Обхід перших позицій Чемпіонату Іспанії J80

Національний J80

Загалом шість спірних тестів, найгірший результат необхідно виключити. Поле для регати островів Сієс розташоване на південному острові. "Альборото" продовжує лідирувати з перевагою в чотири очки

17/09/2022

Оновлено о 21:46

Виходить на 330° з інтенсивністю від п’яти до восьми вузлів, з початком другого дня було трохи важко для Комітету, але протягом дня йому вдалося оскаржити загалом три випробування, додавши загалом шість для чемпіонства та що відкидання можна застосувати до найгіршого результату.

Четвертий раунд Чемпіонату Іспанії J80 виграв «Okofen» Хав’єра де ла Гандари, за яким йшли «Palibex» Гільєрмо Гонсалеса та «Etnia Barcelona» Перу Мугіки. У п’ятому переміг кантабрійський «Аватор Мерк’юрі» Хайме Піріса, випередивши «Солінталь» Ігнасіо Каміно, «Альборото» Аменейро, «Окофен» Гандари та «Біобіз» Хосе Аскети; відсутність у цьому тесті будь-яких відхилень у вихідних даних.

З п'ятьма подіями лідерство в чемпіонаті все ще знаходиться в руках «Альборото» Жуана Аменейро з 8 очками, яка має перевагу на 6 очок над другим «Солінталем» і на 7 очок над третім «Окофеном»; тож святкування останнього випробування другого дня позначить, кого колись сумуватиме майбутній переможець національного.

Близько шостої години дня сьогодні, у суботу, розпочалося шосте випробування, яке виграв «Okofen», потім «Cleansiling» Чіско Каталана та несподіваний «Ferralemes» Rosario García на третьому місці, четверте місце для «Alboroto» і п’яте місце для «Spaco» Сантьяго Естевеса, на борту якого є підсилення Антон Пас.

У попередній загальній класифікації «Окофен» Хав’єра де ла Гандари ділить чотири очки з лідером «Альборото» на другій позиції, включаючи продаж 5 очок щодо «Солінталя» Ігнасіо Каміно, який посів третє місце.

Екіпаж Аменейро має бути дуже обережним під час останнього дня Чемпіонату Іспанії J80, організованого Monte Real Club de Yates de Baiona, який відбудеться завтра, у неділю, 8 вересня, якщо вони мають намір виграти національний титул на борту монотипу «Alboroto». «.