Закриття у Вілласеці XXIV чемпіонату з футболу Бенджамін Ла Сагра

Зі святкуванням дня закриття та церемонії нагородження XXIV Чемпіонату з футболу Бенджаміна «Ла Сагра», декана регіону, спортивна нормальність повернулася до його організації та святкування після дужок COVID-19, ставши Villaseca de la Sagra у столиці національного масового футболу, об’єднавши найкращі футбольні школи у своєму відомому національному чемпіонаті.

Цього року понад 3.000 людей зібралися, які насолоджувалися останнім днем ​​спортивного співіснування з приблизно 550 дітьми бенаймінського віку (8-9 років) зі шкіл провінції Толедо та Мадридського співтовариства.

EFB Odelot Toletum переміг у фіналі XXIV футбольного чемпіонату Benjamin 'La Sagra' після перемоги над EF CD Toledo 'A' (2-1) у цікавому та рівному фіналі в останньому матчі дня закриття цієї суботи у Villaseca. de la Sagra, організований мерією.

Обидві футбольні школи дійшли до фіналу, обігравши міську раду Арджеса та Parla Escuela Fair Play з Мадридського співтовариства у півфіналі з великими емоціями та рівністю.

Третє місце зайняла Parla Escuela Fair Play, яка показала перевагу у зазначеному відбірковому матчі над Escuela del Ayuntamiento de Argés (4-0), яка зайняла четверту кваліфікаційну позицію на фінальному подіумі у чудовому чемпіонаті.

Нагороджені дівчатаДівчата-переможниці – Айто

У фіналі «Ліги чесної гри» команда міської ради Вільясекілья перемогла у захоплюючому фіналі над міською радою Маган, що спричинило абсолютно неспокійний фінал із рахунком (4-0), який було вирішено на останніх хвилинах. Щодо 3-го та 4-го місць, які вирішувалися в серії пенальті після досягнення основного часу з нічиєю (2-2), саме футбольна школа Ломінчар після серії пенальті з Рекас «А» Сіті Рада посіла третє місце на фінальному подіумі.

Жіночий футбол

На церемонії закриття після прихильності до жіночого футболу в рамках кампанії «Футбол як школа життя. Рівність у футболі», чемпіонат не хотів бути меншим за свою тверду відданість жіночому футболу, що має рівність, він нагородив усіх дівчат, які беруть участь у «XIV Чемпіонаті Бенджаміна «Ла Сагра» з футболу у відповідних школах.

Гінес Мелендес з мером Вілласеки Хесусом ХіосоюГінес Мелендес з мером Вілласеки Хесусом Хіосою – Айто.

Переможцями стали Найала Ернандес з міської ради Арджеса; Олена Сьєрра, Альба Сьєрра та Луна Моліна з EMF Villaluenga; Хара Перес, від міської ради Мосехона; Софія Бермудес і Сара Марін з міської ради Вілласекілья; Софія Моран, Сара Зензані та Джулія Гарсія з міської ради Намброка; Захіра Фернандес, від EF Lominchar; Валерія Мате та Даніела Кордеро з міської ради Маган та Альма Плаза з міської ради Аньовер-де-Тахо.

Данина

У день закриття міська рада Вілласека-де-ла-Сагра вшанувала Гінеса Мелендеса за його внесок у регіональний, національний і міжнародний масовий футбол, а також за досягнення, досягнуті в іспанській футбольній команді, яка є хрещеним батьком поточного випуску Чемпіонат з футболу Бенджамін «Ла Сагра». Лауреат сказав, що «коли кар'єр закидають, футбол вмирає». Вілласека-де-ла-Сагра є прикладом роботи з бази, яка з її ратуші є майбутньою організацією, і прикладом сприяння спорту, особливо великого футболу з важливою роботою, яку він виконує з наймолодшим чемпіонатом».

Колишній тренер Іспанії записав усі тріумфи, пов’язані з базовими категоріями, протягом своєї професійної кар’єри, яка майже два десятиліття координувала нижчі вибори Іспанії.

Villaseca de la Sagra розпочався як пілотний досвід у 1998 році спортивної модальності 8 як методу формування масового футболу, дотримуючись вказівок технічного директора Королівської федерації футболу Іспанії Гінеса Мелендеса, на даний момент технічного директора Федерації футболу Вірменії .