Las Palmas dnes živě: suverénní vítězství (0:4) z Kanárských ostrovů doma

Konec zápasu, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+4'Druhý poločas končí, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+1'Loren Zúñiga (Málaga CF) obdržel faul na soupeřově polovině.90'+1 Faul od Erica Curbela (Las Palmas).

90'Benito Ramírez (Las Palmas) obdržel faul v obranném pásmu. 90'Faul od Jonáse Ramalha (Málaga CF). 90'Pokus uložen vlevo dole. Rubén Castro (Málaga CF) střílí pravou nohou zpoza šestnáctky 88' Fabio González (Las Palmas).

88'Jonás Ramalho (Málaga CF) byl faulován v obranném pásmu.87'Góóóóól! Málaga CF 0, Las Palmas 4. Marvin Park (Las Palmas) střela pravou nohou z těžkého úhlu zprava 86' Ofsajd, Málaga CF. Fran Villalba se pokusil o průnik, ale Rubén Yáñez byl přistižen v ofsajdu 85'Álvaro Lemos (Las Palmas) faulován.

85′ Aleix Febas (Málaga CF) prohrává v obranném pásmu. 85′ Marvin Park (Las Palmas) prohrává na pravém křídle. 85′ Faul Víctora Olma (Málaga CF). 84′ Fabio González (Las Palmas) obdržel Faul na pravém křídle.

84′ Faul Ramóna Enríqueze (Málaga CF). 82′ Střídání v Las Palmas, Marvin Park vstupuje na hřiště a nahrazuje Alberta Moleira. 81′ Álvaro Lemos (Las Palmas) obdržel faul v obranném pásmu. 81′ Faul Aleix Febas (Malaga CF).

80′ Omenuke Mfulu (Las Palmas) obdržel faul v obranném pásmu. 80′ Faul Fran Sol (Málaga CF). 78′ Alberto Moleiro (Las Palmas) obdržel faul na opačné polovině. 78′ Faul Fran Villalba (Malaga CF).

77'Faul od Víctora Olma (Málaga CF).77'Enzo Loiodice (Las Palmas) byl faulován na soupeřově polovině.76'Střela byla zachráněna. Loren Zúñiga (Málaga CF) se trefil hlavou ze středu vápna, 76' Střela uložena vlevo dole. Loren Zúñiga (Málaga CF) střílí pravou nohou ze středu šestnáctky. Asistence: Aleix Febas.

76' Pokus se minul, Aleix Febas (Málaga CF) střela zprava z vápna byla velmi blízko levé tyče, ale šla mírně mimo. Asistence: Fran Sol.75'Střídání v Las Palmas. Na hřiště přišel Fabio González a nahradil Álvaro Jiménez. Álvaro Jiménez (Las Palmas) střelou levou nohou z vnějšku. Asistence: Álvaro Lemos.73'Pokus zblokován. Enzo Loiodice (Las Palmas) střelou levou nohou z vnějšku. Asistence: Alvaro Lemos.

70'Goooooal! Málaga CF 0, Las Palmas 3. Álvaro Jiménez (Las Palmas) střílí pravou nohou ze středu hřiště. 69′ Unai Bustinza (Málaga CF) obdržel faul v obranném pásmu.

69' Faul Benita Ramíreze (Las Palmas). Asistence: Alberto Moleiro. 68' Ofsajd, Las Palmas. Álvaro Vallés se pokusil o průnik, ale Marc Cardona byl přistižen v ofsajdu. 67' Pokus se minul, Álvaro Jiménez (Las Palmas) střílel levou nohou z vnějšku těsně vedle levé tyče, ale šel mírně mimo. Asistence: Benito Ramirez.

64'Foul od Fran Sol (Málaga CF).64'Eric Curbelo (Las Palmas) obdržel faul v obranném pásmu.62'Střídání, Las Palmas. Eric Curbelo nahrazuje Sidnei.62'Střídání, Las Palmas, vstoupil Benito Ramírez pole, které nahradí Óscara Pinchiho.

61' Akce se zastavila pod tyčemi na úrovni země. Fran Sol (Málaga CF) střílí pravou nohou z pravé strany vápna. Asistence: Aleix Febas.58'Foul od Fran Sol (Málaga CF).58'Omenuke Mfulu (Las Palmas) obdržel faul v obranném pásmu.57'Střídání, Málaga CF, Fran Villalba nahrazuje Luise Muñoze.

56'Goooooal! Málaga CF 0, Las Palmas 2. Marc Cardona (Las Palmas) střela levou nohou ze středu šestnáctky. 54'Foul od Juandeho (Málaga CF).54'Marc Cardona (Las Palmas) je faulován na pravém křídle Enzo Loiodice (Las Palmas) vystřelil levou nohou z vnějšku těsně vedle levé tyče, ale šel mírně mimo. Asistence: Alvaro Jimenez.

51′ Roh, Malaga CF. Rohový kop zahrál Saúl Coco.50'Pokus minul. Álex Gallar (Málaga CF) střela levou nohou z pravé strany vápna.48'Offsajd, Las Palmas. Sidnei se pokouší o průnik, ale Marc Cardona je přistižen v ofsajdu. 47′ Žlutou kartu za nebezpečnou hru dostává Genaro Rodríguez (Málaga CF).

