To soboto je bil na sporedu prvi dan prvega kroga kraljevega pokala, ki se bo zaključil to nedeljo. To so rezultati tekem in ekipe, ki so se uvrstile v drugi krog (krepko)
CD Manacor – FC Andorra (1-3)
UE Olot – Levante UD (0-4)
CDA Navalcarnero – UD Logroñés (1-3, po podaljšku)
Atlético Saguntino – Amorebieta (1-0, po podaljšku)
CD Guijuelo – RC Deportivo (2-0)
Club Sestao River – Racing Club Ferrol (1-0)
Klub SD Gernika – CD Leganés (0-0, enajstmetrovka)
Arenas Club – CD Lugo (1-0)
CD Utrera – AD Ceuta FC (0-1)
SD Beasain – Real Sporting (2-3 po podaljšku)
CD Huétor Tájar – Albacete Balompié (0-3, po podaljšku)
CD Guadalajara – SD Ponferradina (2-1)
Racing Rioja CF – Gimnàstic de Tarragona (0-2)
CD Autol – RCD Mallorca (0-6)
CD L'Alcora – Elche CF (0-3)
CP Cacereno – Cordoba CF (3-0)
CD Palencia Cristo Atlético – UD Ibiza (0-2)
CD Coria – CF Fuenlabrada (2-0)
CD Santa Amalia – Villarreal CF (0-9)
CD Rincón – RCD Espanyol (0-3)
SD Almazán – Atlético de Madrid (0-2)
COPA DEL REY, NEDELJA, 13. NOVEMBRA
CD Atlético Paso – Real Murcia CF (1-1, enajstmetrovke)
Mladi Torremolinos CF – SD Huesca (2-2, enajstmetrovke)
CF Vimenor – CD Mirandes (0-2)
Škofijski CD – Real Zaragoza (1-0)
CD Loyalty of Villaviciosa – CD Tenerife (0-2)
CFJ Mollerusa – Rayo Vallecano (1-3)
RC Recreativo de Huelva – Burgos CF (1-1, enajstmetrovke)
AD Union Adarve – Linares Deportivo (1-2)
CD Quintanar del Rey – Girona FC (1-2, preloženo)
CD Las Rozas – SD Eibar (0-3)
CD Ibiza Pitiusas Islands – CF Rayo Majadahonda (3-1)
SCR Peña Deportiva – Málaga CF (1-1, enajstmetrovke)
CD Alfaro – FC Cartagena (0-1)
RS Gimnástica de Torrelavega – Real Oviedo (2-3, podaljšek)
CE Manresa – Pontevedra CF (1-3)
CD Arnedo – CD Atlético Baleares (1-1, enajstmetrovke)
Hercules de Alicante CF – CF La Nucia (2-4, podaljšek)
CD Algar – RC Celta de Vigo (1-6)
Velarde CF – Sevilla FC (0-2)
Club Atlético Cirbonero – CF Intercity (0-1)
CD Teruel – UD Las Palmas (0-1)
AD San Juan – CD Numancia de Soria (0-2)
Yeclano Deportivo – Granada CF (2-3)
Coruxo FC – CD Eldense (2-2, enajstmetrovke)
Ourense CF – AD Alcorcón (1-1, enajstmetrovke)
Utebo FC – AD Mérida (2-2, enajstmetrovke)
Club Lleida Esportiu – Deportivo Alavés (0-1)
Real Union Club – Cádiz CF (3-2)
CD San Roque de Lepe – Getafe CF (2-3, pričakovano)
CD Cazalegas – Real Sociedad (1-4)
UD Alzira – Atletski klub (0-2)
CD Arenteiro – UD Almeria (2-0)