Las Palmas dnes naživo: suverénne víťazstvo (0:4) z Kanárskych ostrovov doma

Koniec zápasu, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+4'Druhý polčas sa končí, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+1'Loren Zúñiga (Málaga CF) dostal faul na súperovej polovici.90'+1 Faul od Erica Curbela (Las Palmas).

90'Benito Ramírez (Las Palmas) dostal faul v obrannom pásme. 90'Faul Jonása Ramalha (Málaga CF).90'Pokus uložený vľavo dole. Rubén Castro (Málaga CF) strieľa pravou nohou spoza šestnástky 88' Fabio González (Las Palmas).

88'Jonás Ramalho (Málaga CF) bol faulovaný v obrannom pásme.87'Góóóóól! Málaga CF 0, Las Palmas 4. Marvin Park (Las Palmas) vystrelil pravou nohou z ťažkého uhla na pravej strane 86' Ofsajd, Málaga CF. Fran Villalba to skúsil, no Rubén Yáñez bol prichytený v ofsajde, 85'Álvaro Lemos (Las Palmas) faulovaný.

85′ Aleix Febas (Málaga CF) prehral v obrannom pásme. 85′ Marvin Park (Las Palmas) prehral na pravom krídle. 85′ Faul Víctora Olma (Málaga CF). 84′ Fabio González (Las Palmas) dostal Faul na pravom krídle.

84′ Faul Ramóna Enríqueza (Málaga CF). 82′ Striedanie v Las Palmas, na ihrisko prichádza Marvin Park, ktorý nahrádza Alberta Moleira. 81′ Álvaro Lemos (Las Palmas) dostal faul v obrannom pásme. 81′ Faul Aleixa Febasa (Malaga CF).

80′ Omenuke Mfulu (Las Palmas) dostal faul v obrannom pásme. 80′ Faul Frana Sola (Málaga CF).78′ Alberto Moleiro (Las Palmas) dostal faul na opačnej polovici.78′ Faul Fran Villalba (Malaga CF).

77'Faul od Víctora Olma (Málaga CF).77'Enzo Loiodice (Las Palmas) bol faulovaný na súperovej polovici.76'Strela bola zachránená. Loren Zúñiga (Málaga CF) trafil hlavičkou zo stredu šestnástky, 76' Strela uložená vľavo dole. Loren Zúñiga (Málaga CF) strieľa pravou nohou zo stredu šestnástky. Asistencie: Aleix Febas.

76' Pokus zlyhal, Aleix Febas (Málaga CF) trafil pravou nohou spoza šestnástky tesne vedľa ľavej žrde, no mieril mimo. Asistoval mu Fran Sol.75'Striedanie v Las Palmas, na ihrisko prišiel Fabio González, ktorý nahradil Álvara Jiméneza. Álvaro Jiménez (Las Palmas) strelou ľavačkou spoza šestnástky. Asistoval Álvaro Lemos.73'Pokus zblokovaný, Enzo Loiodice (Las Palmas) ľavačkou prestrelil. Asistencie: Alvaro Lemos.

70'Goooooal! Málaga CF 0, Las Palmas 3. Álvaro Jiménez (Las Palmas) strieľa pravou nohou zo stredu poľa. 69′ Unai Bustinza (Málaga CF) dostal faul v obrannom pásme.

69' Faul Benita Ramíreza (Las Palmas). Asistencie: Alberto Moleiro. 68' Ofsajd Las Palmas. Álvaro Vallés to skúšal prihrávkou, no Marc Cardona bol prichytený v ofsajde. 67' Pokus nevyšiel, Álvaro Jiménez (Las Palmas) ľavačkou vystrelil z vápna tesne vedľa ľavej žrde, no mieril mimo. Asistencie Benito Ramirez.

64'Faul od Fran Sola (Málaga CF).64'Eric Curbelo (Las Palmas) dostal faul v obrannom pásme.62'Striedanie, Las Palmas. Eric Curbelo nahrádza Sidnei.62'Striedanie, Las Palmas, nastúpil Benito Ramírez nahradí Óscara Pinchiho.

61'Akcia zastavená pod hokejkami na úrovni terénu. Fran Sol (Málaga CF) strieľa pravou nohou z pravej strany šestnástky. Asistencie: Aleix Febas.58'Foul Fran Sol (Málaga CF).58'Omenuke Mfulu (Las Palmas) dostal faul v obrannom pásme.57'Striedanie, Málaga CF, Fran Villalba nahrádza Luisa Muñoza.

56'Goooooal! Málaga CF 0, Las Palmas 2. Marc Cardona (Las Palmas) strieľal ľavou nohou zo stredu šestnástky. 54'Foul od Juandeho (Málaga CF).54'Marc Cardona (Las Palmas) je faulovaný na pravom krídle .53 Enzo Loiodice (Las Palmas) ľavačkou vystrelil z priestoru tesne vedľa ľavej žrde, no mieril mimo. Asistencie: Alvaro Jimenez.

51′ Roh, Malaga CF. Rohový kop zahral Saúl Coco.50'Nevyšiel pokus. Álex Gallar (Málaga CF) strieľal ľavou nohou z pravej strany šestnástky.48'Offsajd, Las Palmas. Sidnei sa pokúša o prihrávku, no Marc Cardona je prichytený v ofsajde. 47′ Žltú kartu za nebezpečnú hru dostáva Genaro Rodríguez (Málaga CF).

47′ Faul Genaro Rodríguez (Málaga CF). 47′ Alberto Moleiro (Las Palmas) dostal faul v obrannom pásme. Ľavá hokejka, ale mierila mimo bránky. 45' Striedanie v Málage CF, Fran Sol nastúpil na ihrisko a nahradil Jozabed .

45 Striedanie v Las Palmas, na ihrisko prichádza Álvaro Lemos, ktorý nahrádza Álexa Suáreza. Začína sa druhý polčas Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+3'Prvý polčas sa končí, Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+1'Sergi Cardona (Las Palmas) bol faulovaný v obrannom pásme.

45'+1'Faul od Luisa Muñoza (Málaga CF). Rubén Castro (Málaga CF) hlavičkou zo stredu šestnástky. Asistencie: Alex Gallar. 45′ Gól! Málaga CF 44, Las Palmas 0. Óscar Pinchi (Las Palmas) strieľa strelou zo stredu poľa. Žltú kartu dostáva Juanfran (Málaga CF).

40' Pokus nevyšiel, Marc Cardona (Las Palmas) vystrelil pravou nohou spoza šestnástky. Asistencie: Álvaro Jiménez.37'Offside, Málaga CF. Aleix Febas sa pokúsil o prihrávku, no Rubén Castro bol prichytený v ofsajde. 37' Pokus zblokovaný, Enzo Loiodice (Las Palmas) ľavačkou ľavačkou spoza šestnástky, 37' Omenuke Mfulu (Las Palmas) je faulovaný v opačnom poli.

33'Pokus zblokovaný, Marc Cardona (Las Palmas) vystrelil zblízka z pravej strany.37'Faul od Jozabeda (Málaga CF).33'Pokus chytil na pravú stranu brány. Alberto Moleiro (Las Palmas) vystrelil pravou nohou z veľmi ťažkého uhla sprava. Asistoval Álvaro Jiménez.33'Pokus zblokovaný, Álvaro Jiménez (Las Palmas) trafil pravou nohou z pravej strany šestnástky. Asistencie: Oscar Pinchi.

32' Rubén Castro (Málaga CF) bol faulovaný v obrannom pásme 32' Faul Sergiho Cardonu (Las Palmas). 32' Roh, Las Palmas. Rohový kop zahral Jonás Ramalho, 32' Pokus zblokovaný, Sergi Cardona (Las Palmas) ľavačkou vystrelil z vápna. Asistencie: Enzo Loiodice.

28′ Ofsajd, Málaga CF. Luis Muñoz sa pokúsil o prihrávku, ale Rubén Castro bol prichytený v ofsajde. 26'Álvaro Jiménez (Las Palmas) bol faulovaný na pravom krídle.26'Faul od Genara Rodrígueza (Málaga CF). dostal žltú kartu za nebezpečnú hru.

25′ Faul Álexa Suáreza (Las Palmas) 25′ Aleix Febas (Málaga CF) dostal faul v obrannom pásme. Asistencie: Marc Cardona. 23′ Faul Enza Loiodiceho (Las Palmas).

23'Aleix Febas (Málaga CF) dostáva faul na ľavom krídle. 20'Pokus zblokovaný. Aleix Febas (Málaga CF) strieľal ľavou nohou spoza šestnástky.18'Faul Enza Loiodiceho (Las Palmas).18' Aleix Febas (Málaga CF) faulovaný v obrannom pásme.

18′ Strela v stoji vedľa pravej strany brány. Alberto Moleiro (Las Palmas) strieľal ľavou nohou spoza šestnástky. 16'Enzo Loiodice (Las Palmas) je faulovaný v obrannom pásme. 16'Faul od Genara Rodrígueza (Málaga CF). 15'Offside, Málaga CF. Juande to skúšal hlbokou prihrávkou, no Víctor Olmo bol prichytený v ofsajde.

14' Pokus zblokovaný, Aleix Febas (Málaga CF) strela pravou nohou spoza šestnástky je zblokovaná. Asistencie: Jozabed.13'Enzo Loiodice (Las Palmas) dostal faul v obrannom pásme.13'Luis Muñoz (Málaga CF) faul.11'Striedanie v Málage CF, na ihrisko prichádza Jonás Ramalho, ktorý pre zranenie nahradil Estebana Burgosa

8' Pokus zlyhal, Saúl Coco (Las Palmas) strelou zo stredu šestnástky tesne minul brvno. Asistoval Álvaro Jiménez centrom do šestnástky po rohovom kope 7'Roh, Las Palmas. Rohový kop zahral Esteban Burgos. Roh 7', Las Palmas. Rohový kop zahral Esteban Burgos, 4'Faul od Óscara Pinchiho (Las Palmas).

4'Unai Bustinza (Málaga CF) bol faulovaný v obrannom pásme 4'Las Palmas je v ofsajde. Alberto Moleiro sa pokúša o prihrávku, no Marc Cardona je v ofsajde 3' Faul Jozabeda (Málaga CF) 3' Omenuke Mfulu (Las Palmas) faulovaný v obrannom pásme.

1′ Faul Álexa Suáreza (Las Palmas) 1′ Aleix Febas (Málaga CF) dostal faul v obrannom pásme. Protagonisti vyskočia na ihrisko, aby začali zahrievacie cvičenia