Osasuna 1 – Villarreal 0: Chimy Ávila peatab Villarreali külma

Ajakohastama

Mängu lõpud, Osasuna 1, Villarreal 0. 90'+5′ Teine poolaeg lõppes, Osasuna 1, Villarreal 0. 90'+4' Katse blokeeritud Manu Trigueros (Villarreal) parema jalaga löök ala keskelt. 90'+3′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Lucas Torró.

90'+3′ Manu Trigueros (Villarreal) on saanud kaitsetsoonis vea. 90'+3′ Manu Sánchez (Osasuna) viga. 89 ′ Osasuna vahetus, Rubén García asemel tuleb väljakule Oier Sanjurjo. 88′ Boulaye Dia (Villarreal) pealöögi katse tabas ala keskelt, mis pärast nurgalööki tabas latti. 88 ′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Aridane Hernández.

84 ′ Vahetus Villarrealis, Francis Coquelin astub platsile Daniel Parejo asemel. 84 ′ Offside, Osasuna. Nacho Vidal tegi sügava sammu, kuid Ante Budimir tabati suluseisust. 83′ Ante Budimiri (Osasuna) löök tabas parema jalaga ala seest paremalt poolt. 82′ Manu Triguerose (Villarreal) viga. 82′ Rubén García (Osasuna) on saanud kaitsetsoonis vea.

82′ Vahetus Osasunas, Aridane Hernández astus väljakule Chimy Ávila asemel. 81′ Arnaut Danjuma (Villarreal) on vasakul äärel vea saanud. 81′ Nacho Vidali (Osasuna) viga. 77 ′ Vahetus Villarrealis, Boulaye Dia astub väljakule Giovani Lo Celso asemel. 77 ′ Vahetus Villarrealis, Samuel Chukwueze astus väljakule Yeremi Pino eest.

77 ′ Vahetus Villarrealis, Manu Trigueros läheb Serge Aurieri eest väljakule. 74 ′ Chimy Avila (Osasuna) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 74 ′ Chimy Ávila (Osasuna) viga. 74 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) on saanud vastasväljakul vea. 72 ′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Rubén García.

71 ′ Osasuna vahetus, Ante Budimir astub väljakule Kike García asemel. 71 ′ Osasuna vahetus, Darko Brasanac astub väljakule Javi Martínezi asemel. 69 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) löögi tõrjus vasakult paremalt äärelt ala sees. 69′ Kike García (Osasuna) löök parema jalaga paremalt poolt vasakult mööda lasknud ala seest. Abistab Chimy Avila. 68 ′ Moi Gómezi (Villarreal) viga.

68 ′ Nacho Vidal (Osasuna) on saanud kaitsetsoonis vea. 68 ′ Etienne Capoue (Villarreal) sai kaitsetsoonis vea. 68′ Javi Martínez (Osasuna) viga. 66 ′ Daniel Parejo (Villarreal) on saanud kaitsetsoonis vea. 66 ′ Jon Moncayola (Osasuna) viga.

63′ Värav! Osasuna 1, Villarreal 0. Chimy Avila (Osasuna) pealöögi kasti keskelt. 62 ′ Chimy Avila (Osasuna) löök vasakpoolsega väga kaugelt ja ebatõenäolisest positsioonist, mis läheb liiga kõrgele. Abistab Kike Garcia. 61 ′ Kike García (Osasuna) pealöögi vasakust äärest tabas liiga kõrgele. Abistav Jon Moncayola tsenderdusega nurgalöögi järel. 60 ′ Nurk, Osasuna. Nurga võttis Geronimo Rulli. 59 ′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Lucas Torró.

60 ′ Löök kõrgelt ja läbi värava keskosa. Rubén García (Osasuna) tulistab vasaku jalaga ala keskelt. 59′ Etienne Capoue (Villarreal) löögi tõrjus parema jalaga kasti väljast. 59 ′ Serge Aurieri (Villarreal) löök vasakpoolse löögiga ala keskelt, mis läks vasakule. Abistab Moi Gomez. 58 ′ Vahetus Villarrealis, Moi Gómez astub vigastuse tõttu platsile Alberto Moreno. 56 ′ Väljaspool, Villarreal. Alberto Moreno proovis läbilöögi, kuid Arnaut Danjuma tabati suluseisust.

