ДЕКРЕТ 59/2023 від 21 квітня Ради, яким




Юридичний консультант

резюме

Декрет 193/2015 від 23 жовтня Ради затверджує Постанову Закону 7/2015 від 2 квітня Женералітату про участь та інституційну співпрацю представницьких спілок і бізнес-спілок у Валенсійському співтоваристві.

У першому розділі глави IV вищезгаданого Регламенту регулюються склад, конституція та функції, які підтримує стіл соціального діалогу Валенсійського співтовариства.

Женералітат сконфігурував соціальний діалог як центральний елемент у прийнятті рішень, а також у впровадженні та розвитку державної політики, як наскрізний елемент, який збагачує всі дії уряду. Постійний взаємозв’язок і пошук згоди є основним елементом моделі державного управління, яку Женералітат розвиває з 2015 року.

Концентрація та соціальний діалог дають змогу поглибити цінності демократичного суспільства. І вони є основним інструментом економічного розвитку, соціальної справедливості та зміцнення нинішнього та сучасного громадянського суспільства, яке склало Валенсійську спільноту.

Щоб надати більшого поштовху діалогу та узгодженню, через Указ 105/2019 від 5 липня Ради, який встановлює основну органічну структуру Президентства та міністерств Женералітату, Генеральне управління з координації соціальних Діалог в основній органічній структурі президентства Женералітату. І через це стіл соціального діалогу адаптувався до зазначеної органічної структури Адміністрації Ради.

Відповідно до того, що було зазначено, та використовуючи повноваження, надані Законом 5/1983 від 30 грудня Женералітату, Ради, за пропозицією Президента Женералітату та Департаменту сталої економіки, Продуктивний секторів, торгівлі та праці та після обговорення Радою на засіданні 21 квітня 2023 р.

УКАЗ

Стаття Ніко

Стаття 5, стаття 24 і розділ 1 статті 25 Регламенту Закону 7/2015 від 2 квітня Женералітату про участь та інституційну співпрацю представницьких спілок і бізнес-спілок у Валенсійському співтоваристві змінені, що затверджено Указ 193/2015 від 23 жовтня Ради, формулювання якого залишається таким, як зазначено в додатку до цього указу.

ДОДАТКОВИЙ ПРИСТРІЙ

єдиний бюджетний інцидент

Застосування та подальша розробка цього указу не може мати жодного впливу на фінансування кожної з статей витрат, призначених компетентному департаменту з причин справи, і, у будь-якому випадку, має бути забезпечено їхніми особистими коштами та матеріалами

ПІДСУМКОВА РОЗПОЛОЖЕННЯ

одноразове набрання чинності

Цей указ набуде чинності наступного дня після його публікації в Офіційному віснику Женералітату Валенсії.

ДОДАТОК

Нова редакція статей 5 і 24 і розділу 1 статті 25 Регламенту Закону 7/2015 від 2 квітня Женералітату про участь та інституційну співпрацю представницьких профспілок і бізнес-організацій у Валенсійському співтоваристві

5. Статтю XNUMX Положення викласти в такій редакції:

Стаття 5 Прозорість, захист даних і практика

1. Підприємницькі та профспілкові організації належним чином оприлюднюють у своїх офіційних публікаціях і на веб-сторінках заходи щодо участі та інституційного співробітництва, які вони здійснюють в рамках LPCI та цих правил, без шкоди для оприлюднення щодо субсидій. відповідно до закону вимагається адміністрацією Consell.

З цією метою застосовуватиметься Закон 1/2022 Женералітату від 13 квітня про прозорість і належне управління Валенсійською спільнотою з урахуванням особливостей цих організацій.

2. Обробка персональних даних, яка здійснюється відповідно до цього стандарту, відповідає положенням європейського та державного правового режиму захисту персональних даних.

Стосовно колегіальних органів, які регулюються цим стандартом, дані осіб, які входять до їх складу, оброблятимуться відповідно до положень чинних нормативних актів щодо захисту даних, дотримуючись принципів, пов’язаних із обробкою та обов’язком інформування зацікавлених осіб. .

3. Подібним чином люди, які були частиною зазначених органів, мають тенденцію до обов’язку зберігати конфіденційність відомої їм інформації під час виконання своїх функцій.

Назад. Статтю 24 Положення викласти в такій редакції:

Стаття 24 Стіл соціального діалогу Валенсійської спільноти

1. Стіл соціального діалогу Валенсійського співтовариства, створений відповідно до статті 12 LPCI, є колегіальним органом без статусу юридичної особи, з постійною інституційною участю, тристороннім і рівним складом, метою якого є сприяння консультаціям і соціально-економічній координації та інституційній участі в терміни, включені в LPCI та в поточний регламент, який його розвине.

