Mirandés 0 – Valladolid 1: Valladolid je bil vreden zgodaj vstajanja

Posodobiti

Konec tekme, Mirandés 0, Real Valladolid 1.90'+9' Konec drugega polčasa, Mirandés 0, Real Valladolid 1.90'+8' Poskus zgrešen. Pablo Hervías (Real Valladolid) levo.90'+6'Victor Meseguer (Mirandés) je dobil rumeni karton zaradi nevarne igre.

90'+6'Victor Meseguer (Mirandés) prekršek.90'+6'Anuar Mohamed (Real Valladolid) je bil prekršek na nasprotnikovi polovici.90'+6'Victor Meseguer (Mirandés) je bil prekršek v obrambnem območju .90'+ 6'Prekršek Cristo González (Real Valladolid).90'+4'Nacho (Real Valladolid) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.

90'+4'Foul Nacho (Real Valladolid).90'+4'Haissem Hassan (Mirandés) je prejel prekršek na desnem krilu.90'+3'Foul Victor Meseguer (Mirandés).90'+3′ Nacho (Real Valladolid) je prejel prekršek v obrambnem območju. 90'+2'Monchu (Real Valladolid) je prejel rdeči karton.

90'+2'Haissem Hassan (Mirandés) je bil napačen v obrambnem območju. 90'+2'Monchu (Real Valladolid) krši.90'+1'Real Valladolid je v ofsajdu. Jordi Masip je poskušal z žogo, a je bil Anuar Mohamed ujet v ofsajdu. 86'Zamenjava, Mirandés, Jorge Aguirre je vstopil namesto Sergia Carreire.85'Kot, Real Valladolid. Kot je izvedel Sergio Carreira.

83'Poskus je blokiral Rodrigo Riquelme (Mirandés), strel z desno nogo izven kazenskega prostora.82'Joaquín Fernández (Real Valladolid) je zaradi nevarne igre prejel rumeni karton.82'Prekršek Joaquína Fernándeza (Real Valladolid Rodrigo).82'. (Mirandés) je bil prekršek na nasprotnikovi polovici 81'Kot, Mirandés. Luis Pérez je izvedel kot.

78'Zamenjava v Real Valladolidu, Cristo González vstopi na igrišče in zamenja Shona Weissmana.77'Zamenjava v Real Valladolidu, Kiko Olivas vstopi na igrišče in zamenja Josemo zaradi poškodbe.76'Victor Meseguer (Mirandés) prekrši.76'Real Valladolid (Anuar Mohamed) ) je bil prekršek na levem krilu 74'Kot, Mirandés. Kotiček izdelal Nacho.

72'Zamenjava v Mirandésu, Warren Tchimbembé je vstopil na igrišče in je zamenjal Álexa Lópeza.72'Prekršek Haissem Hassan (Mirandés).72'Nacho (Real Valladolid) je prejel prekršek v obrambnem območju.70'Prekršek Rogerja Bruguéja (Mirandés Brugué ) .70'Joaquín Fernández (Real Valladolid) je bil prekršek na desnem krilu.

69'Pablo Hervías (Real Valladolid) je prejel prekršek v obrambnem območju. 69'Roger Brugué (Mirandés) je storil prekršek.69'Poizkus blokiran. Rodrigo Riquelme (Mirandés) je streljal z desno nogo izven kazenskega prostora. Asistenca Álex López s preloma na kazenski prostor. Kot 68', Mirandes. Kot je izvedel Nacho 68' Poskus zgrešen. Roger Brugué (Mirandés) je streljal z levo nogo izven kazenskega prostora, ki gre visoko in levo iz prostega strela.

67'Luis Pérez (Real Valladolid) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 66'Rodrigo Riquelme (Mirandés) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici.66'Prekršek Luis Pérez (Real Valladolid).66'Zamenjava Real Valladolid , Pablo Hervías je vstopil v igro in zamenjal Ivána Sáncheza. 65 ′ Sprememba v Real Valladolidu, na igrišče je vstopil Jawad El Yamiq, ki je zamenjal Roqueja Meso.