55 ′ Alberto Moreno (Villarreal) löögi lükkas vasaku jalaga ala keskelt tagasi. Abistab Giovani Lo Celso. 52′ Katse läks mööda. Chimy Avila (Osasuna) lõi nurgalöögi järel kastist väljast vasaku jalaga löögi. 52 ′ Nurk, Osasuna. Nurga tegi Pervis Estupiñán. 51 ′ Väljaspool, Villarreal. Alberto Moreno proovib läbilöögi, kuid Pervis Estupinan tabatakse suluseisust. 51 ′ Väljaspool, Villarreal. Giovani Lo Celso proovib läbilöögi, kuid Alberto Moreno tabatakse suluseisust.

48′ Jon Moncayola (Osasuna) viga. 48 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) on saanud kaitsetsoonis vea. Teine poolaeg algab Osasuna 0, Villarreal 0. 45'+2′ Esimene poolaeg lõppes, Osasuna 0, Villarreal 0. 45'+1′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Juan Cruz.

45 ′ David García (Osasuna) katse tabas ala keskelt peaga, pall läks väravast mööda. Abis Rubén García tsenderdusega nurgalöögi järel. 44 ′ Nurk, Osasuna. Nurga tegi Pervis Estupiñán. 43 ′ Etienne Capoue (Villarreal) viga. 43′ Kike García (Osasuna) on saanud vastasväljakul vea. 43 ′ Löök seistes pulkade all maapinnal. Lucas Torró (Osasuna) pealöögi vasakult kasti äärest. Abistab Kike Garcia.

41′ Yeremi Pino (Villarreal) löögi tabas ala keskelt, pall läks paremalt poolt väravast mööda. Abis Pervis Estupiñán tsenderdusega kasti. 39 ′ Daniel Parejo (Villarreal) on saanud vastasväljakul vea. 39 ′ Chimy Ávila (Osasuna) viga. 37 ′ Etienne Capoue (Villarreal) on saanud vastasväljakul vea. 37 ′ Lucas Torró (Osasuna) viga.

36 ′ Alberto Moreno (Villarreal) sai vasakul äärel vea. 36 ′ Javi Martínez (Osasuna) viga. 35 ′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Juan Cruz. 33′ David García (Osasuna) katse tabas parema jalaga ala keskelt, mis läheb pärast nurgalööki liiga kõrgele. 33 ′ Nurk, Osasuna. Nurga võttis Raúl Albiol.

32 ′ Nurk, Osasuna. Nurga võttis Raúl Albiol. 32 ′ Viga Alberto Moreno (Villarreal) poolt. 31′ Jon Moncayola (Osasuna) on saanud kaitsetsoonis vea. 31 ′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Juan Cruz. 27 ′ Raúl Albiol (Villarreal) on saanud kaitsetsoonis vea.

27 ′ Manu Sánchez (Osasuna) viga. 27 ′ Lask maapinnal seistes keppide all. Yeremi Pino (Villarreal) löök parema jalaga kasti paremalt küljelt. Abistav Daniel Parejo. 26 ′ Serge Aurier (Villarreal) on saanud kaitsetsoonis vea. 26 ′ Lucas Torró (Osasuna) viga. 24 ′ Väljaspool, Villarreal. Daniel Parejo proovib läbilöögi, kuid Pervis Estupinan tabatakse suluseisust.

22 ′ Offside, Osasuna. Jon Moncayola astus sügava sammu, kuid Chimy Avila tabati suluseisust. 21′ Katse ebaõnnestus Etienne Capoue (Villarreal) parema jalaga löök väljastpoolt ala. 19 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) on saanud kaitsetsoonis vea. 19 ′ David García (Osasuna) viga. 18 ′ Raúl Albiol (Villarreal) viga.

18 ′ Kike García (Osasuna) on saanud vastasväljakul vea. 11 ′ Nacho Vidal (Osasuna) löögi tõrjutud parema jalaga ala keskelt. 10 ′ Nurk, Villarreal. Nurga võttis Juan Cruz. 10 ′ Arnaut Danjuma (Villarreal) löök vasakpoolse vasaku löögiga tõrjuti ala sees. Abistab Giovani Lo Celso. 7 ′ Viga Pervis Estupiñáni (Villarreal) poolt.

7 ′ Nacho Vidal (Osasuna) on saanud kaitsetsoonis vea. 6 ′ Rubén García (Osasuna) katse tabas parema jalaga väljastpoolt ala, mis läheb kõrgele ja kaldus paremale. 5 ′ Nurk, Osasuna. Nurga võttis Pau Torres. Algus on prioriteetne. 0 ′ Mõlemad meeskonnad kinnitasid joondused. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi