Забагато Вільяреала для Кадіса

значокКінець матчу, Вільяреал 2, Кадіс 0,90'+4'значокОстаннє коло, Вільяреал 2, Кадіс 0,90′значокКутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Хорхе Мере.89′значокЙохан Мохіка (Вільяреал) порушує правила в зоні захисту.

89 'значокІван Алехо (Кадіс), фол, 88′значокРубен Собріно (Кадіс) пробив з центру штрафного правою ногою. 88′значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Хосе Марі (Кадіс) пробив правою ногою з правого флангу. 87'значокЗміна у Вільяреалі, Хорхе Паскуаль вийшов на поле замість Ніколаса Джексона.

87 'значокЗаміна у Вільяреалі, Алекс Баена виходить на поле замість Єремі Піно.86′значокПровал Рамона Терратса (Вільяреал). 86′значокХосе Антоніо де ла Роса (Кадіс) порушує правила. 82′значокЗаміна в Кадісі, Хосе Марі вийшов на поле замість Гонсало Ескаланте.

82 'значокСпроба не вдалася. Асистував Рубен Собріно.80′значокГонсало Ескаланте (Кадіс) не влучив, удар головою з центру штрафного майданчика не влучив зліва. Асистував Рубен Собріно.79′значокЄремі Піно (Вільяреал), фол, 79'значокІван Алехо (Кадіс) порушує правила.

78 'значокЙохан Мохіка (Вільяреал) порушує правила на лівому фланзі. 78'значокІван Алехо (Кадіс), фол, 77′значокПропущений удар Самуеля Чуквуезе (Вільяреал) пробив лівою ногою з центру штрафного впритул до правої стійки, але трохи минув. Асистував Ніколас Джексон.76′значокСамуель Чуквуезе (Вільяреал), фол, штрафний.

76 'значокХосе Антоніо де ла Роса (Кадіс) порушує правила на лівому фланзі. 76'значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Гонсало Ескаланте (Кадіс) б'є правою ногою з лівого флангу. Асист віддав Альваро Негредо після навісу. 75′значокЄремі Піно (Вільяреал), фол, 75'значокІван Алехо (Кадіс) порушує правила.

72 'значокСпроба заблокована Альваро Негредо (Кадіс), удар лівою ногою з центру штрафного. 72′значокІван Алехо (Кадіс) порушує правила. 72′значокЄремі Піно (Вільяреал), фол, 70'значокЗаміна в Кадісі, Франциско Мвепу вийшов замість Тео Бонгонда.

70 'значокЗаміна в Кадісі, Альваро Негредо вийшов на поле замість Серхі Гвардіоли. 69′значокЗаміна у Вільярреалі, Рамон Терратс вийшов на поле замість Джовані Ло Сельсо.69′значокЗаміна у Вільяреала, Самуель Чуквуезе вийшов на поле замість Жерара Морено.69′значокЗміна у Вільярреалі, Йохан Мохіка вийшов на поле замість Альберто Морено.

68 'значокКутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Гонсало Ескаланте.68′значокМану Трігерос (Вільяреал) на удар правою ногою з-за меж штрафного майданчика відхилений. 67′значокРубен Алькарас (Кадіс) отримав жовту картку за небезпечну гру.67′значокЄремі Піно (Вільяреал) порушує правила протилежного поля.

67 'значокВідсутність Рубена Алькараса (Кадіс). 66 'значокЖерар Морено (Вільяреал), фол, 66'значокГонсало Ескаланте (Кадіс) порушує правила. 65'значокНіколас Джексон (Вільяреал), фол, фол.

Шістдесят п'ять'значокХорхе Мере (Кадіс) порушує правила. 65'значокНіколас Джексон (Вільяреал) порушує правила протилежного поля. 65'значокВідсутність Луїса Ернандеса (Кадіс). 64 'значокЗаміна в Кадісі, Хосе Антоніо де ла Роса вийшов замість Ізи Карселена через травму.

63 'значокАльберто Морено (Вільяреал) отримав жовту картку за небезпечну гру.63′значокВідсутність Альберто Морено (Вільяреал). 63 'значокІван Алехо (Кадіс) порушує правила. 63′значокУдар заблоковано. Асистент Єремі Піно.

62 'значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Альберто Морено (Вільяреал) б'є лівою ногою з лівого флангу штрафного. Асист віддав Жерар Морено.61′значокЖерар Морено (Вільяреал) порушує правила. 61'значокАльфонсо Еспіно (Кадіс), фол, 57′значокУдар зупинився високо і по центру воріт. Жерар Морено (Вільяреал) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Асистент Єремі Піно.

56 'значокКорнер, Кадіс. Кутовий виконав Джовані Ло Челсо.56′значокСпробу блокує Рубен Собріно (Кадіс), удар правою ногою з-за меж штрафного. 55'значокВідсутність Ніколаса Джексона (Вільяреал). 55 'значокІса Карселен (Кадіс) порушує правила.

