Hüvasti CF Talaveraga järjekordse kaotusega Racing de Ferroli vastu

Manu Justo varajane märklaud, neljas minut, otsustas lahingu Primera RFEF-i I grupi liidri ja alumise meeskonna vahel. Värav sündis Chacóni löögist, mille kohalik väravavaht tõrjus ja kukkus Justole, kes ei andestanud 0:1 seisu, mis lõpuks oleks lõplik.

See võit on seda väärt, et Racing Club de Ferrol jätkab oma sõltuvust teisest divisjonist. Galicia meeskond pidas kõva võitlust AD Alcorcóniga otsese edutamise nimel. CF Talavera jättis oma publikuga omalt poolt uue kaotusega hüvasti ja jääb üle vaid lõpetada oma reis Leóni, kus neid ootab ees kultuuriline vajadus.

Esimesel poolajal oli Álex Lópezil võimalus kahel korral Cristóbal Parralo juhitud meeskonna skoori rohkem vahet teha. Lisaks tühistas kohtunik Manu Justo poolt varasema vea tõttu griinide eest saavutatud värava. Pärast taasstarti alustas Talavera tugevalt. Zanelli ja Parra suutsid mängu viigistada ning ka Escudero pealöögiga, mis sundis väravavaht Gazzanigat puhtalt sekkuma.

– CF Talavera: Rabanillo; Parra, Dani Ramos, Neyder, Edu Gallardo (Salanovic, 79. a.); Álvaro Juan, Zanelli (Loukou, 79. a), Reguera, Javi Bueno; Escudero (Buenacasa, m. 69) ja Rementería (Sito Riera, m. 35).

– Racing Club de Ferrol: Gazzaniga; Fornos, Jon Garcia, David Castro, Brais Martinez; Carlos Vicente, Álex López (Del Pozo, 80-aastane), Fran Manzanaro, Héber Pena (Bernal, 62-aastane); Manu Justo (Manel, s 52) ja Luis Chacón (Jaume Jardi, s 83).

Kohtunik: Tarrega Lajara. Kohalikud Neyder ja Javi Bueno on kollased.

Värav: 0-1, m. 4: Manuel Justo.

Juhtumid: 37. mängupäev, Primera RFEF-i I grupi eelviimane mängupäev mängis El Prados 3.078 pealtvaataja ees (ametlik näitaja). Tribüünidel umbes tuhat jälgijat Ferrolilt. Enne mängu algust tehti austusavaldus Talavera naiskonnale.