2. Його склад наступний:

  • a) Від імені адміністрації Consell голова президентства Женералітату, голова департаменту, відповідального за працевлаштування, і чотири керівники департаментів, призначені президентом Женералітату.
  • b) Шість осіб, які представляють власників юридичних осіб, які не є представницькими у Валенсійському співтоваристві. Вони будуть призначені відповідно до положень своїх статутів.
  • в) шість осіб, які є постійними представниками найбільш представницьких профспілкових організацій. Вони будуть призначені відповідно до положень їхніх статутів.
  • d) Секретар столу соціального діалогу є особою, відповідальною за генеральну дирекцію, яка відповідає за питання соціального діалогу, яка бере участь у засіданнях з правом голосу та без права голосу.

Склад столу відповідно до положень статті 14.4 Основного закону 3/2007 від 22 березня щодо ефективної рівності жінок і чоловіків відповідатиме принципу збалансованої участі жінок і чоловіків.

3. Мандат осіб, зазначених у частині 2 цієї статті, продовжується до закінчення часу, протягом якого вони залишаються на своїх посадах.

Повноваження осіб, зазначених у розділі 2, букви b) і c), можуть бути продовжені на чотири роки та можуть бути переобрані після закінчення терміну їх повноважень у спосіб, встановлений у розділі 2, листи б) і в). Після закінчення зазначеного періоду вони продовжуватимуть виконувати свої функції до набрання чинності переобранням або новим призначенням.

Подібним чином повноваження будь-якої з осіб, зазначених у розділі 2, букви b) і c), можуть закінчитися до закінчення чотирирічного періоду в таких випадках:

  • a) Відкликання або припинення повноважень за згодою суб’єкта, який його призначив.
  • b) Втрата умови, на підставі якої його було призначено, у випадку членів, які складають його за своєю посадою.
  • c) Розпуск організації, яку він представляє.
  • d) Експресна відмова.
  • г) Смерть.
  • f) Суворе рішення судового або адміністративного характеру, яке тягне за собою дискваліфікацію або призупинення з державної посади.

У випадках, зазначених вище, заміни, що виникли в результаті, стосуватимуться решти повноважень заміненої особи, за винятком випадку c), коли він залишатиметься відкритим до призначення нового члена. Міністерство, відповідальне за діалог, забезпечує адміністративна підтримка, необхідна для функціонування столу соціального діалогу Валенсійської спільноти.

3. Частину 2 статті 25 Регламенту викласти в такій редакції:

Стаття 25 Формування столу соціального діалогу та основні функції

[...]

2. Технічна комісія складатиметься з чотирьох осіб, які представляють кожну зі сторін, які складають пленарне засідання столу соціального діалогу, і визначених ними.

Особа, яка обіймає посаду секретаря столу соціального діалогу, буде головувати у Комісії.

Технічна комісія виконуватиме такі функції:

  • a) Підготовка технічних звітів для підготовки пропозицій до Пленарного засідання.
  • b) Формулювання пропозицій щодо створення напрямків інституційної співпраці у питаннях, які є предметом цього.
  • c) Координація робочих груп, утворених Пленумом для розвитку функцій, властивих органам інституційної участі.
  • d) Ведення реєстру офіційно створених колегіальних органів для інституційної участі та моніторингу їх діяльності.
  • e) Призначення аудиторів, які перевіряють обґрунтованість одержувачів фінансової компенсації за інституційну участь протягом двох років поспіль. Його призначення буде здійснено після публічного конкурсу, відкритого для аудиторів, зареєстрованих як практикуючі спеціалісти в Офіційному реєстрі аудиторів, залежних від Інституту бухгалтерського обліку та аудиторів бухгалтерського обліку, не маючи характеру контракту, як це передбачено Законом 9. / 2017 , від 8 листопада, контрактів у державному секторі, за допомогою яких Директиви Європейського Парламенту та Ради 2014/23/UE та 2014/24/UE від 26 лютого 2014 року транспонуються до правової системи Іспанії.
  • f) Вирішення конфліктів, які можуть виникнути між членами столу соціального діалогу, для яких не потрібне втручання Пленуму.

Угоди, ухвалені Технічною комісією одноголосно, будуть прийняті пленарним засіданням за столом соціального діалогу як власні. З іншого боку, ті, які не погоджуються більшістю кожної зі сторін, присутніх у ньому, повинні бути ратифіковані Пленарним засіданням на позачерговому засіданні, скликаному тією ж Технічною комісією.