kahe väga erineva dünaamika ja taotlustega meeskonna vahel. Tuleb meeles pidada, et Toledo on endiselt languses, esimese ringi lõpuni on jäänud üks mäng.

2. minutil tõstis Nacho Ruizi sooritatud nurgalöök palli selle ala äärele, kus Javi Verdú oli alles märgitud. Prooviti mängida, kus Alicante mees andis lakkamatult surmava löögi ning tegi seisuks 1:0. Kuna Toledo oli nii kiiresti vastu löönud, leidis ta liiga kõrge mäe, et kannatada moraali ja mängu sellisena, nagu see on.

Asja teeb hullemaks see, et enne vaheaega andis pikk pall Javi Verdúst üle kerge 2:0 pärast Kupeni otsustusvõimetust mängust vabanemise katsel. Siin kõik lõppes, kuigi tõsi on, et Cristo oli nurgalöögist 1:1, kuid ta jooksis kohalikust väravast hea sekkumiseni.

Teine osa jäi üle ja sellegipoolest oli Manchego alguses 3:0 eduseisus. See oli Nacho Huertase löögist, mis läks võrku ja ta puhastas Kupeni küsimusega, kas ta tegi seda käega või mitte. Kaks minutit hiljem viis Nacho Ruiz hea löögiga palli Toledo väravapostist mööda. Ja juba kohtumise lõpus kohtus Cristo taas väravavaht Menaga, et päästa peaaegu kindel värav.

– CD Manchego Ciudad Real: Mena; Durán, Álex Jiménez, Venturini, Ross, Nacho Ruiz; Nacho Huertas, Crespo, Gonzalo Saiz (Fitz, s. 70); Javi Verdú (Saha, s 83) ja Calin (Sanjuan, s 87).

-CD Toledo: Jony; Varo (Angelito, s. 63), Luis Enrique, Fontanello, Kupen; Camacho, Arturo, Escudero, Fuentes (Juárez, m. 63); Christ ja Iván Bueno (Mario Gómez, m. 82).

Kohtunik: Carrasco Hervas. Kollane külaline Cristo.

Väravad: 1-0 m. 2: Javi Verdu; 2:0, m, 40: Javi Verdu.

Juhtumid: Tercera RFEF-i 14. mängupäeva mäng peeti selle laupäeva hilisõhtul Ciudad Realis Rey Juan Carlos I staadionil umbes 1.400 pealtvaataja ees.