І в Сокуельямосі ми досягли того, що здавалося неможливим: врятуватися

Наприкінці минулого року, коли був зіграний майже весь перший раунд чемпіонату, UD Socuéllamos був третім з останнього і виграв лише одну гру з 16. Тоді досягти сталості здавалося неможливим. Однак клуб азулону вирішив змінити курс, вигнав тренера Жозіко і передав команду своєму другому, Серхіо Кампосу. І так практично та сама команда, яку розхитували футбольні табори Іспанії, почала вигравати ігри. І саме відшкодування завершилося цієї неділі перемогою з рахунком 1-2 над Атлетіко Пульпіленьо, який здобув постійність у Другому RFEF.

Незабаром гра повернулася до «Ла-Манчі», який вийшов вперед, ударивши по команді Уго Естебана на восьмій хвилині.

Другий міг статися кількома діями, особливо в ударі Начо Уертаса у штангу, але Пульпіленьо, який вже вилетів, зрівняв рахунок перед перервою голом Барренетчеа. Другий тайм був на все або нічого, тому що нічия не вартувала socuelláminos. А героєм став Фер Кортіхо, який забив гол з подачі Пепе Дельгадо на 67-й хвилині, з перемогою в мішку йому довелося мучитися до останньої хвилини, коли Касі скасував гол за офсайд. доброта.

Поразка CD Toledo

З інших трьох кастильсько-ламанчанських команд, які вже вилетіли, CD Толедо програв Реалу Мурсії (2-0) і фінішував на нижньому місці, Кальво Сотело також програв проти Агіласа (1-2), а Марчамало зіграв унічию проти Геркулеса (1). -1).