Останні спортивні новини за сьогодні неділя, 3 квітня

Якщо ви хочете дізнатися більше про новини, ABC пропонує читачам короткий виклад найважливіших назв неділі, 3 квітня, які ви не повинні пропустити, наприклад:

Підсумок і голи Сельти 1 – Реал Мадрид 2: Мадрид перемагає з пенальті для душевного спокою

Підсумок і цілі Атлетіко 4 – Алавес 1: Атлетіко звуть Жоао Фелікс

Такими були три пенальті, які Сельта де Віго скоїв проти Реала

У перемозі «Реала» у Віго, повній суперечок, арбітр Гонсалес Фуертес зазнав багато пенальті на користь «Реала». Бензема забив перший, пропустив другий і знову забив третій, щоб закріпити остаточний рахунок 1-2, бальзамічну перемогу підопічних Анчелотті після поразки класики, яка заспокоїла воду напередодні першого матчу чвертьфіналу проти Челсі на Стемфорд Брідж.

Жорстокі інциденти між ультрас Мадрида та Сельти у Віго

Кілька очевидців запевнили, що ультрас мадридського «Реала» (сторіччя з капюшоном) і «Сельти де Віго» сьогодні вдень влаштували насильницькі інциденти в галицькому місті, яке з 18:30 прийме матч між двома командами на стадіоні «Балаїдос».

Пояснення анульованого голу в ворота Гальхардо в "Сельта"-Реал Мадрид

У першій частині «Сельта-Реал» вже відбулася акція, яка викликала гнів у «Сельти» та у вболівальників Віго. На 39-й хвилині центральний Ноліто з лівого фланга відвів Гальхардо у довжину воріт із певною напругою.

Альдегер підтвердив найдавніший поул в історії Moto2

Іспанський гонщик Moto2 Фермін Альдегер (MB Conveyors SpeedUp) завоював поул-позицію на Гран-прі Аргентини, наймолодший у проміжній категорії чемпіонату світу, випередивши свого співвітчизника Аугусто Фернандеса (Red Bull KTM Ajo).