Чемпіон Європи «Барселона» перемогла «Кельце» по пенальті

Домінування «Барселони» в іспанському гандболі є таким же незаперечним результатом, як і дванадцять ігор чемпіонату поспіль, які вона демонструє на своїх вітринах, гегемонія, яку «азульгранас» передає також і в Європі. Група, підготовлена ​​Карлосом Ортегою, хоч і відчувала багато, перемогла польський «Кельце» цієї неділі у вирішальному матчі Ліги чемпіонів, розв’язаному в серії пенальті, і, як і в попередньому виданні, закінчилося святкуванням титулу, який робить їх в одній команді, принаймні на даний момент. Тепер «Барса» фігурує в списку змагань як перший клуб, який повторив титул чемпіона континенту за нинішнім форматом «Фіналу чотирьох».

З Хаві Паскуалем на лаві запасних «Барселона» відкрила ідеальний сезон минулого року, здобувши повну перемогу в 60 іграх, які вона зіграла у всіх турнірах.

Карлос Ортега, його заміна на посаді тренера, зумів зберегти переможну динаміку, хоча й не демонстрував той самий ролик. Власне, «Кельце», їх нинішній суперник на «Ланксес Арені» в Кельні, зумів виграти подвійне протистояння на груповому етапі Ліги чемпіонів. У фіналі команда на чолі з іспанцем Талантом Дуйшебаєвим знову довела суперника до межі, якому довелося, зціпивши зуби, святкувати перемогу в серії пенальті після нічийного результату (28-28). .), а також розширення (32-32). Azulgranas додають 11 континентальних поранених, нікого більше, ніж вони.

Алейкс Гомес знову став маяком Барселони після виступу в півфіналі. Ефективність вінгера в першому таймі, забив шість голів із семи кидків, стала ключовою для лідерства на табло до перерви. Протягом перших 20 хвилин азульгранас виграли в три рази, але поляки постраждають від інтенсивності свого захисту в останньому відрізку і в підсумку вийдуть у роздягальню з мінімальною перевагою (14-13).

На початку другого тайму «Кельце» вийшло вперед вперше після першої нічиєї 0-1, а сейви Гонсало Переса де Варгаса запобігли більшій шкоді для підопічних Карлоса Ортеги. Барселона зуміла подолати та перевернути рахунок, який після 60 основної хвилини завершився нічиєю (28-28).

«Кельце» вийшло більш рішучим у додатковий час, довго володіючи м’ячем, яке вони не могли реалізувати. Неточність, яка дала крила, змусила Барсу постраждати в захисті та швидко на контратаці, за винятком останнього, який мав остаточно вирішити в серії пенальті (32-32).

Гонсало вважав себе героєм семиметрових і відбив третій пенальті Алекса Дуйшебаєва, єдиний промах із десяти кидків. Таким чином, воротар був ключовим, як і минулого сезону, коли його призначили MVP фіналу в останньому випуску, щоб порушити рівність і розірвати «прокляття чемпіона», щоб виграти свою одинадцяту Лігу чемпіонів.

Алейш Гомес, автор 12 голів у півфіналі, цього разу забив 10 голів і став найкращим бомбардиром матчу.

Технічний лист

37. Барса: Перес де Варгас; Мем (6, 1p), Н'Гессан (4), Алейкс Гомес (9, 5p), Сіндрік, Анхель Фернандес (3), Фабрегас (2, 1p); Аріньо (3), Янк (1), Тіагус Петрус (1), Макук (1), Лангаро (1), Бен Алі, Річардсон (3, 1п), Алі Зейн (1п).

35. Кельце: Вольфф (Корнецкі); Санчес-Мігаллон, Карачіч (2, 1п), Моріто (5п), Гебала, Нахі (2), Вуйович (4), Січко (3), Алекс Дуйшебаєв (4), Турна (2, 1п), Кулеш (4) , Дані Дуйшебаєв (5, 1п), Пачковскі, Каралек (4),

Рахунок кожні п'ять хвилин: 4-2, 7-4, 8-6, 10-8, 12-12, 14-13; 16-16, 19-18, 20-21, 23-24, 25-25, 28-28; (наднормова) 30-29, 32-32; (пенальті) 5-3.