Трохи Манчего – це багато для цього Толедо

Прогноз здійснився. Толедо програв 2-0 у Сьюдад-Реалі проти Манчего, яка є найкращою командою. Зелені (у цій грі в рожевому) не можуть перемогти суперника, який наразі є лідером турнірної таблиці після нічиєї Ільєскаса з Конквенсе (XNUMX:XNUMX). Два чудових голи нападника Хаві Верду вирішили нерівну боротьбу двох команд із дуже різною динамікою та устремліннями. Слід пам'ятати, що Толедо все ще перебуває в занепаді, до завершення першого раунду залишилася одна гра.

На 2-й хвилині Начо Руїс подав кутовий і перекинув м'яч на межу майданчика, де був лише позначений Хаві Верду. Була спроба зіграти, під час якої гравець з Аліканте завдав безупинного удару, який був смертельним, щоб зробити рахунок 1-0. З таким швидким протилежним рахунком Толедо знайшов надто високу гору, щоб постраждати від морального духу та гри, як вона є.

Що ще гірше, перед перервою довгий м'яч через Хаві Верду сприяв легкому рахунку 2-0 після нерішучості Купена у його спробі винести. На цьому все закінчилося, правда, Крісто зробив рахунок 1:1 на виході з кутового, але він нарвався на хороше втручання з місцевих воріт.

Залишилася друга частина, але навіть на початку «Манчего» вів у рахунку 3:0. Це був удар Начо Уертаса, який потрапив у сітку, і він вибив Купена, з питанням, чи зробив він це рукою чи ні. Через дві хвилини Начо Руїс вдалим ударом переніс м'яч повз стійку воріт Толедо. А вже наприкінці матчу знову Крісто зустрівся з голкіпером Мена і врятував майже вірний гол.

– CD Manchego Ciudad Real: Mena; Дуран, Алекс Хіменес, Вентуріні, Росс, Начо Руїс; Начо Уертас, Креспо, Гонсало Саїс (Фітц, м. 70); Хаві Верду (Саха, с. 83) і Келін (Санджуан, с. 87).

-CD Толедо: Джоні; Варо (Анджеліто, м. 63), Луїс Енріке, Фонтанелло, Купен; Камачо, Артуро, Ескудеро, Фуентес (Хуарес, м. 63); Христос та Іван Буено (Маріо Гомес, с. 82).

Арбітр: Карраско Ервас. Жовтий для відвідувача Крісто.

Голи: 1-0 м. 2: Хаві Верду; 2-0, м, 40: Хаві Верду.

Інциденти: матч 14-го дня Tercera RFEF відбувся пізно цієї суботи на стадіоні «Rey Juan Carlos I» у Сьюдад-Реалі перед приблизно 1.400 глядачами.