Porcinos zmaril Agüerov skvelý debut v King's League

Po úspešnom druhom dni a predchádzajúcej 'Borrasca Gerard' na základe hlášok a hudobných vtipov (Shakira, Casio, Twingo...) sa Kráľovská liga rozsvietila na novú show. Tretí týždeň turnaja sa začal zmenou pravidiel a veľkou motiváciou boli dva zápasy: prvý z nich predviedol súboj dvoch doteraz neprekonateľných o vedenie: Saiyans FC alebo Ultimate Móstoles sa prišli pozrieť na prerušenie série po dve po sebe idúce víťazstvá, pričom tím TheGrefg nakoniec vyhral.

Ďalší prechod so zvonmi a s najvyšším diváckym vrcholom prišiel medzi Porcinos a Kunisports okorenený vystúpením „Jokera“ na konci „Kun“ Agüera, ktorý vyzval najvernejších a vyplnil úvod zápasu neistota.stretnutie; a pre súpera, samozrejme: Ibai Llanos, veľký priateľ bývalého argentínskeho futbalistu, s ktorým sa objímal pred nepriateľskými akciami. Odniesol by si víťazstvo v penaltách Porcinos, týmto spôsobom stúpal v tabuľke, strpčoval návrat do krajín „Kun“ a posilnil si postavenie uchádzača o titul.

To však nebolo jediné, čo sa v nedeľu začalo, zistite, čo sa stalo a ako skončila klasifikácia po šiestich zápasoch tretieho dňa.

Jordánsko 3

Jimantes FC 3 – 5 1k FC

Duel, ktorý otvoril tento vzrušujúci tretí deň, zanechal Jijantesa ako prvého skvelého v tabuľke. V žiadnom prípade to nemajú ľahké, pretože sa nemôžu spoľahnúť na svojho začínajúceho brankára alebo svojho najlepšieho hráča 12: Ibai Gómeza. A navyše čelili spolulídrovi tabuľky, ktorý pevne podnietil ich kandidatúru na titul.

To všetko sa odráža v skóre prvej časti s absolútnou dominanciou v stávke a príležitostiach o 1K. Futbal je stav mysle a tímu, ktorému predsedal Iker Casillas, sa podarilo využiť nové pravidlá, ktoré postavili na ihrisko 4×4 a ktoré boli rozhodujúce pri vynesení rozsudku (0-4).

Druhý polčas nám zanechal aspoň jeden z cieľov súťaže. Zo svojho ihriska umiestnil Alberta Buena na 1:5 vo veľmi bolestivej situácii „kto mal, udržal“ pre tím Jijantes, ktorý sa začína prepadať v tabuľke.

hráč 12

Jijantes si na tretí deň zavolal Pitu Comadevalla, bývalého futbalistu a súčasného delegáta AFE (Asociácia španielskych futbalistov).

Zatiaľ čo 1K FC tento tretí deň opäť počítal s Albertom Bueno, ktorý hrá za Algeciras Club de Fútbol.

tajné zbrane

V 37. minúte využili dvojgólovú divokú kartu Jijantesov tím.

V 39. minúte vytiahol 1K FC svoju dvojgólovú tajnú zbraň, rovnakú, akú použil Jijantes.

Ciele

Jijantes FC: 1:4 Jonathan Soriano. 22′. 3-5 Lluís 40 'dvojitý gól listom.

1K FC: 0:1 Maca (pp). 4'. 0-2 Alberto Bueno. šestnásť'. 0-3 Alberto Bueno. dvadsať'. 20-0 Roman Alegre. dvadsaťjeden'. 4-21 Alberto Bueno. 1′.

Jordánsko 3

Barcelona Ray (0) 2 – 2 (3) XBUYER TEAM

V druhom zápase sa stretol potrebný tím XBUYER TEAM proti Rayo de Barcelona, ​​ktorý mal na sebe nový dres a chcel zopakovať pocity z posledného dňa. Zdalo sa, že Ise viedol zápas s dobrými a jedinými šancami pre žltých, ale Capi si udržal šancu „Gólmanskej ligy“ a Bañuls dal pred prestávkou netušených 0:1.

Po reštarte cvičenie prežitia pre hostí, ktorí vedeli rýchlo odpovedať na vyrovnanie Álexa (1:1) po skvelom góle Fouada z voleja (1:2). Žltá karta, použitie tajnej zbrane a objavenie sa VAR viedli zápas k penaltám (2-2), no bol to deň bratov Buyers a hneď v prvom kole dosiahli svoje zásadné víťazstvo.

hráč 12

Už tretí deň po sebe mal Rayo de Barcelona Didaca Vila, bývalého hráča RCD Espanyol.

