Üks Hispaaniast

Hispaania koondis, kus Luis de la Fuente sel laupäeval pingil debüüdi tegi, alustas Norra vastu teekonda, et pääseda 2024. aasta Saksamaa Eurokarikale. Oma debüütmängus pingil lõi La Riojast pärit treener. esimene võit (3-0) tänu Dani Olmo ja Joselu (taga) väravatele Põhjamaade koondise vastu, millest jäi välja inglasega probleemidega Erlind Haaland.

Hispaania mängib Euro 2024 kvalifikatsiooni teise osa esimese ringi, matši, kus nad lähevad Glasgows vastamisi Šotimaa koondisega (20.45).

Oma esimeses kohtumises rahvusmeeskonna eest on Luis de la Fuente kasutanud järgmisi mängijaid:

Põhipilt – Kepa

sobima

Ta polnud Hispaaniaga mänginud alates 2020. aasta oktoobrist ja märgati midagi konfiskeeritud. Ta andis jalgadega edasi ebakindlust ja andis Norrale esimeses vaatuses selge võimaluse söödukatses. Ta päästis Aursnesi löögil suurepärase käega poole tunni löögil värava. Ta näitas oma reflekse uuesti teise vaatuse alguses, hoides ära 1:1 seisu Nacho halva kliirensi tõttu.

Põhipilt - Carvajal

Carvajal

Fallon ja ebatäpne, ehitatud rohkem kui diskreetne esimene osa. Ei kartnud rünnakul ega andnud edasi enesekindlust kaitses. Hall lõi öö läbi.

Põhipilt – Nacho

Nacho

Kajastuses Carvajali suhtes tähelepanelik, kannatas ta norralaste kõrguse all alal rippuvates pallides. Ta oli taktikaliselt distsiplineeritud, usaldusväärne.

Põhipilt – Laporte

Uks

Isik, kes vastutab palli kaitse keskpunktist väljavõtmise eest. Hea diagonaalidel, et püüda põhjamaalasi üllatada. Tundlikult, kuigi kui norralased leidsid jooksmiseks tühikuid ja meetreid, oli neil raske.

Põhipilt – ämber

Calvo

Mängu alguses laiendas ta väljakut ja oli terav. Tegelikult sündis 1:0, kui ta piirkonda saabus, kuigi sarnaselt rahvusmeeskonnaga läks see enam-vähem alla ja lagunes. Ta kannatas käsivõitluses norralastega.

Põhipilt – Rodri

Rodri

See on Hispaania uus telg. Palliga garantii, pole kunagi riskinud. Viimase söödu filtreerimisel jäi tal puudu julgusest.

Põhipilt - Mikel Merino

Mikel Merino

Täielik mäng poolkaitsjalt. Söödumängus võimas, töötas ta lakkamatult, varastas palle ja tekitas muret ka rünnakul. Ta suutis pärast poole tunni möödumist esimese hooga posti lähedalt värava lüüa.

Põhipilt – Dani Olmo

dani elmo

Ta puutus palliga vähe kokku, kuid oli mures. Dünaamiline, oli kaval, et oma esimesel korral peene puudutusega skoori lüüa. Kuues värav üle 30 mängu Hispaaniaga. Tal EI OLI järjepidevust ja ta oli põllul vaid tund aega.

Põhipilt – Gavi

GAVI

Esimeses osas mängis ta väga keskendunult vasakul äärel ja Hispaanial jäi keskväljal jõust puudu. Ta näitas taas oma intensiivsust ja ei kortsunud kordagi, kuid see polnud tema parim õhtu ja ta lahkus väljakult mängu ajal.

Põhipilt – Iago Aspas

Iago Aspas

Täiesti kadunud, napilt puudutanud palli esimesel poolajal, kuigi liikus hästi liinide vahel. Ta suutis pärast vaheaega värava lüüa, kuid Carvajali suurepärase söödu järel tabas ta peaga väravast mööda. Naastes koondisesse laisk, muudeti teda mängutunni lõpus.

Põhipilt - Morata

Morata

Kapteniameti esilinastus. Ta võitles keskkaitsjate vastu ja üritas oma liigutustega üllatada, kuid puhkama läks ta võimalusi nautimata. Kaitses toetav, neid polnud tal ka restardis. Ta asendas kümneminutilise vea.

ASENDUSED

Põhipilt – Ceballos

Ceballos

Tema sisenemine andis Hispaaniale uue õhu. Dünaamiline, tõi rünnakul rõõmu ja kiirust.

Põhipilt – Oyarzabal

Oyarzabal

Valiku ründemängus vähe osalemist, see polnud vastumeelsus, mida De la Fuente oma sisenemisega ootas.

Põhipilt – Yeremi Pino

Jeremi Pino

Ta laiendas paremalt poolt väljakut ja suutis XNUMX-minutilise tsenderduse realiseerida karistuslöögi. Väga toonuses selle aja jooksul, mil ta mängus oli.

Põhipilt – Joselu

joselu

Ründaja debüteeris Hispaania eest kümne minutiga. Ta andestas pärast Yeremi söötu, sest ta ei saanud oma löögikatsel palliga ühendust, kuid debüteeris ta parimal võimalikul viisil purustatud peaga. Tema esimene värav Hispaania vastu. Esilinastuseks kulus 140 sekundit ja lõpuks sõlmiti duubel. Espanyoli ründaja jaoks unustamatu öö.

Põhipilt – Fabian

Fabian

Eputamine ei võtnud kaua aega. Ta astus väljakule koos Joseluga ja ei läinud kaua, kui ta haaras 2:0 mängu, mis oli meelerahu eesmärk.