Реал Сосьєдад і Бетіс випадають у поєдинку за чемпіонів

"Реал Сосьєдад" і "Реал Бетіс" уклали нульову нічию цієї п'ятниці на початку 32-го туру Ла Ліги Сантандер, що заважає їхнім шансам потрапити в зону Ліги чемпіонів у таблиці, а місцеві жителі, які були дещо кращими на матчі, мали гірший смак у роті. Реале Арена.

Команда басків домінувала більше хвилин і більше часу і більше заходів у ворота суперника, але рахунок не змінився. Таким чином, "Бетіс" залишається п'ятим, набравши 57 очок з мадридським "Атлетіко", але з ще однією грою. Тим часом «Реал» посідає шосте місце з 55, і на один день менше для обох у пошуках «Топ-4».

У європейській зоні дуже безпечно, але джекпот «чемпіонів» змушує додати три на три, чекаючи, як продовжиться день. «Реал» домінував і прийшов з небезпекою, але, перш за все, Ісак не мав мети у найбільшому злі цього сезону. "Бетіс" мав свої шанси, але був змушений захищатися, а не атакувати.

Тиск господарів створив незручність для андалузців, адже Давид Сілва та Рафінья добре домінували в грі. Ісак незабаром почав прощати, а команда Бетіса дихала стартами Алекса Морено, який так і не знайшов аукціоніста. Вільям Карвальо мав гостя старшого.

Ще однією гарною альтернативою для басків, які на початку другого тайму знали, як зупинити реакцію Бетіса, були Сорлот, який зламав лінії та небезпечно прибув. Знову це було через Алекса Морено, Каналес був активнішим за Фекіра, але команда Мануеля Пеллегріні не знайшла чіткого шляху небезпеки.

Минули хвилини, також виник страх програти, але підопічні Іманола Альгуасіла тиснули все сильніше, а «Бетіс» зменшувався, як Бартра, у бою Янузай. У напруженому фіналі, з бажанням помститися у басків, особливо за вилучення з Кубка Королівства, Давид Сілва був виключений, а розподіл очок звел нанівець прямий дул для боротьби за зону чемпіонів.

Оновлення

Кінець матчу, Реал Сосьєдад 0, Реал Бетіс 0.90'+6'Закінчується другий тайм, Реал Сосьєдад 0, Реал Бетіс 0.90'+5'Аднан Янузай (Реал Сосьєдад) фол.90'+5'Серхіо Каналес (Реал Бетіс) отримав фол у зоні захисту.

90'+3'Давід Сілва (Реал Сосьєдад) отримав червону картку.90'+2'Фол Мікель Меріно (Реал Сосьєдад).90'+2'Набіль Фекір (Реал Бетіс) отримав фол у суперника половина. 90'+2' Марк Бартра (Реал Бетіс) отримує жовту картку. 90'+2' Олександр Сьорлот (Реал Сосьєдад) отримав жовту картку за небезпечну гру.

90'+1'Девід Сілва (Реал Сосьєдад) отримує жовту картку.90'+1'Александр Сьорлот (Реал Сосьєдад) фол.90'+1'Марк Бартра (Реал Бетіс) заробляє фол у 90'+1'Клаудіо Браво (Реал Бетіс) отримує жовту картку.90'Фол Аріц Елустондо (Реал Сосьєдад).

90'Хоакін (Реал Бетіс) порушив правила в зоні захисту. 90'Порту (Реал Сосьєдад) порушив правила в зоні захисту.90'Фол Набіля Фекіра (Реал Бетіс).89'Фол Ігоря Зубельдія ( Реал Сосьєдад).89′ Набіль Фекір (Реал Бетіс) порушує правила в зоні захисту.

87'Заміна, Реал Сосьєдад. Аріц Елустондо замінює Андоні Горосабеля.85'Мікель Меріно (Реал Сосьєдад) фолить на половині суперника.85'Фол Марк Бартра (Реал Бетіс).82'Кутовий, Реал Сосьєдад. Марк Бартра подав кутовий. 82′ Спроба заблокована. Олександр Сьорлот (Реал Сосьєдад) пробив лівою ногою з-за меж штрафної.