65'Mirandés' strel je zgrešil. Rodrigo Riquelme (Mirandés) z desno nogo je strel izven kazenskega prostora zadel v zgornji levi kot iz neposrednega prostega strela.63'Álvaro Aguado (Real Valladolid) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.63' Rodrigo Riquelme (Mirandés) je bil prekršek na nasprotnikovi polovici. 63' Prekršek Álvaro Aguado (Real Valladolid). 62' Menjava, Mirandés. Haissem Hassan vstopi na igrišče in zamenja Iñigo Vicente.

60' Akcija se je ustavila. Iñigo Vicente (Mirandés) strelja z desno nogo z leve strani kazenskega prostora. 59'Álex López (Mirandés) pravi prekršek. 59'Iván Sánchez (Real Valladolid) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici. 57'Rodrigo Riquelme (Mirandés) ) ) je bil prekršek na nasprotnikovi polovici 57'Monchu (Real Valladolid) prekršek.

56'Akcija se je ustavila pod palicami na nivoju tal. Rodrigo Riquelme (Mirandés) je streljal z levo nogo z leve strani kazenskega prostora. Pomaga Iñigo Vicente.55'Zamenjava, Real Valladolid. Na igrišče vstopi Anuar Mohamed in zamenja Gonzala Plata.53'Prekršek Nacho (Real Valladolid).53'Victor Meseguer (Mirandés) je prejel prekršek v obrambnem območju.52′ Kot, Real Valladolid. Kot je izvedel Imanol García de Albéniz.

52'Monchu (Real Valladolid), strel z desno nogo izven kazenskega prostora, je blokiran. 50'Iñigo Vicente (Mirandés) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 50'Prekršek Iñigo Vicente (Mirandés).50'Gonzalo Plata ( Real Valladolid) je bil prekršek na nasprotnikovi polovici. 49'Poizkus zgrešen. Monchu (Real Valladolid) z desno nogo izven kazenskega prostora je zgrešil prečko. Pomaga Alvaro Aguado.

47' Poskus zgrešen. Shon Weissman (Real Valladolid) z glavo iz središča območja, ki gre visoko in levo. Pomagal Monchu s predložkom v kazenski prostor po udarcu iz kota 46'Kot, Real Valladolid. Kot je izvedel Álex López. 46' Ofsajd, Mirandés. Iñigo Vicente je poskušal z žogo, vendar je Sergio Camello ujet v ofsajdu. Drugi polčas se začne Mirandés 0, Real Valladolid 1.45'+2′

45'+2′ kot, Real Valladolid. Sergio Camello je izvedel kot. 45'+1'prekršil Imanol García de Albéniz (Mirandés).45'+1'Gonzalo Plata (Real Valladolid) je bil prekršek na desnem krilu.45'Monchu (Real Valladolid) je bil blokiran ) ) ) Strel z desno nogo z desne strani kazenskega prostora 45'Kot, Real Valladolid. Kot je izvedel Imanol García de Albéniz.

44' Ofsajd, Mirandés. Imanol García de Albéniz je poskušal z žogo, a je bil Sergio Carreira ujet v ofsajdu. Sergio Camello (Mirandés) je udaril z glavo iz središča kazenskega prostora. Pomagal imanol García de Albéniz s predložkom v kazenski prostor. Kot 43', Mirandes. Kot je izvedel Jordi Masip. 42' Ubran strel. Sergio Camello (Mirandés) je streljal z desno nogo izven kazenskega prostora 42' Korner, Mirandés. Kot je izvedel Joaquín Fernández.

40'Sergio Camello (Mirandés), ki je streljal z levo nogo z leve strani kazenskega prostora, je blokiran. Pomaga Iñigo Vicente. 36'Álex López (Mirandés) je prejel prekršek v obrambnem območju. 36' Gonzalo Plata (Real Valladolid) prekršil. 34'Kot, Mirandés. Kot je izvedel Josema.33'Corner, Mirandés. Kot je izvedel Joaquín Fernández.

