Наказ AUC/130/2023 від 6 лютого, яким делег




Юридичний консультант

резюме

Стаття 4 Закону 50/1997 надає міністрам, як керівникам їхніх департаментів, компетенцію та відповідальність у конкретній сфері їх діяльності та виконання обов’язків, таких як розробка діяльності уряду в межах їх департаменту. згідно з угодами, прийнятими в Раді Міністрів, і директивами Президента Уряду; повноважень, наданих їм законами, нормами організації та функціонування Уряду та деякими іншими положеннями.

Так само стаття 61 Закону 40/2015 від 1 жовтня про правовий режим державного сектору вказує, що міністри можуть укладати, у межах своєї компетенції, контракти та угоди без шкоди для повноважень Ради. міністрів, коли це є обов’язковим, і керує кредитами для видатків бюджетів міністерства, затверджує та бере на себе витрати, які не входять до компетенції Ради міністрів, затверджує зміни до бюджету, що входять до його компетенції, визнає економічні зобов’язання та пропонує їх виплату в рамках плану розпорядження коштами Державного казначейства, як встановити межі, нижче яких ці повноваження відповідають у відповідному обсязі державним секретарям і заступникам секретаря департаменту.

Це положення підтверджується статтею 323 Закону 9/2017 від 8 листопада про контракти з державним сектором, який транспонує в правову систему Іспанії Директиви Європейського Парламенту та Ради 2014/23/UE та 2014/24 /EU , від 26 лютого 2014 р., який передбачає, що міністри та державні секретарі є замовниками Генеральної державної адміністрації та, отже, мають право укладати свої контракти у сфері вашої конкуренції

Стаття 1 Королівського указу 267/2022 від 12 квітня, яка розвиває основну органічну структуру Міністерства закордонних справ, Європейського Союзу та співробітництва, вказує на те, що воно відповідає Міністерству закордонних справ, Європейського Союзу та співробітництва, відповідно до керівних принципів Уряду та в застосуванні принципу єдності дій за кордоном планувати, спрямовувати, виконувати та оцінювати зовнішню політику держави та політику міжнародного співробітництва для сталого розвитку, приділяючи особливу увагу тим, що стосуються Союзу Європейського Союзу і з Латинською Америкою, а також координувати та контролювати всі дії, що здійснюються у зазначених областях, на виконання своїх відповідних повноважень, іншими департаментами та державними адміністраціями.

У цій же статті описано структуру Департаменту у вигляді ряду вищих і управлінських органів, безпосередньо залежних від його керівника, серед яких Державний секретар у справах Іберо-Америки та Карибського басейну та Іспанської мови у світі, який є безпосередньо вищим органом відповідальний, під керівництвом голови Департаменту, за формулювання та виконання зовнішньої політики Іспанії щодо Латинської Америки та Карибського басейну; а також формулювання, координація та виконання зовнішньої політики Іспанії щодо захисту та просування іспанської мови у світі, без шкоди для повноважень Міністерства культури та спорту в цій сфері.

Державний секретар виконує по відношенню до своїх залежних підрозділів повноваження, включені в статтю 62 Закону 40/2015 від 1 жовтня, і, зокрема, він відповідає, серед іншого, за формулювання та виконання зовнішньої політики Іспанії в географічних областях Латинської Америки та Карибського басейну та формулювання, координація та виконання зовнішньої політики для захисту, просування та поширення іспанської мови у світі.

Відповідно до положень першого розділу Наказу AUC/462/2021 від 28 квітня, який встановлює ліміти для управління витратами та делегування повноважень, ліміт нижче ліміту встановлено на рівні дванадцяти мільйонів євро, які власники різних Державні секретаріати департаменту та підсекретаріат матимуть змогу керувати кредитами бюджетної служби відповідних вищих та управлінських органів, якими вони займаються, та бюджетних послуг підпорядкованих їм органів, затверджувати та використовувати видатки, покладені на них кредити та визнавати економічні зобов'язання, наприклад, пропонувати їх виплату в рамках плану використання Державного казначейства.

Відповідно до вищезазначених приписів та враховуючи:

Необхідність найефективнішого реагування на ситуацію, яка виникла внаслідок серйозних політичних заворушень, що сталися в Перу, що випливає з інтересів іспанських установ і, перш за все, інтересів іспанської держави в розвитку своїх стратегічних планів,

І щоб забезпечити ефективність зобов’язань, взятих на себе цим Міністерством, провести в місті Кадіс IX Міжнародний конгрес іспанської мови (CILE) за пропозицією Асоціації академій іспанської мови, ратифікованою Королівською академією іспанською мовою та за підтримки Інституту Сервантеса;

Вважаючи за необхідне зосередити відповідальність за організацію Міжнародного конгресу іспанської мови, щоб політичний підхід, організаційні та управлінські функції заходу лягли на одну відповідальну особу.

Причини, які мотивують моє рішення делегувати ці дії вищому органу цього Департаменту, який може найкращим чином забезпечити ефективна організація та розвиток Конгресу з точки зору стратегічних інтересів нашої країни.

Таким чином, згідно з вищезазначеним правилом, я погоджуюся:

1. Делегувати Державному секретарю з питань Іберо-Америки та Карибського басейну та іспанської мови у світі виконання стількох контрактів, включаючи всі контрактні повноваження та виконання стільки дій, скільки необхідно для організації Міжнародного конгресу іспанської мови, який відбудеться з 27 по 30 березня 2023 року.

2. Уповноважити Державного секретаря з питань Іберо-Америки та Карибського басейну та іспанської мови в усьому світі здійснити необхідні витрати для належної організації Конгресу з обмеженням у 12 мільйонів євро; нижче якого він може керувати кредитами бюджетної служби свого Державного секретаря та бюджетних служб залежних від нього органів, затверджувати та брати на себе витрати, віднесені до цих кредитів, визнавати економічні зобов’язання та пропонувати їх виплату в рамках плану розпорядження від громадськості Кошти казначейства, щодо видатків, пов'язаних зі святкуванням CILE.