Постанова Національної валютної фабрики від 5 травня 2022 року

25 квітня 2022 року Рада директорів Фабрики національної валюти та марок – Королівського монетного двору схвалила резолюцію, яка регулює склад і функції Торгової ради, погодивши її підвищення до зазначеного органу Уповноваженою комісією організації з укладання контрактів. , бюджети та управлінський контроль.

З усіх цих причин в Офіційному державному віснику буде опубліковано резолюцію Ради директорів Національної валютно-монетної фабрики – Королівського монетного двору від 25 квітня 2022 року, яка регулює склад і функції Державного монетного двору. Договірної комісії, що додається до цієї постанови.

ДОДАТОК
Постанова Ради Директорів Національної Валютно-Поштової Фабрики-Королівського Монетного двору від 25 квітня 2022 року, яка регламентує склад та функції Торгової Ради

Стаття 326 Закону 9/2017 від 8 листопада про контракти з державним сектором, який транспонує в правову систему Іспанії Директиви Європейського Парламенту та Ради 2014/23/EU та 2014/24/EU від 26 лютого, 2014 (далі – LCSP) і все ще чинний розділ III Королівського указу 817/2009 від 8 травня, який частково розвине Закон 30/2007 від 30 жовтня про контракти з державним сектором, обґрунтовуючи необхідність створення Комітету з укладання контрактів як спеціалізований орган технічної допомоги для контрактних організацій Фабрики національної валюти та марок – Королівського монетного двору, Державного господарського товариства та Власних ЗМІ (далі FNMT-RCM).

FNMT-RCM затверджує склад і попередні функції Комітету з контрактів за погодженням Ради директорів від 27 липня 2015 року, включивши його до Внутрішніх інструкцій з контрактів, які втратили чинність після набрання чинності LCSP. 13 липня 2018 року було видано резолюцію президента-генерального директора, яка об’єднала функції та призначила членів Контрактного комітету.

Нові обставини контрактних ринків для FNMT-RCM і, перш за все, набрання чинності LCSP і, як наслідок, нові інтерпретаційні директиви державних консультативних органів з державних закупівель, визначають необхідність зміни цього складу та функціонування безстрокового контракту FNMT-RCM відповідає принципам незалежності, ефективності та чіткого розподілу функцій і відповідальності.

На підставі цього та відповідно до статей 7.2 та 9.6 Статуту Фабрики національної валюти та марок – Королівського монетного двору, Рада директорів погоджується:

Спочатку. Склад Договірної комісії.

1. Згідно з цією резолюцією Контрактний комітет Національної валютної та гербової фабрики – Королівського монетного двору складається на постійній основі з таких членів:

Президентство:

Начальник відділу закупівель.

Секретарій:

Член відділу закупівель з категорією регіонального менеджера або вище, який призначається Правлінням за поданням його Президента. Особа, яка обіймає цю посаду, діятиме з правом голосу, але без права голосу.

Голос:

  • – Усі люди, які мають адресу вищого рівня.
  • – Член відділу закупівель з категорією керівника району або вище, який виконуватиме функції доповідача з файлів.
  • – Особа на службі FNMT-RCM, на яку покладені функції, що відповідають їхнім юридичним консультаціям.
  • – Особа на службі FNMT-RCM, на яку покладено функції, пов’язані з його економічно-бюджетним контролем.

2. Особа, відповідальна за Голову Договірного столу, може делегувати свою допомогу будь-якому з членів Столу, який є менеджером першого рівня, за винятком своїх пропозицій, на яких вони можуть делегувати свою допомогу особі, яка є керівником. співробітник відділу закупівель з категорією начальника області або вище. У разі вакансії, відсутності або хвороби голови столу, його буде замінено керівником першого рівня, визначеним в угоді про заміну або у відповідній угоді про делегування.

Решта виконавчих членів Договірної комісії можуть отримати кадрову допомогу від свого відділу з категорією не нижче керівника області.