33′ Rodrigo Riquelme (Mirandés) se vrne na levo vratnico, z desno se vrne izven igrišča. Pomaga Imanol García de Albéniz. 31′ Roger Brugué (Mirandés) je zgrešil poskus, ki je z levo nogo streljal iz središča območja, ki zgreši v levo. Pomaga Rodrigo Riquelme. 30′ Poskus zgrešil Anderson Arroyo (Mirandés) je z desno nogo streljal izven kazenskega prostora, žoga zgreši desno stran vrat. Pomaga Álex López. 28′ Joaquín Fernández (Real Valladolid) je bil prekršek v obrambnem območju. 28' Rodrigo Riquelme (Mirandés) je prekršil.

28'Foul Shon Weissman (Real Valladolid).28'Álex López (Mirandés) je bil prekršek v obrambnem območju.27'Poizkus zgrešen. Sergio Camello (Mirandés) z glavo z leve strani zelo blizu vratnice iz bližine levo pa je malo zašel s tečaja. Pomagal je Roger Brugué s predložkom v prostor po udarcu iz kota 26'Kot, Mirandés. Nacho je izvedel kot iz kota 24' Roger Brugué (Mirandés) je z desno nogo iz središča kazenskega prostora zadel desno vratnico. Pomaga Sergio Carreira.

21'Iván Sánchez (Real Valladolid) je prejel prekršek v obrambnem območju. 21'Victor Meseguer (Mirandés) je prekršil. 20'Roque Mesa (Real Valladolid) je prejel rumeni karton.20'Roque Mesa (Real Valladolid) je prekršil Valladolid) 20'Victor Meseguer (Mirandés) je prejel prekršek v obrambnem območju.

19' Zgrešen strel Joseme (Real Valladolid) z levo nogo izven kazenskega prostora zelo blizu desne vratnice, vendar gre nekoliko mimo. 19'Iván Sánchez (Real Valladolid), ki je streljal z levo nogo s sredine igrišča, je blokiran. Pomaga Luis Pérez. 19′ Roque Mesa (Real Valladolid) je zgrešil prosti strel na desnem krilu. 19' Álex López (Mirandés) je prekršil. 18' Iván Sánchez (Real Valladolid) je zgrešil prosti strel v obrambnem območju.

18'Prekršek Álex López (Mirandés).17'Ubran strel. Álex López (Mirandés) je streljal z desno nogo izven kazenskega prostora. 16' na desnem krilu. 15' Jorge Sáenz (Mirandés) prekršek.

11'Foul Roque Mesa (Real Valladolid).11'Imanol García de Albéniz (Mirandés) je bil prekršek v obrambnem območju.9'Álvaro Aguado (Real Valladolid) je bil prekršek v obrambnem območju.9'Foul Rodrigo Riquelme (Mirandés).9'Roger Brugué (Mirandés) je z levo nogo izven kazenskega prostora zadel prečko. Pomaga Imanol García de Albéniz.

8′ Poskus zgrešil Álvaro Aguado (Real Valladolid) z desno nogo je streljal izven kazenskega prostora, žoga je zgrešila na desni strani vrat. Pomagal Gonzalo Plata 6' Poskus blokiran Joaquín Fernández (Real Valladolid) je streljal z desno nogo izven kazenskega prostora. Asistenca Monchu.5'Roque Mesa (Real Valladolid) napaka.5'Sergio Camello (Mirandés) je bil prekršek v obrambnem območju.5'Imanol García de Albéniz (Mirandés) je bil prekršek v obrambnem območju.

3'Gooooool! Mirandés 0, Real Valladolid 1. Álvaro Aguado (Real Valladolid) prihaja od zadaj v kazenski prostor. Asistenca Nacho. Prvi polčas se začne 0' Postavi sta potrdili obe ekipi. Protagonisti skočijo na igrišče in začnejo z ogrevalnimi vajami