Eibar 1 – Ponferradina 0: Blanco víťazí v Ipurua

Koniec zápasu, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Záverečná druhá časť, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Faul od Amira Abedzadeha (Ponferradina).90'+6'Blanco Leschuk (Eibar) bol faulovaný v obranné pásmo.

Roh 90'+6', Ponferradina. Roh zahral Chema Rodríguez. 90'+6'Alexandru Pascanu (Ponferradina) strela bola odrazená zo stredu poľa.90'+4'Paul-Viorel Anton (Ponferradina) je faulovaný v obrannom pásme.90 '+4' Faul Matheusa Pereiru (Eibar).

90'+4'Paris Adot (Ponferradina) faul.90'+4'Yanis Rahmani (Eibar) bol faulovaný v obrannom pásme.90'+2'Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali sa pokúša o prihrávku, ale Juan Hernández je prichytený v ofsajde. 90'+2′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) bol faulovaný v obrannom pásme.

90'+2'Foul Peru Nolaskoain (Eibar).90'Blanco Leschuk (Eibar) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru.90'Moi Delgado (Ponferradina) bol faulovaný v obrannom pásme.90'Foul White Lesčuk (Eibar).

90'Faul Paula-Viorela Antona (Ponferradina).90'Yanis Rahmani (Eibar) bol faulovaný v obrannom pásme.89'Kelechi Nwakali (Ponferradina) bol faulovaný v obrannom pásme.89'Foul Peru Nolaskoain (Eibar ).

88′ Moi Delgado (Ponferradina) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru. 88′ Faul Moiho Delgada (Ponferradina). správny.

87'Striedanie v tíme Ponferradina, na ihrisko prichádza Paul-Viorel Anton, prichádza Agus Medina.87'Striedanie v tíme Eibar, Chema Rodríguez prichádza do ihriska pre Anaitz Arbilla.87'Striedanie v meste Eibar, nastupuje Yanis Rahmani, prichádza Stoichkov.87 'Striedanie v Eibar, Álvaro Tejero nastúpili na ihrisko, aby nahradili Robera Correu.

83′ Zblokovaná strela Eduarda Espiaua (Ponferradina) vystrelila pravou nohou spoza šestnástky. Asistencia: Kelechi Nwakali. 81' Ofsajd, Eibar. Blanco Leschuk sa pokúša o prihrávku, Stoichkov je však prichytený v ofsajde 81' Ofsajd, Eibar. Yoel Rodríguez sa pokúsil o prihrávku, no Blanco Leschuk bol prichytený v ofsajde 79' Faul Alexandru Pascanu (Ponferradina).

79′ Blanco Leschuk (Eibar) dostal faul v obrannom pásme 76′ Roh, Ponferradina. Rohový kop zahral Juan Berrocal 76' Strela zblokovaná Aldairom (Ponferradina) trafil pravou nohou spoza pokutového územia. Asistencie: Eduardo Espiau. 75 ′ Zmena v Ponferradine, na ihrisko nastúpil Eduardo Espiau, aby nahradil Derika Lacerdu.

73'Faul Peru Nolaskoain (Eibar).73'Kelechi Nwakali (Ponferradina) bol faulovaný v obrannom pásme.72'Roh, Eibar. Roh, ktorý zahral Kuki Zalazar. 71′ Zmena v Eibare, na ihrisko prichádza Quique González, ktorý nahradí Josého Corpasa.

71 ′ Zmena v Eibare, na ihrisko vstúpil Peru Nolaskoain, ktorý nahradil Agera Aketxeho. 69′ Roh, Ponferradina. Rohový kop zachytený Yoelom Rodríguezom.69'Pokus zlyhal, Agus Medina (Ponferradina) vystrelil pravou nohou spoza šestnástky.67'Rober Correa (Eibar) faulovaný.

67′ Moi Delgado (Ponferradina) faulovaný v obrannom pásme 65′ Neprijatá strela Anaitz Arbilla (Eibar) strelou pravou nohou z viac ako 30 metrov minul loptu na pravú stranu brány z priameho kopu. 64'Blanco Leschuk (Eibar) dostal faul v obrannom pásme. 64'Aldair (Ponferradina) faulovaný.

62'Ager Aketxe (Eibar) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru.62'Ager Aketxe (Eibar) faul.62'Adrián Diéguez (Ponferradina) dostal faul v obrannom pásme.60'Roh, Eibar. Rohový kop zahral Alexandru Pascanu.

60 Žltú kartu za nebezpečnú hru dostáva Adrián Diéguez (Ponferradina). 59'Roh, Eibar. Rohový kop zahral Alexandru Pascanu. 58' Ofsajd, Eibar. Matheus Pereira sa pokúša o prihrávku, ale Stoichkov je prichytený v ofsajde 56' Pokus zblokovaný, Derik Lacerda (Ponferradina) strela pravou nohou z pravej strany je zblokovaná. Asistoval Agus Medina po hlbokej jazde.

56'Roh, Ponferradina. Rohový kop zahral Juan Berrocal. 54'Offsajd, Eibar. José Corpas sa pokúša o prihrávku, ale Stoichkov je prichytený v ofsajde 50' Strela pod brvno na úrovni zeme. José Corpas (Eibar) strieľa pravou nohou zo stredu šestnástky. 51' Ofsajd, Eibar. Ager Aketxe sa pokúša o prihrávku, no Blanco Leschuk je prichytený v ofsajde.

