Alcorcón 2 kokkuvõte ja eesmärgid

Ajakohastama

Kohtumise lõpp, Alcorcón 2, Ponferradina 2. 90'+9′ Teine poolaeg lõppes, Alcorcón 2, Ponferradina 2. 90'+5' Löök peatus maapinnal postide all. Borja Valle (Alcorcón) lasi väga lähedalt parema jalaga. 90'+7′ VAR Otsus: väravata Alcorcón 3:2 Ponferradina.

90'+5′ VARI TÜHISTAMISE VÄRAV: Borja Valle (Alcorcón) lõi värava, kuid pärast VAR-i läbivaatamist värav tabloole ei tõuse. 90'+5′ Alcorcón. Borja Valle proovis läbilöögi, kuid José Ángel Jurado tabati suluseisust. 90'+5' Emmanuel Apeh (Alcorcón) tabab ala keskelt pealöögiga latti. Abis Hugo Fraile nurgalöögi järel tsenderdusega. 90'+4′ Nurk, Alcorcón. Nurga võttis Adrián Castellano. 90'+3′ Värav! Alcorcón 2, Ponferradina 2. Borja Valle (Alcorcón) realiseeris penalti parema jalaga värava paremasse serva.

90'+1′ Penalti sooritas Adrián Castellano (Ponferradina) pärast tsenderdust. 90'+1′ Penalti Alcorcóni kasuks. Emmanuel Apeh sai selles piirkonnas kannatada. 89 ′ Hugo Fraile (Alcorcón) viga. 89′ Juan Hernández (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea. 88′ Borja Valle (Alcorcón) löögi tõrjus väljastpoolt parema jalaga.

88 ′ Nurk, Alcorcón. Nurga võttis Cristian Rodríguez. 87′ Israel García (Alcorcón) löögi tabas ala keskelt väga vasaku posti lähedalt, kuid see läks veidi mööda. Abiks Óscar Rivas peaga sööduga. 86 ′ Israel García (Alcorcón) on saanud kaitsetsoonis vea. 86 ′ Saúl Crespo (Ponferradina) viga. 85′ Vahetus Ponferradinas, Juan Hernández astub väljakule José Naranjo asemel.

84 ′ Vahetus Alcorcón, Hugo Fraile astub väljakule David Fernándezi asemel. 84 ′ Vahetus Alcorcón, David Forniés astub platsile Roberto Olabe asemel. 84 ′ Vahetus Alcorcón, Israel García astub platsile Joel Valencia asemel. 81′ Roberto Olabe (Alcorcón) löök tabas vasaku jalaga ala keskelt vasaku posti lähedalt, kuid see läks veidi mööda. Abistab Emmanuel Apeh. 80′ Óscar Arribase (Alcorcón) viga.

80′ Cristian Rodríguez (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea. 79 ′ Giovanni Zarfino (Alcorcón) viga. 79′ Sergi Enrich (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea. 78′ José Naranjo (Ponferradina) viga. 78 ′ Joel Valencia (Alcorcón) on saanud kaitsetsoonis vea.

75 ′ Vahetus Ponferradinas, Saúl Crespo astub väljakule Eduardo Espiau asemel. 75′ Vahetus Ponferradinas, Miguel Baeza astub väljakule Agus Medina asemel. 74′ Katse tabas Eduardo Espiau (Ponferradina) vasaku jalaga löök platsi sisemuse vasakust servast, pall läks väravast mööda. Pärast sügavat sõitu abistas Dani Ojeda. 72 ′ Löök katkestati. Borja Valle (Alcorcón) tulistas vasakust äärest parema jalaga. 71′ Roberto Olabe (Alcorcón) on vasakul äärel vea saanud.

71′ José María Amo (Ponferradina) viga. 69′ Agus Medina (Ponferradina) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 69 ′ Borja Valle (Alcorcón) on saanud vastasväljakul vea. 69 ′ Agus Medina (Ponferradina) viga. 68′ Roberto Olabe (Alcorcón) on saanud kaitsetsoonis vea.

68 ′ Viga Dani Ojeda (Ponferradina) poolt. 68 ′ Vahetus Alcorcón, Borja Valle astub väljakule Iván Calero asemel. 66 ′ Ríos Reina (Ponferradina) tabab latti, lööb vasaku jalaga kaugelt ja nurgalöögi järel ebatõenäolises olukorras. 65 ′ Nurk, Ponferradina. Nurga võttis David Fernández. 64 ′ Vahetus Ponferradinas, Cristian Rodríguez astub väljakule Juri asemel.

64 ′ Vahetus Ponferradinas, Sergi Enrich astub väljakule Paul-Viorel Anton. 64′ Dani Ojeda (Ponferradina) katse tabas parema jalaga ala seest paremalt poolt. 62 ′ Vahetus Alcorcón, Oscar Arribas astub väljakule Álex Mula eest. 60′ Paris Adoti (Ponferradina) käsi. 56′ Giovanni Zarfino (Alcorcón) sai kollase kaardi.

56 ′ Víctor García (Alcorcón) viga. 54′ José Ángel Jurado (Alcorcón) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 56′ Ríos Reina (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea. 53′ José Ángel Jurado (Alcorcón) viga. 53′ Eduardo Espiau (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea.

