Порцинос је осујетио Агуеров сјајан деби у Краљевој лиги

После успешног другог дана и претходне 'Бораске Џерард' засноване на најавама и музичким шалама (Шакира, Касио, Твинго...), Краљева лига је упалила светла за нову емисију. Трећа недеља турнира почела је променом правилника и две утакмице као сјајан подстицај: прва од њих је показала борбу две непоколебљиве, до данас, за вођство: Саиианс ФЦ или Ултимате Мостолес су дошли да виде свој низ након две узастопне победе , будући да је ТхеГрефгов тим коначно однео победу.

Други прелаз, са звонима и са највећом гледаношћу, зачињен је између Порциноса и Куниспортса наступом 'Џокера', на крају 'Куна' Агуера, који је изазвао најверније и испунио припремни сусрет са неизвесност састанак; а за ривала, наравно: Ибаи Љанос, велики пријатељ бившег аргентинског фудбалера са којим се загрлио пре сукоба. Однео би победу у пеналима Порциноса, попевши се на тај начин на табели, огорчећи повратак у земље 'Куна' и учврстивши статус кандидата за титулу.

Али ово није било једино што је почело у недељу, сазнајте шта се десило и како је завршио пласман после шест утакмица трећег дана.

Јордан 3

Јимантес ФЦ 3 – 5 1к ФЦ

Дуел који је отворио овај узбудљиви трећи дан оставио је Јијантеса као првог сјајног играча на табели. Никако им није лако јер не могу да рачунају на свог стартног голмана или свог најбољег играча 12: Ибаи Гомеза. И, поред тога, суочили су се са ко-лидером табеле који је чврсто покренуо њихову кандидатуру за титулу.

Све ово је оно што се огледа у резултату првог дела са апсолутном доминацијом у игри и приликама од 1К. Фудбал је стање духа и тим којим је председавао Икер Касиљас успео је да искористи нове прописе који су поставили 4×4 на терен и то је било одлучујуће у пресуди (0-4).

Друго полувреме оставило нам је бар један од циљева такмичења. Са свог терена је поставио Алберта Буена на 1-5 у веома болном 'ко је имао, задржао' за тим Јијантеса који почиње да тоне на табели.

играч 12

Јијантес је трећи дан позвао Питуа Комадевала, бившег фудбалера и садашњег делегата АФЕ (Асоцијације шпанских фудбалера).

Док је 1К ФЦ поново рачунао за овај трећи дан са Албертом Буеном, који игра за Алгецирас Цлуб де Футбол.

тајно оружје

У 37. минуту, Јијантесов тим је искористио двоструки гол вајлд кард.

У 39. минуту, 1К ФЦ је извукао своје тајно оружје за дупли гол, исто оно које је користио Јијантес.

циљеви

ФК Јијантес: 1-4 Џонатан Соријано. 22′. 3-5 Ллуис 40' дупли гол по слово.

1К ФК: 0-1 Маца (пп). 4'. 0-2 Алберто Буено. шеснаест'. 0-3 Алберто Буено. двадесет'. 20-0 Роман Алегре. двадесет један'. 4-21 Алберто Буено. 1′.

Јордан 3

Барцелона Раи (0) 2 – 2 (3) КСБУИЕР ТИМ

Друга утакмица се састала са неопходним КСБУИЕР ТЕАМ-ом против Рајо де Барселоне, ​који је носио свој нови дрес и желео да понови сензације прошлог дана. Чинило се да је Исе водио утакмицу са добрим - и јединим - шансама за жуте, али је Капи издржао то из 'голманске лиге' и Бањулс је пре одмора постигао неочекиваних 0-1.

После поновног старта, вежба опстанка за госте који су знали како да брзо одговоре на Алексово изједначење (1-1) после сјајног поготка из волеја Фоуада (1-2). Жути картон, употреба тајног оружја и појава ВАР-а довели су утакмицу до пенала (2-2), али је то био дан браће Буиер и у првом колу су остварили суштинску победу.

играч 12

Трећи дан заредом, Рајо де Барселона је имао Дидака Вила, бившег играча РЦД Еспањола.

У 36. минуту Рајо де Барселона је извео двоминутни пенал и оставио Ксбуиеров тим са пет играча на терену.

У 41. минуту КСБУИЕР ТЕАМ је добио тајно оружје које је садржало двоструки гол.

циљеви

Муња Барселоне: 1-1 Алекс. 24′. 2-2 Марк Пелаз. 40' КСБУИЕР ТИМ: 0-1 Јоел Банулс. 18′. 1-2 Фоуад Ел Амрани. 26′.

једанаестерац

Муња Барселоне: 0-0 није успела Марка Пелаза. Марио Реиес је изгубио 0-1. 0-2 Францки није успео ТИМ КСБУИЕР-а: 0-1 Фран Цортес. 0-2 Карлос Кастро. 0-3 Јоан Поцх.

Јордан 3

Саиианс ФЦ 5 – 1 Ултимате Мостолес

Трећа утакмица лиге и први велики дуел за вођство. Оба фаворита, обојица непоражени. ТхеГрефг против ДјМариио. Велика утакмица дана.

Али не као што се очекивало, требало би да буде добро. И није било. Саиианс је почео стидљиво, приметио је губитак светског шампиона као што је Цапдевилла и знао је како да издржи мале стажирања Хуанме и Роџера од стране Ултимате-а. Погодак Тема на ивици паузе обећавао је прекид игре која је до сада била хладна и пренапета (1-0).

Подстакнут голом, скинуо је страх од Саијана и продужио рачун после доброг поготка Гиа Феринуа (2-0). Тек пред крај су, због храбрости Ултимате, стизали голови који су дали резултат који је био прегломазан за оно што се видело на терену (5-1).

играч 12

Саијани су покрили губитак бившег играча Жоана Капдевиље позивом Кристијана Салдање.

У међувремену, у Ултимате Мостолес, након што је пропустио други дан, вратио се Серхио Гарсија, бивши нападач ФК. Барселона.

У 1 минуту и ​​40, Саиианс ФЦ је употребио тајно оружје које садржи нормалну казну у корист.

У 36. минуту, Ултимате Мостолес је извукао тајно оружје које садржи пенал са средине терена.

циљеви

Саииан: Бојим се 1-0. 18′, 2-0 Ђо Ферину. 36′. 3-1 Кампу 40′ једанаестерац за тајно оружје. 4-1 Салдана. 41′. 5-1 Ђо Ферину, 42'.

Ултимате Мостолес: 2-1 Хуанма. 36′ Казнени гол за тајно оружје.

Јордан 3

Куниспортс (2) 2 – 2 (3) Порцинос ФЦ

У 19:00 почела је велика утакмица дана, мимо очекивања. Уз циркуску музику и обучен као кловн, 'Џокер' се појавио на одушевљење емисије и свих који су последњих неколико сати нагађали о његовом идентитету.

Сумња је убрзо распршена: маскирани човек није могао бити други до 'Кун' Агуеро, специјалиста за изненађења, који је привукао, на највишем врхунцу гледаности у историји Краљевске лиге, више од милион гледалаца.

Чисто у фудбалу, Куниспортс је изгледао узбуђен због дебија Аргентинца и Порцинос је то максимално искористио: прво сјајним голом Хуга Фраилеа, а недуго затим продуживши дистанцу употребом тајног оружја (0-2). Неколико погледа на Агуера у тешком првом полувремену за његов тим.

После паузе, Куниспортс је ушао у игру голом Герера (1-2) и са надом чекао оно што ће коначно бити 'Агуеро шоу': Аргентинац је прецизним ударцем левом ногом изједначио, уз подршку Леа. Меси и 'Топо Гигио' у лице Ибаију и послао игру на пенале. Победа, коначно, за Порциноса.

играч 12

Куниспортс је позвао 'Куна' Агуера, који је након псеудонима 'Јокер' изазвао велико интересовање тог дана.

У међувремену, тим којим председава Ибаи Љанос поновио је са Хугом Фраилеом, играчем који тренутно игра за Алкоркон.

У 22. минуту Куниспортс је искористио мапу која је укључивала пенал са средине терена.

У 8. минуту Порциноси су искористили двоминутни казнени картон за противника.

циљеви

Куниспортс: 1-2, Гереро, 30'. 2-2, Агуеро, 36'.

Порцинос ФЦ: 0-1 Хуго Фраиле, 7'. 0-2 Хозе Бланко, 9'.

Куниспортс: 1-0 Хидалго. Изгубио 1-0 Торрентбо 2-1 Гуерреро. 2-2 Цороминас неуспех. 2.2 Омен не успева.

Порцинос ФЦ: 1-0 Тхорни Фаулт. 1-1 Габриел Цицхеро. 2-2 Хуго Фриар. 2-2 Бели не успевају. 2-3 Раул Лао.

Јордан 3

Лос Тронцос ФЦ 3 – 2 ПИО ФЦ

Претпоследња утакмица овог трећег дана у којој су се суочили Перкитаа и Риверс, и победом и поразом у прве две утакмице и, сигурно, обе, са осећајем да су заслужили више у такмичењу.

Бар у очима ПИО-а, који је боље почео и лако доминирао први део, чак и на семафору. Голови Карлитоса и још један гол Коките у првим минутима донели су Риверсовом тиму предност (0-2) у прилично удобном првом полувремену.

После рестарта, Лос Тронкос је нагнуо терен и много побољшао притисак, игру, а самим тим и прилике. Храброст је имала награду и судбина није могла бити окрутнија за ПИО: два гола Едгара Алвара и пенал Вердуа због крађе картона у последњем тренутку донели су победу екипи Перксите (2-3).

играч 12

Лос Тронкос је повратио Жоана Вердуа, бившег играча Барселоне, Депортива де ла Коруње и Бетиса, између осталих.

Са своје стране, ПИО ФЦ је поново позвао Хавија Маркеза, бившег играча шпанске лиге.

У 39. минуту, Лос Тронцос ФЦ је искористио тајно оружје за крађу карата.

У 39. минуту екипа ФК ПИО је искористила тајно оружје са пеналом са средине терена.

циљеви

Тхе Трункс: 1-2 Едгар Алваро. 25′. 2-2 Едгар Алваро. 38′. 3-2 Верду. 41 ′ Гол тајним оружјем.

ФК ПИО: 0-1 Карлитос. 6′. 0-2 Цокуита. 9′.

Јордан 3

Ел Барио 1 – 4 Аннихиладорес ФЦ

У шестом и последњем мечу дана одиграо се дуел између Адрија Контрераса и Хуана Гварниза, уз специјалну сарадњу ПапиГавија, Ел Бариовог број 12 и шоумена у једнакој мери.

Био је то хитан састанак за Аннихилаторе и под тим видом је изашао на терен. Фран Хернандез је наградио вредан став тима који је покушао да исправи грешке из прошлости и направио 0-1 на семафору. Ел Барио је желео да брзо одговори и Јакобо је изједначио резултат на крају првих двадесет минута (1-1).

А то је да би дан емоција попут данашњег могао да донесе само прву победу момцима Хуана Гварниза на такмичењу. Било је потребно много, издржали су резултат, продужили га како би избегли било какву сумњу и, коначно, Анникуиладорес је ушао у Лига дел Реи својом првом победом у трећем мечу (1-4).

играч 12

Ел Баррио је за овај трећи дан имао ПапиГавија, једног од утицајних у овом тренутку.

Док је ФЦ Анникуиладорес позвао Гокуа, везног играча који је играо за ЦФ Мотрил у трећем РФЕФ-у.

У 31. минуту Ел Барио је искористио тајно оружје двоминутне казне.

У 32. минуту Анихиладорес је искористио пенал џокер картон као намештаљку.

циљеви

Суседство: 1-1 Јацобо. 14′.

Аннихилаторс ФЦ: 0-1 Фран Хернандез. 8′. 1-2 Гоку. 23`. 1-3 Рос (стр.). 30′. 1-4 гил. казна за употребу тајног оружја. 32′