Постанова Віце-міністра сільської місцевості від 18р




Юридичний консультант

резюме

Відповідно до Регламенту (ЄС) 2021/2115 Європейського Парламенту та Ради від 2 грудня 2021 року, який встановлює правила щодо підтримки стратегічних планів, які держави-члени повинні підготувати в рамках спільної сільськогосподарської політики ( стратегічних планів CAP), що фінансується Європейським фондом гарантій сільського господарства (EAGF) і Європейським сільськогосподарським фондом розвитку сільської місцевості (EAFRD), і скасовує Регламенти (ЄС) № 1305 /2013 і (ЄС) № 1307/2013, Стратегічний План Спільної сільськогосподарської політики на 2023-2027 (Pepac) затверджено Рішенням Європейської Комісії про виконання C(2022) 6017 final від 31 серпня 2022 року.

Стаття 123 Регламенту (ЄС) 2021/2115 Європейського Парламенту та Ради від 2 грудня 2021 року встановлює, що кожна держава-член призначає національний орган управління та може призначити регіональні органи управління, відповідальні за деякі або всі встановлені функції у частині 2 зазначеної статті.

Стаття 124 Регламенту (ЄС) 2021/2115 встановлює, що кожна держава-член створить Національний моніторинговий комітет протягом трьох місяців з дати повідомлення державі-члену про виконання Рішення про затвердження Pepac і, у випадку, якщо Pepac створить елементи на регіональний рівень, регіональні моніторингові комітети можуть бути створені на той самий термін для нагляду за застосуванням цих елементів та надання інформації з цього приводу національному моніторинговому комітету відповідно до положень частини 5 цитованої статті.

У розділі 7, система управління та координації Pepac 2023-2027, встановлюється, що керівний орган у Кастилії-Ла-Манчі є заступником міністра у справах сільського господарства Міністерства сільського господарства, водного господарства та сільського розвитку, призначення передбачене Указом 6. /2020 від 3 березня, яким прийнято Указ 83/2019 від 16 липня, який встановлює структуру та повноваження Міністра сільського господарства, водного господарства та сільського розвитку.

Стаття 79 Регламенту (ЄС) 2021/2115 встановлює, що після консультації з регіональним моніторинговим комітетом регіональні органи управління повинні встановити критерії відбору. У свою чергу, Королівський указ 1046/2022 від 27 грудня, який регулює управління Стратегічним планом Спільної аграрної політики в Іспанії та Європейськими сільськогосподарськими фондами FEAG і FEADER, встановлює створення регіональних Моніторингових комітетів для нагляду за застосуванням регіональні елементи, створені їх автономними громадами, і надають інформацію з цього приводу Моніторинговому комітету Стратегічного плану.

Як регуляторна відповідь на такі вимоги, розробляється проект указу про створення та регулювання діяльності Моніторингового комітету Pepac de Castilla-La Mancha щодо його регіональних елементів, хоча його обробка вимагає дотримання певних термінів, які, однак, визначають, що ваш дозвіл на вступ залишається в силі.

З цієї причини до створення Моніторингового комітету для Pepac Кастилії-Ла-Манчі необхідно дозволити Моніторинговому комітету Програми розвитку сільської місцевості на 2014-2022 роки Кастилії-Ла-Манчі тимчасово виконувати функції Моніторингового комітету Пепака з Кастилії-Ла-Манчі.

Відповідно вирішую:

Дозволити Керівному комітету Програми розвитку сільських районів Кастилії-Ла-Манчі на 2014-2022 роки тимчасово виконувати функції Керівного комітету Pepac Castilla-La Mancha щодо автономних елементів, включених до Плану, до створення Комітету. продовження Pepac Кастилії-Ла-Манчі.