47′ Faul od Genara Rodrígueze (Málaga CF). 47′ Alberto Moleiro (Las Palmas) obdržel faul v obranném pásmu. Levá tyč, ale lehce minul branku. 45' Střídání v Málaze CF, Fran Sol nastoupil na hřiště a nahradil Jozabed .

45'Střídání v Las Palmas, na hřiště nastupuje Álvaro Lemos, který nahrazuje Álexe Suáreze. Druhý poločas začíná Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+3'První poločas končí, Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+1'Sergi Cardona (Las Palmas) byl faulován v obranném pásmu.

45'+1'Faul od Luise Muñoze (Málaga CF). Rubén Castro (Málaga CF) hlavičkoval ze středu vápna. Asistence: Alex Gallar. 45′ Gól! Málaga CF 44, Las Palmas 0. Óscar Pinchi (Las Palmas) střílí střelou ze středu vápna. Žlutou kartu dostává Juanfran (Málaga CF).

40' Pokus nevyšel, Marc Cardona (Las Palmas) střílel pravačkou z vápna. Asistence: Álvaro Jiménez.37'Offsajd, Málaga CF. Aleix Febas se pokusil o průnik, ale Rubén Castro byl přistižen v ofsajdu. 37' Pokus zblokován Enzo Loiodice (Las Palmas) střelou z vnějšku, 37' Omenuke Mfulu (Las Palmas) faulován na protějším poli.

33'Pokus zblokován. Marc Cardona (Las Palmas) střelil pravou nohou zblízka z pravé strany.37'Faul od Jozabeda (Málaga CF).33'Pokus zachráněn na pravou stranu branky. Alberto Moleiro (Las Palmas) střílel pravou nohou z velmi těžkého úhlu zprava. Asistence: Álvaro Jiménez.33'Pokus zblokován, Álvaro Jiménez (Las Palmas) střelou pravou nohou z pravé strany vápna. Asistence: Oscar Pinchi.

32' Rubén Castro (Málaga CF) byl faulován v obranném pásmu 32' Faul Sergi Cardony (Las Palmas). 32' Roh, Las Palmas. Rohový kop zahrál Jonás Ramalho 32' Pokus zblokován, Sergi Cardona (Las Palmas) střílel levou nohou z vnějšku. Asistence: Enzo Loiodice.

28′ Ofsajd, Málaga CF. Luis Muñoz se pokusil o průchozí míč, ale Rubén Castro byl přistižen v ofsajdu. 26'Álvaro Jiménez (Las Palmas) byl faulován na pravém křídle.26'Faul od Genara Rodrígueze (Málaga CF). dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru.

25′ Faul Álexa Suáreze (Las Palmas) 25′ Aleix Febas (Málaga CF) obdržel faul v obranném pásmu. Asistence: Marc Cardona. 23′ Faul od Enza Loiodiceho (Las Palmas).

23'Aleix Febas (Málaga CF) dostává faul na levém křídle.20'Pokus zblokován. Aleix Febas (Málaga CF) střela levou nohou zvenčí. (Málaga CF) byl faulován v obranném pásmu.

18′ Střela stojící vedle pravé strany branky. Alberto Moleiro (Las Palmas) střela levou nohou z vnějšku. 16'Enzo Loiodice (Las Palmas) je faulován v obranném pásmu. 16'Faul od Genara Rodrígueze (Málaga CF). 15' Ofsajd, Málaga CF. Juande se pokusil o hlubokou přihrávku, ale Víctor Olmo byl přistižen v ofsajdu.

14'Pokus zblokován, Aleix Febas (Málaga CF) střela pravou nohou z vnějšku je zblokována. Asistence: Jozabed.13'Enzo Loiodice (Las Palmas) obdržel faul v obranném pásmu.13'Luis Muñoz (Málaga CF) faul.11'Střídání v Málaze CF, Jonás Ramalho nastupuje na hřiště a nahrazuje Estebana Burgose kvůli zranění

8' Pokus nevyšel, Saúl Coco (Las Palmas) střelou pravou nohou ze středu vápna těsně minul břevno. Asistence: Álvaro Jiménez s centrem do šestnáctky po rohovém kopu 7'Roh, Las Palmas. Rohový kop zahrál Esteban Burgos. Roh 7', Las Palmas. Rohový kop zahrál Esteban Burgos, 4'Faul od Óscara Pinchiho (Las Palmas).

4'Unai Bustinza (Málaga CF) byl faulován v obranném pásmu 4'Las Palmas je v ofsajdu. Alberto Moleiro se pokusil o průnik, ale Marc Cardona byl přistižen v ofsajdu 3' Faul Jozabeda (Málaga CF) 3' Omenuke Mfulu (Las Palmas) faulován v obranném pásmu.

1′ Faul Álexa Suáreze (Las Palmas) 1′ Aleix Febas (Málaga CF) obdržel faul v obranném pásmu. Protagonisté skočí na hřiště, aby zahájili zahřívací cvičení