V 36. minúte Rayo de Barcelona vytiahol dvojminútovú penaltovú zbraň a nechal Xbuyerov tím s piatimi hráčmi na ihrisku.

V 41. minúte sa XBUYER TEAM dostal k tajnej zbrani, ktorá obsahovala dvojitý gól.

Ciele

Blesky Barcelony: 1-1 Álex. 24′. 2-2 Marc Pélaz. 40. XBUYER TEAM: 0-1 Joel Banuls. 18′. 1-2 Fouad El Amrani. 26′.

trestné strieľanie

Blesk Barcelony: 0:0 zlyhal Marc Pelaz. Mario Reyes prehral 0:1. 0-2 Francky zlyhal.. XBUYER TEAM: 0-1 Fran Cortés. 0-2 Carlos Castro. 0-3 Joan Poch.

Jordánsko 3

Saiyans FC 5 – 1 Ultimate Mostoles

Tretí zápas ligy a prvý veľký duel o vedenie. Obaja favoriti, obaja neporazení. TheGrefg proti DjMariiovi. Veľká hra dňa.

Ale nie podľa očakávania by malo byť dobré. A nebolo. Začal nesmelých Saiyanov, všimol si stratu majstra sveta ako Capdevilla a vedel vydržať malé stáže Juanmu a Rogera od Ultimate. Gól Tema na hranici prestávky sľuboval zlomiť zápas, ktorý bol doteraz chladný a príliš napätý (1:0).

Gólom popudzovaný stiahol strach zo Saiyanu a zvýšil svoje konto po dobrom góle Gia Ferinu (2:0). Až do konca, keď vďaka odvahe Ultimate, prišli góly, ktoré priniesli výsledok, ktorý bol príliš objemný na to, čo bolo vidieť na ihrisku (5-1).

hráč 12

Saiyans vykryli stratu bývalého hráča Joana Capdevillu telefonátom Cristiana Saldañu.

Medzitým sa v Ultimate Móstoles po vynechaní druhého dňa vrátil Sergio García, bývalý útočník FC. Barcelona.

V 1. minúte 40 použil Saiyans FC tajnú zbraň obsahujúcu normálnu penaltu.

V 36. minúte Ultimate Móstoles vytiahol tajnú zbraň obsahujúcu penaltu zo stredu poľa.

Ciele

Saiyan: Obávam sa, že 1-0. 18′, 2:0 Gio Ferinu. 36′. 3-1 Campu 40′ trestný gól za tajnú zbraň. 4-1 Saldana. 41′. 5-1 Gio Ferinu, 42 ́.

Ultimate Mostoles: 2-1 Juanma. 36 ′ Trestný gól za tajnú zbraň.

Jordánsko 3

Kunisports (2) 2 – 2 (3) Porcinos FC

O 19:00 sa z očakávania začala veľká hra dňa. S cirkusovou hudbou a oblečený ako klaun sa 'Joker' objavil na potešenie show a všetkých, ktorí v posledných hodinách špekulovali o jeho identite.

Pochybnosti sa čoskoro rozptýlili: maskovaný muž nemohol byť iný ako 'Kun' Agüero, špecialista na prekvapivé, a ktorý pritiahol na najvyššiu sledovanosť v histórii Kráľovskej ligy viac ako 1 milión divákov.

Čisto vo futbale sa Kunisports zdal byť nadšený debutom Argentínčana a Porcinos z toho vyťažil maximum: najprv skvelým gólom Huga Fraileho a krátko nato predĺžením vzdialenosti s použitím tajnej zbrane (0:2). Niekoľko pohľadov na Agüera v náročnom prvom polčase pre jeho tím.

Po prestávke sa Kunisports dostal do hry gólom Guerrera (1-2) a s nádejou čakal na to, čo z toho napokon bude 'Agüero show': Argentínčan presnou strelou ľavačkou, podporenou Leom, vyrovnal zápas. Messi a 'Topo Gigio' v tvári Ibaiho a poslali hru na penalty. Víťazstvo nakoniec pre Porcinos.

hráč 12

Kunisports predvolal 'Kun' Agüera, ktorý pod pseudonymom 'Joker' vzbudil v ten deň veľký záujem.

Medzitým si tím, ktorému predsedal Ibai Llanos, zopakoval s Hugom Fraileom, hráčom, ktorý momentálne hrá za Alcorcón.