3. Контрактний комітет може запросити консультацію незалежних технічних спеціалістів чи експертів або призначених департаментам суб’єкта, відмінного від учасника торгів, з акредитованими знаннями з питань, пов’язаних з об’єктом контракту. Зазначена допомога буде дозволена замовником і має бути чітко відображена у файлі з посиланням на особи технічних спеціалістів або експертів, їх навчання та професійний досвід.

друге. Функції.

1. Контрактний комітет виступатиме в якості допоміжного органу для замовників FNMT-RCM і пропонуватиме Генеральній дирекції подання пропозицій до вищезазначених замовників.

2. Контрактний комітет може також запропонувати компетентному органу рекомендації щодо укладання контрактів та вдосконалення обробки розглянутих файлів.

3. У контрактах на виконання завдань, покладених на Установу в якості власних засобів і технічних послуг і завдань з управління, зазначених у статті 6.3 Закону 9/2017 від 8 листопада про контракти з державним сектором, Правління враховуватиме положення правового інструменту, який регулює відповідне доручення чи доручення, пристосовуючи свої дії до положень чинного законодавства та, у відповідних випадках, до положень спеціальних нормативних актів.

По-третє. березень

1. Контрактний комітет FNMT-RCM діятиме постійно у випадках, передбачених статтею 326 Закону 9/2017 від 8 листопада, про контракти з державним сектором, включаючи переговорні процедури, у яких немає необхідності публікувати оголошення про тендер.

2. Контрактний комітет збиратиметься у тих випадках, коли він скликається його президентом або, залежно від обставин, тим, хто його замінює, у відповідь на контрактні файли, які мають бути оброблені та які, відповідно до цього, вимагають його втручання. , завжди за сорок вісім годин, що має збігатися з двома робочими днями.

3. Контрактний комітет вважатиметься правомірно сформованим, якщо він складається абсолютною більшістю його членів, за умови, що серед них є Президент і Секретар, а також член з функціями, пов’язаними з юридичними консультаціями, і член з функціями, пов’язаними з до господарсько-бюджетного контролю, або осіб, які їх замінюють.

4. Члени Контрактного комітету з правом голосу та правом голосу, які входили до керівних та адміністративних органів об’єкта інвестування або дочірніх підприємств і компаній, повинні утримуватися від обговорення та голосування щодо тих файлів, у яких такі організації фігурують як учасники торгів. У цьому випадку особа, яка має секретаря відділу укладання контрактів, збирає, прямо на місці, дані про утримання та причини цього. Члени Контрактного комітету також повинні утриматися, оскільки вони можуть спричинити конфлікт інтересів.

5. Контрактний комітет керуватиметься своєю діяльністю Законом 9/2017 від 8 листопада та його виконавчими положеннями. Подібним чином застосовуватиметься Королівський указ 817/2009 від 8 травня, згідно з яким Закон 30/2007 від 30 жовтня про контракти з державним сектором і Загальні положення договірного права в державному секторі будуть частково розвинені. Адміністрації, затверджені Королівським указом 1098/2001 від 12 жовтня, якщо вони не виступають проти Закону 9/2017 від 8 листопада та приписів, включених до попередньої назви, розділ II, Закону 40/2015, починаючи з жовтня 1.

Четверте. Положення про скасування.

Усі положення рівного чи нижчого рангу, які суперечать положенням цієї резолюції, цим скасовуються.

П'яте. Дієвості він набрав чинності.

Ця постанова набирає чинності наступного дня після опублікування в «Офіційному державному віснику».

шосте. перехідний

Контрактні файли, розпочаті раніше, були опубліковані в Офіційному державному віснику, вони зареєстровані згідно з попередніми чинними положеннями.

Мадрид, 25 квітня 2022 р. – Президент ради директорів Фабрики національної валюти та марок – Королівського монетного двору Марія Ісабель Вальдекабрес Ортіс.