80' Офсайд, Реал Бетіс. Марк Бартра пробує пас, але Серхіо Каналес потрапив у офсайд 80' Заміна, Реал Сосьєдад Порту замінює Олександр Ісак 79' Офсайд, Реал Сосьєдад. Давид Сілва отримав пас, але Дієго Ріко опинився в офсайді. 78′ Набіль Фекір (Реал Бетіс) пробив удар, який пробив зліва за межами майданчика дуже близько до правої стійки, але пройшов трохи мимо. Допомагає Айтор Руйбал. 77 ′ Зміна в Реалі Бетісі, Вілліан Хосе виходить на поле за Борха Іглесіаса.

75′ Гвідо Родрігес (Реал Бетіс) отримує жовту картку. 75′ Кут, Королівське товариство. Алекс Морено подав кутовий. 74′ Олександр Ісак (Реал Сосьєдад) пробив головою з центру майданчика, але він надто високо. Дієго Ріко надає асистентську передачу у штрафну. 73' Мартін Зубіменді (Реал Сосьєдад) порушує правила в зоні захисту. 73' Фол заробив Серхіо Каналес (Реал Бетіс).

73 ′ Удар зупинився низько ліворуч. Серхіо Каналес (Реал Бетіс) стріляє лівою ногою з-за межі майданчика. Асистент: Набіл Фекір. 72'Фол: Мікель Меріно (Реал Сосьєдад).72'Хоакін (Реал Бетіс) порушив правила в зоні захисту. 70'Фол зробив Аднан Янузай (Реал Сосьєдад).70'Серхіо Каналес (Реал Бетіс) ) ) ) було порушено на лівому крилі.

69 ′ Офсайд, Реал Сосьєдад. Дієго Ріко отримав пас, але Аднан Янузай опинився в офсайді.68'Заміна, Реал Бетіс. Хоакін замінює Хуанмі.67'Корнер, Реал Сосьєдад. Марк Бартра подав кутовий. 67′ Робін Ле Норман (Реал Сосьєдад) заблокував спробу головою з центру. Асистував Аднан Янузай, пробив у штрафну. Кут 66 ', Королівське товариство. Херман Пеццелла подав кутовий.

65 ′ Зміна в Реал Сосьєдад, Аднан Янузай виходить на поле замість Рафінья. Асистент: Алекс Морено. 61'Спроба промахнулася. Серхіо Каналес (Реал Бетіс) прострілив лівою ногою поза межами штрафної, був дуже близько до правої штанги, але пройшов трохи мимо прямого удару зі штрафного.60' Рафінья (Реал Сосьєдад) показаний жовта картка за небезпечну гру 60'Фол, Рафінья (Реал Сосьєдад).

60'Набіль Фекір (Реал Бетіс) сфолив на половині суперника.57'Фол Рафінья (Реал Сосьєдад).57'Ектор Беллерін (Реал Бетіс) сфолив у зоні захисту.56'Спроба пропущена. Олександр Сьорлот (Реал Бетіс) Сосьєдад ) заголовок від центру області, яка пропущена ліворуч. Асистент Давід Сілва надав у штрафну після подачі кутового 56'Кутовий, Реал Сосьєдад. Кутовий зробив Марк Бартра.

53'Ігор Зубельдія (Реал Сосьєдад) порушив правила в зоні захисту. 53'Фол Хуанмі (Реал Бетіс).52'Офсайд, Реал Сосьєдад. Мікель Меріно отримав пас, але Робін Ле Норман опинився в офсайді. 50' Дієго Ріко (Реал Сосьєдад) фолить на половині суперника. 50' Фол Хуанмі (Реал Бетіс).

50′ Кут, Королівське товариство. Гвідо Родрігес подав кутовий. 49'Фол Рафінья (Реал Сосьєдад).49'Марк Бартра (Реал Бетіс) отримує фол у зоні оборони.46'Спроба пропущена. Гвідо Родрігес (Реал Бетіс) б'є правою ногою поза межами штрафної площі, яка втрачена зліва. Другий тайм починається Реал Сосьєдад 0, Реал Бетіс 0.