V 22. minúte využil Kunisports mapu, na ktorej bola penalta zo stredu poľa.

V 8. minúte využili Porcinos dvojminútovú trestnú kartu pre súpera.

Ciele

Kunisports: 1-2, Guerrero, 30'. 2-2, Aguero, 36'.

Porcinos FC: 0:1 Hugo Fraile, 7'. 0-2 Jose Blanco, 9'.

Kunisports: 1:0 Hidalgo. Prehral 1:0 Torrentbó 2:1 Guerrero. Zlyhanie 2-2 Corominas. 2.2 Predzvesť zlyhá.

Porcinos FC: 1-0 Tŕňová chyba. 1:1 Gabriel Cichero. 2-2 Hugo Friar. 2-2 Biely neuspel. 2-3 Raúl Lao.

Jordánsko 3

Los Troncos FC 3 – 2 PIO FC

Predposledný zápas tohto tretieho dňa, ktorý čelil Perxitaa a Riversovi, obaja vyhrali a prehrali vo svojich prvých dvoch zápasoch a určite obaja s pocitom, že si v súťaži zaslúžili viac.

Aspoň v očiach PIO, ktorý začal lepšie a poľahky ovládol prvú časť aj na výsledkovej tabuli. Gól Carlitosa a ďalší gól Coquita v prvých minútach poskytli Riversovmu tímu výhodu (0:2) v celkom pohodovom prvom polčase.

Po reštarte Los Troncos naklonili ihrisko a výrazne sa zlepšili v tlaku, hre a teda aj príležitostiach. Odvaha mala odmenu a osud nemohol byť pre PIO krutejší: dva góly Edgara Álvara a penalta od Verdúa za krádež karty na poslednú chvíľu dali tímu Perxitaa víťazstvo (2:3).

hráč 12

Los Troncos uzdravili Joana Verdúa, bývalého hráča Barcelony, Deportiva de la Coruña a Betisu.

PIO FC si opäť zavolalo Javiho Márqueza, bývalého hráča španielskej ligy.

V 39. minúte Los Troncos FC využili tajnú zbraň na krádež kariet.

V 39. minúte využil tím PIO FC tajnú zbraň obsahujúcu penaltu zo stredného pásma.

Ciele

Kufre: 1-2 Edgar Alvaro. 25′. 2-2 Edgar Alvaro. 38′. 3-2 Verdu. 41 ′ Gól tajnou zbraňou.

PIO FC: 0-1 Carlitos. 6′. 0-2 Coquita. 9′.

Jordánsko 3

El Barrio 1 – 4 Annihiladores FC

Šiesty a posledný zápas dňa priniesol súboj medzi Adri Contrerasom a Juanom Guarnizom, v špeciálnej spolupráci PapiGaviho, El Barriovho hráča číslo 12 a šoumena v rovnakej miere.

Pre Annihilators to bolo naliehavé stretnutie a pod týmto rúškom nastúpil na ihrisko. Fran Hernández odmenil cenný prístup tímu, ktorý sa snažil napraviť minulé chyby a na skóre 0:1. El Barrio chcel rýchlo odpovedať a Jacobo na konci prvej dvadsaťminútovky vyrovnal skóre (1:1).

A taký deň emócií, akým je ten dnešný, môže chlapcom Juana Guarniza priniesť len prvé víťazstvo v súťaži. Trvalo to veľa, vydržali výsledok, predĺžili ho, aby sa vyhli akýmkoľvek pochybnostiam a napokon Anniquiladores vstúpili do Liga del Rey prvým víťazstvom v deň zápasu (1-4).

hráč 12

El Barrio mal na tento tretí deň PapiGaviho, jedného z momentálne ovplyvňujúcich ľudí.

Zatiaľ čo Anniquiladores FC povolal Goku, stredopoliara, ktorý hral za CF Motril v treťom RFEF.

V 31. minúte využil tajnú zbraň dvojminútového trestu El Barrio.

V 32. minúte využili Annihiladores kartu penaltového žolíka ako nadstavenie.

Ciele

Okolie: 1-1 Jacobo. 14′.

Annihilators FC: 0-1 Fran Hernández. 8′. 1-2 Goku. 23'. 1-3 Ros (s.). 30′. 1-4 gil. trest za použitie tajnej zbrane. 32′

Jordánsko 3

Toto je klasifikácia

Toto bol tretí deň Kings League, ďalšie stretnutie sa uskutoční v nedeľu 22. januára.