54 'значокКорнер, Кадіс. Кутовий виконав Пепе Рейна.54′значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Серхі Гвардіола (Кадіс) пробив лівою ногою з лівого флангу. Асистував Альфонсо Еспіно.52′значокНевдала спроба Гонсало Ескаланте (Кадіс) пробив головою з центру штрафного, але не влучив у перекладину. Асистувала Іза Карселен, навісивши в зону після подачі кутового. 51′значокКорнер, Кадіс. Кутовий виконав Альберто Морено.

50 'значокКутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Луїс Ернандес.48′значокВідсутність Ману Трігероса (Вільяреал). 48′значокІван Алехо (Кадіс) порушує правила.значокДруга частина починається Вільяреал 2, Кадіс 0.

45 '+ 4'значокФінальний перший матч, Вільяреал 2, Кадіс 0,45′значокЗаміна в Кадісі, Рубен Алькарас вийшов на поле замість Феде Сан Еметеріо. 45'+2'значокГооооол! Вільяреал 2, Кадіс 0. Ніколас Джексон (Вільяреал) б'є правою ногою з правого флангу штрафного. 45'+1'значокДаніель Парехо (Вільяреал) порушує правила.

45 '+ 1'значокРубен Собріно (Кадіс) порушує правила в зоні захисту. 45'+1′значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Жерар Морено (Вільяреал) б'є лівою ногою з правого флангу. Асистував Ніколас Джексон.45'Гра поновлена.44'Огляд VAR: Гол “Вільярреала” (Ману Трігерос).

42 'значокЄремі Піно (Вільяреал), фол, фол. 42′ М’ЯЧ ВІДМІНЕНО VAR: Ману Трігерос (Вільяреал) забив гол, але після перевірки VAR гол не з’являється на табло. 42′значокІса Карселен (Кадіс) порушує правила. 42′значокХорхе Мере (Кадіс), удар правою ногою з центру штрафного пройшов занадто високо після кутового.

41 'значокКорнер, Кадіс. Кутовий виконав Пепе Рейна.40′значокУдар зупинився біля правого краю воріт. Іван Алехо (Кадіс) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Ассист віддав Альфонсо Еспіно з центру в зону.39′значокКутовий, Вільяреал. Хорхе Мере подає кутовий 37' Гра поновлена.

37'Гра поновлена.36'значокФеде Сан Еметеріо (Кадіс) отримує жовту картку.35'Гра зупинена (Вільяреал).34'значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Іван Алехо (Кадіс) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Асистував Серхі Гвардіола.

32 'значокКутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Феде Сан Еметеріо.32′значокСпроба заблокована Джовані Ло Сельсо (Вільяреал) удар лівою ногою з-за меж штрафного. 31'значокДжовані Ло Сельсо (Вільяреал) порушує правила протилежного поля. 31′значокФеде Сан-Еметеріо (Кадіс) порушує правила.

30 'значокЗупинений постріл. Серхі Гвардіола (Кадіс) удар головою з центру штрафного. 29′значокМану Трігерос (Вільяреал) не влучив у удар правою ногою з-за меж штрафного, але не влучив у поперечину. 25'значокПоза грою, Вільяреал. Джовані Ло Чельсо спробував глибокий пас, але Жерар Морено опинився в офсайді. 25′значокУдар зупинився біля правого краю воріт. Джовані Ло Селсо (Вільяреал) б'є лівою ногою з-за меж штрафного. Асистував Даніель Парехо.

25 'значокКутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Луїс Ернандес.23′значокКорнер, Кадіс. Кутовий виконав Кіко Феменія.22′значокЄремі Піно (Вільяреал), фол, 22'значокІван Алехо (Кадіс) порушує правила.

20 'значокГооооол! Вільяреал 1, Кадіс 0. Ніколас Джексон (Вільяреал) б'є правою ногою з дуже близької відстані.19′значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Даніель Парехо (Вільяреал) пробив правою ногою з-за меж штрафного. 18'значокЖерар Морено (Вільяреал) порушує правила. 18'значокРубен Собріно (Кадіс) порушує правила.

15 'значокМану Трігерос (Вільяреал) порушує правила. 15'значокАльфонсо Еспіно (Кадіс), фол, 13′значокЖерар Морено (Вільяреал) пропустив удар лівою ногою з правого флангу дуже близько до лівої штанги, але трохи минув. Асистував Єремі Піно.10′значокПостріл зупинився низько ліворуч. Рубен Собріно (Кадіс) пробив правою ногою з лівого флангу. Допомагав Феде Сан Еметеріо.

10 'значокВідсутність Ману Трігероса (Вільяреал). 10′значокРубен Собріно (Кадіс) порушує правила. 8'значокКутовий, Вільяреал. Кутовий виконує Іза Карселен.4′значокПоза грою, Кадіс. Рубен Собріно спробував навести м'яч, але Тео Бонгонда опинився в офсайді.

3 'значокКорнер, Кадіс. Кутовий виконав Джовані Ло Челсо.3′значокСпроба заблокована. Асистент Тео Бонгонда.1′значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Тео Бонгонда (Кадіс) б'є з правої ноги з центру штрафної. Асистував Рубен Собріно.значокСтарти матимуть пріоритет.

значокСклади, підтверджені обома командами, які виходять на поле, щоб розпочати розминку