50′ Výstrel v stoji doľava. Blanco Leschuk (Eibar) strelou z tesnej blízkosti 50' Strela zachránená. José Naranjo (Ponferradina) vystrelil pravou nohou z viac ako 30 metrov 50'Zastavte strelu do ľavého horného rohu. Anaitz Arbilla (Eibar) zakončuje pravou nohou spoza šestnástky. 49' Faul Aldaira (Ponferradina).

49'Ríos Reina (Eibar) bol faulovaný na súperovej polovici 48'Roh, Eibar. Rohový kop zahral Amir Abedzadeh. 48 ′ Strela z výšky a cez stred brány. José Corpas (Eibar) strelou ľavačkou zo stredu šestnástky. Asistencie: Stoichkov. 47' Ofsajd Ponferradina. Adrián Diéguez urobil hlboký krok, no Derik Lacerda bol prichytený v ofsajde.

46' Pokus nevyšiel, Agus Medina (Ponferradina) strieľal pravačkou spoza šestnástky príliš vysoko. Asistencia: Derik Lacerda. Druhý polčas sa začína Eibar 1, Ponferradina 0.45'Striedanie v Ponferradine, na ihrisko prichádza Kuki Zalazar, ktorý nahrádza Sabita Abdulaia.45'Striedanie v Ponferradine, na ihrisko prichádza Aldair, ktorý pre zranenie nahradí Yuriho.

45'+4'Prvý polčas končí, Eibar 1, Ponferradina 0,45'+3'Offsajd, Ponferradina. Kelechi Nwakali sa pokúša o prihrávku, no Yuri je prichytený v ofsajde. 45'+3'Moi Delgado (Ponferradina) je faulovaný v obrannom pásme.45'+3'Sergio Álvarez (Eibar) fauluje.

45'+2' Ofsajd, Eibar. Ager Aketxe sa pokúša o prihrávku, no Blanco Leschuk je prichytený v ofsajde. 45'+1'Góóóól! Eibar 1, Ponferradina 0. Blanco Leschuk (Eibar) hlavička zo stredu šestnástky po rohu 45' Roh, Eibar. Rohový kop zahral Kelechi Nwakali.44'Pokus zlyhal, José Naranjo (Ponferradina) vystrelil pravačkou spoza šestnástky vysoko a na pravú stranu. Asistencie: Agus Medina.

43'Matheus Pereira (Eibar) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru. 43'Faul Matheusa Pereiru (Eibar).43'Kelechi Nwakali (Ponferradina) dostal faul v obrannom pásme.40'Faul Matheusa Pereiru ( Eibar).

40′ Derik Lacerda (Ponferradina) dostal faul na opačnej polovici 38′ Roh, Eibar. Rohový kop zahral Alexandru Pascanu.38'Ager Aketxe (Eibar) strela ľavou nohou spoza šestnástky je zblokovaná.34'Nevydarený pokus, Yuri (Ponferradina) strela pravou nohou spoza šestnástky minula.

30'Juan Berrocal (Eibar) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru. 30'Juan Berrocal (Eibar) je faulovaný. 30'José Naranjo (Ponferradina) je faulovaný na súperovej polovici. 29'Ríos Reina (Eibar) je faulovaný )).

29' Derik Lacerda (Ponferradina) faulovaný v obrannom pásme 27' Hádzaná Paris Adot (Ponferradina), no po rohovom kope mierila mimo. priestoru lopta sa stratila na pravej strane brány. Asistoval Ager Aketxe centrom do priestoru po rohovom kope.

25′ Roh, Eibar. Rohový kop zahral Kelechi Nwakali. 23'Roh, Eibar. Rohový kop zahral Agus Medina, 22' strela minula, Sergio Álvarez (Eibar) vystrelil pravou nohou spoza šestnástky 20' Roh, Eibar. Rohový kop zahral Moi Delgado.

18' Faul Ager Aketxe (Eibar).18'Kelechi Nwakali (Ponferradina) bol faulovaný v obrannom pásme. 16'Faul Matheusa Pereiru (Eibar).16'Agus Medina (Ponferradina) bol faulovaný v zóne obrany.

11'Ríos Reina (Eibar) dostal faul v obrannom pásme.11'Faul od Yuriho (Ponferradina).10'Pokus zblokovaný. José Naranjo (Ponferradina) strieľal pravou nohou spoza šestnástky.9'Hádzaná Robera Correu (Eibar) .

9'Nevydarená strela, Matheus Pereira (Eibar) po rohovom kope ľavou nohou zo stredu šestnástky 8'Roh, Eibar. Rohový kop zahral Alexandru Pascanu. 7′ Žltú kartu za nebezpečnú hru dostáva Sabit Abdulai (Ponferradina). 7′ Stoichkov (Eibar) dostal faul v opačnom poli.

7'Faul od Sabita Abdulaia (Ponferradina).4'Nevydarený pokus. Blanco Leschuk (Eibar) hlavička zo stredu šestnástky minula vľavo.3'Faul od Blanca Leschuka (Eibar).3'Adrián Diéguez (Ponferradina) bol faulovaný v obrannom pásme.

Začína sa prvá časť, oba tímy potvrdili vyrovnania. Protagonisti vyskočia na ihrisko, aby začali zahrievacie cvičenia