Гвардіола і Сімеоне, ручна дуель

Хав'єр АспронПОСЛУГИ

Поєдинок стилів між Гвардіолою та Сімеоне не залишив жодного тактичного генія і породив гру, на яку всі чекали, в якій кожен виконав свою роль. Перемогу здобув місцевий тренер, але за очками, не маючи змоги переграти, залишивши відкритими двері до можливої ​​відповіді у поверненні аргентинця, який теж не дуже засмучувався.

Двоє менеджерів прибули на матч в однаковому вбранні, захищені від дощу та манчестерського холоду в однаковому довгому темному пальто. Таким чином вони прийняли вірш. Вони також прийняли дуже подібний жест, коли чекали початку матчу на своїх відповідних лавках, зімкнувши руки і поставивши лікті на стегна, усвідомлюючи сцену.

Єдиною помітною відмінністю став знак хреста, з яким аргентинець отримав старт.

Як тільки він почав котити м'яч, вони обидва стрибнули в технічну зону, і він більше не сів на місце. У поєдинку метушні та показань тренер гостей був більш вулканічним, не зміг утриматися, поки затягував зв’язки з четвертим арбітром. Гвардіола, руки в кишенях, більш стриманий жест, також не зупинився, коли викрикував інструкції одному зі своїх гравців.

На дошці Гвардіола намагався заволодіти Атлетіко, поставивши Кансело в якості іншого півзахисника і нагромадивши гравців на правому крилі. Але не там, де гра була нерівна. Сімеоне, здатний прочитати напам’ять інструкцію з такого типу матчу, у відповідь сплести дві лінії по п’ять гравців і повернув свою маленьку атакувальну гру на той самий бік. «Вони майстри захисту», - визнав він після Гвардіоли. «У передісторії зараз і через сто тисяч років атакувати 5-5 формацію дуже важко. Немає місця».

«Ми шукали близького матчу, і ми поїдемо грати з великим смиренням і ентузіазмом у Мадрид», – відповів Сімеоне про свій план на цей перший матч. «Вони забили 60 голів на цьому стадіоні в останніх двадцяти іграх», — сказав він, піднявши брови.

Неефективність його команди, яка тривала протягом усього першого тайму, змогла розбудити Гвардіолу, який перетворив своє розчарування на нескінченний діалог з Хуанмою Лілло на полюванні та захопив якусь геніальну ідею. Він знайшов це з виходом на поле Філа Фодена, якому ледве знадобилося дві хвилини на гол, яким Де Брюйне перервав гру.

«Завжди потрібно висаджувати щось краще», – закінчив Сімеоне, пояснивши варіанти своєї команди в Metropolitano. «Ми будемо змагатися, наскільки зможемо». «Я підозрюю, що це буде гра, подібна до тієї, яку ми бачили через хвилини після голу», – сказав Гвардіола, у якого ще не все, щоб вийти до півфіналу: «Ми виграли гру, матч-відповідь залишається і побачимо».