51′ Álex Mula (Alcorcón) katse tabas paremalt poolt väga kaugelt vasakule ja keerulisest positsioonist, mis läheb otse karistuslöögist liiga kõrgele. 50′ Paul-Viorel Anton (Ponferradina) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 50′ Viga Paul-Viorel Antonilt (Ponferradina). 50′ Giovanni Zarfino (Alcorcón) on vasakul äärel vea saanud. 50′ Nurk, Alcorcón. Nurga võttis Dani Ojeda.

49 ′ Álex Mula (Alcorcón) tabas paremlöögiga väga kaugelt vasakule ja keerulises positsioonis lükati tagasi. 49′ José María Amo (Ponferradina) käsi. 46′ Värav! Alcorcón 1, Ponferradina 2. Giovanni Zarfino (Alcorcón) laseb kasti keskelt parema jalaga. Teine poolaeg algas Alcorcón 0, Ponferradina 2. 45'+1′ Esimene poolaeg lõppes, Alcorcón 0, Ponferradina 2.

45′ Katse läks mööda. José Ángel Jurado (Alcorcón) vasaku jalaga löök ala keskelt eksib palli paremale poole. Abistab Joel Valencia. 45′ Emmanuel Apeh (Alcorcón) löögi keskelt mööda löödud pealöögist vasakule. Abis Giovanni Zarfino tsenderdusega kasti. 43′ Värav! Alcorcón 0, Ponferradina 2. Ríos Reina (Ponferradina) sooritas vasaku jalaga löögi kaugelt ja ebatõenäolisest positsioonist pärast nurgakotti. 42′ José Naranjo (Ponferradina) löögi tõrjus parema jalaga ala keskelt. 42 ′ Nurk, Ponferradina. Nurga võttis Iván Calero.

41 ′ Nurk, Alcorcón. Nurga võttis Adrián Castellano. 39′ Värav! Alcorcón 0, Ponferradina 1. Eduardo Espiau (Ponferradina) pealöögi kasti keskelt. 38 ′ Agus Medina (Ponferradina) viga. 38′ Roberto Olabe (Alcorcón) on saanud kaitsetsoonis vea. 35 ′ Nurk, Ponferradina. Nurga võttis Víctor García.

35 ′ Löök seistes värava paremal äärel. Emmanuel Apeh (Alcorcón) laseb kastist väljast parema jalaga. 34′ José María Amo (Ponferradina) katse tabas ala keskelt peaga, pall läheb väravast mööda. Abis Adrián Castellano pärast karistuslööki. 34′ Katse läks mööda. Adrián Castellano (Ponferradina) tulistas vasaku jalaga väljastpoolt ala, pall lendas pärast karistuslööki paremalt väravast mööda. 33′ Juri (Ponferradina) on vasakul äärel vea saanud. 33′ Oscar Rivase (Alcorcón) viga.

30′ José Ángel Jurado (Alcorcón) on saanud kaitsetsoonis vea. 30′ José Naranjo (Ponferradina) viga. 28′ Ríos Reina (Ponferradina) katse tabas otse karistuslöögist väljastpoolt vasaku jalaga lööki. 27′ Juri (Ponferradina) on vastasväljakul vea saanud. 27 ′ José Ángel Jurado (Alcorcón) viga.

25 ′ Roberto Olabe (Alcorcón) sai vastasväljakul vea. 25 ′ Agus Medina (Ponferradina) viga. 23 ′ Giovanni Zarfino (Alcorcón) viga. 23′ Agus Medina (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea. 22 ′ Nurk, Ponferradina. Nurga võttis David Fernández.

21 ′ Roberto Olabe (Alcorcón) viga. 21′ Eduardo Espiau (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea. 21 ′ Löök maapinnal seistes pulkade all. Emmanuel Apeh (Alcorcón) päis ala keskelt. Abis José Ángel Jurado tsenderdusega kasti. 20 ′ Álex Mula (Alcorcón) sai paremal äärel vea. 20 ′ Viga Paul-Viorel Antonilt (Ponferradina).

19 ′ Roberto Olabe (Alcorcón) viga. 19′ Eduardo Espiau (Ponferradina) on saanud kaitsetsoonis vea. 19 ′ Emmanuel Apeh (Alcorcón) on saanud kaitsetsoonis vea. 19 ′ Viga José María Amo (Ponferradina) poolt. 17 ′ Püstvise. Giovanni Zarfino (Alcorcón) löök kasti paremalt küljelt vasaku jalaga.

12 ′ Roberto Olabe (Alcorcón) viga. 12′ Paremal äärel on vea saanud Eduardo Espiau (Ponferradina). 11′ Álex Mula (Alcorcón) löögi tõrjus väljastpoolt ala parema jalaga. 11′ Álex Mula (Alcorcón) löögi tõrjus väljastpoolt ala parema jalaga. 10′ Iván Calero (Alcorcón) sai vastasväljakul vea.

10′ José María Amo (Ponferradina) viga. 2′ Emmanuel Apeh (Alcorcón) katse tabas parema jalaga väljastpoolt ala ning pall läks väravast mööda. Abiks Joel Valencia peaga sööduga. 2 "Püsivöök. Juri (Ponferradina) parema jalaga löök kastist väljast. Algus on prioriteetne. 0 ′ Mõlemad meeskonnad kinnitasid joondused. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi