Povzetek in cilji Eibarja 2

Posodobiti

Konec tekme, Eibar 2, Las Palmas 2,90'+5' Konec drugega polčasa, Eibar 2, Las Palmas 2,90'+4'Kot, Eibar. Fabio González je izvedel kot. 90'+4' Poskus blokiran. Javi Muñoz (Eibar) je streljal z desno nogo izven kazenskega prostora.

90'+2'Kot, Eibar. Kot je izvedel Saúl Coco.90'+2'Fabio González (Las Palmas). ) je prejel prekršek na desnem krilu. 90'+1'Zamenjava v Eibarju, Blanco Leschuk vstopi na igrišče in zamenja Fernanda Llorenteja.

87'Prekršek Fabio González (Las Palmas).87'Yanis Rahmani (Eibar) je bil prekršek na levem krilu. 87'Prekršek Rober (Las Palmas).87'Toño (Eibar) je bil prekršek v obrambi območja. 87' Prekršek Sergi Cardona (Las Palmas).

87′ Ager Aketxe (Eibar) je prejel prekršek na nasprotnem polju. Pomaga Fabio Gonzalez. 85' Ofsajd, Eibar. Fernando Llorente je poskušal z žogo, vendar je Fran Sol ujet v ofsajdu. 84'Rafa Mújica (Las Palmas) rokomet.83'Zamenjava, Las Palmas. Rafa Mújica zamenja Armanda Sadikuja.

81'Rober (Las Palmas) je prejel prekršek v obrambnem območju. 81'Prekršek Yanis Rahmani (Eibar).80'Goooooal! Eibar 2, Las Palmas 2. Fernando Llorente (Eibar) z glavo iz zelo bližine.79'Poskus blokiran Kirian Rodríguez (Las Palmas) z desno nogo izven kazenskega prostora.79'Poskus je ubranil nizke vratnice na tleh. Rober (Las Palmas) je streljal z desno nogo s sredine kazenskega prostora. Pomaga Jonathan Viera.

78'Fran Sol (Eibar) je prejel prekršek na desnem krilu. 78'Fol Jonathan Viera (Las Palmas).76'Chema Rodríguez (Eibar) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.76'Armando Sadiku (Las Palmas) Palmas) je prejel prosti strel na nasprotnikovi polovici 76' Prekršek Chema Rodríguez (Eibar).

75'Prekršek Edu Expósito (Eibar).75'Kirian Rodríguez (Las Palmas) je prejel prekršek na levem krilu.74'Zamenjava, Las Palmas, Fabio González vstopi na igrišče in zamenja Jesé.74'Zamenjava, Las Palmas, vstopi v igrišče Rober vstopi za Alberto Moleiro 72'Jonathan Viera (Las Palmas) je bil prekršek na desnem krilu.

72'Prekršek Javi Muñoz (Eibar).70'Xabier Etxeita (Eibar) je prejel rumeni karton.70'Álvaro Lemos (Las Palmas) je prejel rumeni karton.70'Zamenjava v Eibarju, Fran Sol vstopi na igrišče zamenjal Stoichkova. 70′ Sprememba v Eibarju, na igrišče je vstopil Yanis Rahmani, ki je zamenjal Joséja Corpasa.

69′ Kot, Eibar. Kot je izvedel Raúl Navas 68′ Strel je zgrešil José Corpas (Eibar) je z desno nogo streljal s sredine igrišča zelo blizu desne vratnice, vendar je šel rahlo mimo. Pomaga Edu Expósito. 64'Prekršek Sergi Cardona (Las Palmas).64'José Corpas (Eibar) je prejel prekršek na desnem krilu.62'Poskus zgrešen. Alberto Moleiro (Las Palmas) je streljal z desno nogo izven kazenskega prostora to gre previsoko. Pomaga Omenuke Mfulu.

62'Zamenjava, Eibar, Ager Aketxe je prišel na igrišče zamenjal Quique González.61'Poizkus zgrešen. Fernando Llorente (Eibar) je z desne strani streljal z desne strani s širokega krila.60'Kot, Eibar. Álvaro Lemos je izvedel kot. 59' Ofsajd, Eibar. Xabier Etxeita je poskusil s prodorom, a je bil Fernando Llorente ujet v ofsajdu. Pomaga Kirian Rodriguez.

55'Zgrešen strel Chema Rodrígueza (Eibar) z levo nogo iz težkega kota na levi strani, ki gre previsoko. Pomaga Edu Expósito s predložkom v prostor po izvajanju prostega strela. 55'Prekršek Sergi Cardona (Las Palmas).55'José Corpas (Eibar) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici. 54'Kot, Eibar. Kot je izvedel Jonathan Viera. 53'Foul Saúl Coco (Las Palmas).

53′ Fernando Llorente (Eibar) je prejel prekršek na levem krilu. 52′ Jonathan Viera (Las Palmas) je zgrešil poskus z desno nogo izven prostora, ki gre previsoko. Pomaga Alberto Moleiro. Kot 50', Las Palmas. Chema Rodríguez je izvedel kot. 49' Kirian Rodríguez (Las Palmas) je bil prekršek v obrambnem pasu. 49' Quique González (Eibar) prekršil.

45'Zamenjava v Eibarju, Xabier Etxeita vstopi na igrišče in zamenja Álvaro Roncal. Začel se je drugi polčas Eibar 1, Las Palmas 2.45'+2' Konec prvega polčasa, Eibar 1, Las Palmas 2.45'Goooooal! Eibar 1, Las Palmas 2. Jesé (Las Palmas) je z desno nogo dosegel enajstmetrovko 43′ Enajstmetrovka favorizira Las Palmas. Omenuke Mfulu je ostal na tem območju.

43′ Enajstmetrovka je storil Álvaro Roncal (Eibar) po prekršku znotraj območja. Pomaga Kirian Rodriguez. Kot 40', Eibar. Kot je izvedel Raúl Navas. 38'Kot, Eibar. Kot je izvedel Álvaro Vallés 37′ Strel se je ustavil nizko levo. Edu Expósito (Eibar) je streljal z desno nogo s sredine kazenskega prostora.

37 ′ Fernando Llorente (Eibar) je zavrnil strel z levo nogo izven kazenskega prostora. Pomagal mu je Stoichkov. 36' Strel se je ustavil pod vratom na tleh. Alberto Moleiro (Las Palmas) govori z desne iz središča območja. Asistenca Armando Sadiku.35'Prekršek Álvaro Roncal (Eibar).35'Alberto Moleiro (Las Palmas) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici.32'Poskus je zgrešil. Javi Muñoz (Eibar) z levo nogo je zadel izven kazenskega prostora. gre previsoko.

28'Poizkus je zgrešil Álvaro Roncal (Eibar), strel z desno nogo izven kazenskega prostora, ki gre visoko in se odbije v desno 28'Poizkus je odbil Javi Muñoz (Eibar) z desno nogo z desne strani kazenskega prostora. Pomaga Stoichkov. 28'Toño (Eibar) je bil prekršek v obrambnem območju. 28'Prekršil Jesé (Las Palmas).27' Ofsajd, Las Palmas. Álvaro Valles je poskušal z žogo, vendar je Jesé ujet v ofsajdu.

23'Jesé (Las Palmas) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 23'Chema Rodríguez (Eibar) je prejel rumeni karton.22'Goooooal! Eibar 1, Las Palmas 1. Armando Sadiku (Las Palmas) je streljal z levo nogo iz središča kazenskega prostora 20' Korner, Eibar. Kot je izvedel Armando Sadiku. 20'Kot, Eibar. Kot je izvedel Álvaro Vallés.

20' Akcija se je ustavila. Stoichkov (Eibar) je streljal z desno nogo z desne strani kazenskega prostora 19'Kot, Las Palmas. Kot je izvedel Javi Muñoz. 18'Prekršil Omenuke Mfulu (Las Palmas).18'Fernando Llorente (Eibar) je prejel prekršek v obrambnem območju.17'Poizkus zgrešen. Armando Sadiku (Las Palmas) je udaril z glavo iz zelo bližine.

14′ Kot, Las Palmas. Kot je izdelal Toño.12′ Corner, Eibar. Saúl Coco je izvedel kot. 10' Ofsajd, Eibar. Stoichkov je naredil globok korak, Fernando Llorente pa je bil v ofsajdu. 9'Kot, Eibar. Alberto Moleiro je izvedel kot, 8' prekršek José Corpas (Eibar).

8'Jonathan Viera (Las Palmas) je izgubil v obrambnem območju.7'José Corpas (Eibar) je prekršil.7'Sergi Cardona (Las Palmas) je izgubil v obrambnem območju.6'Kot, Eibar. Álvaro Vallés je izvedel kot. 6' Akcija se je ustavila. Stoichkov (Eibar) je streljal z desno nogo z desne strani kazenskega prostora.

4'Gooooool! Eibar 1, Las Palmas 0. Stoichkov (Eibar) je streljal z levo nogo z leve strani kazenskega prostora. 3′ Quique González (Eibar) je prejel prekršek v obrambnem območju. 2'Akcija se je ustavila ob desni strani vrat. Jesé (Las Palmas) je streljal z desno nogo z desne strani kazenskega prostora. Pomaga Alberto Moleiro.1'Ofsajd, Eibar. Sergio Álvarez je poskusil s prodorom, a je bil Fernando Llorente ujet v ofsajdu.

Prvi del se začne 0' Obe ekipi sta potrdili poravnave. Protagonisti skočijo na igrišče in začnejo z ogrevalnimi vajami