45′ Заміна, Реал Бетіс виходить на поле. Айтор Руйбал виходить замість Вільяма Карвалью. Він отримав фол на полі суперника 39' Андоні Горосабель (Реал Сосьєдад) фол.

39′ Хуанмі (Реал Бетіс) отримав фол на лівому фланзі 37′ Вільям Карвальо (Реал Бетіс) отримав жовту картку за небезпечну гру 37′ Рафінья (Реал Сосьєдад) отримав фол у зоні захисту. 37'Вільям Карвалью (Реал Бетіс) фол. 36'Удар відбитий під поперечиною на рівні землі. Олександр Ісак (Реал Сосьєдад) пробив лівою ногою з центру штрафної. Асистент Давид Сілва.

35'Спроба пропущена. Олександр Ісак (Реал Сосьєдад) удар правою ногою з-за межі штрафної 33'Спроба пропущений. Вільям Карвальо (Реал Бетіс) удар правою ногою з центру штрафної пройшов високо і мимо правого. Асистент: Набіль Фекір.29'Спроба пропущена.Алекс Морено (Реал Бетіс) б'є головою з лівої лінії з лівої.25'Офсайд, Реал Бетіс. Набіль Фекір намагається зробити перехід, але Гвідо Родрігес потрапив у офсайд. 25'Фол Андоні Горосабель (Реал Сосьєдад).

25'Алекс Морено (Реал Бетіс) фолить на лівому фланзі.21'Мартін Зубіменді (Реал Сосьєдад) фолить.21'Набіл Фекір (Реал Бетіс) порушив правила в зоні захисту.20'Офсайд, Реал. Мікель Меріно отримав пас, але Олександр Ісак опинився в офсайді. 19′ Кут, Королівське товариство. Херман Пеццелла подав кутовий.

16'Офсайд, Реал Сосьєдад. Робін Ле Норман зробив глибокий крок, але Мартін Зубіменді опинився в офсайді. 16' Спроба заблокована Робін Ле Норман (Реал Сосьєдад) удар правою ногою з центру штрафної заблокований. Асистент Давід Сілва. 15'Фол: Набіл Фекір (Реал Бетіс).15'Дієго Ріко (Реал Сосьєдад) порушує правила на лівому фланзі. 15'Фол виконує Рафінья (Реал Сосьєдад).

15'Набіль Фекір (Реал Бетіс) фолить у зоні оборони.14'Спроба заблокована Олександр Сьорлот (Реал Сосьєдад) головою з центру штрафної заблокований. Дієго Ріко надав асистент у ворота. 10'Офсайд, Реал Сосьєдад. Мікель Меріно спробував наскоком, але Олександр Ісак потрапив у офсайд. 10' Мікель Меріно (Реал Сосьєдад) б'є головою з правого боку штрафної. Дієго Ріко надає асистентську передачу у штрафну. 8'Офсайд, Реал Сосьєдад. Давид Сілва отримав пас, але Олександр Ісак опинився в офсайді.

6′ Кут, Королівське товариство. Клаудіо Браво подав кутовий. 6' Дія зупинилася біля правого боку воріт. Олександр Ісак (Реал Сосьєдад) прострілив правою ногою з правого боку штрафної. Асистент Давид Сілва. 5'Офсайд, Реал Бетіс. Набіль Фекір спробував пас, але Борха Іглесіас опинився в офсайді 5'Офсайд, Реал Бетіс. Серхіо Каналес спробував пас, але Набіль Фекір опинився в офсайді.

3'Вільям Карвальо (Реал Бетіс) був порушений у зоні захисту.3'Давід Сілва (Реал Сосьєдад) фолом.3'Гвідо Родрігес (Реал Бетіс) фолить на правому фланзі.3'Спробу парирував Вільям Карвальо (Реал Бетіс) удар правою ногою з-за меж штрафного 2' Удар відбитий у верхній лівий кут. Джерман Пеццелла (Реал Бетіс) б'є головою з центру. Серхіо Каналес зробив передачу у штрафну.

1'Кутовий, Реал Бетіс. Кутовий подав Ігор Зубельдія Початок першого тайму 0' Розклади підтверджені обома командами. Головні герої вискакують на поле, щоб почати розминку