Kubo dáva Realu prvé víťazstvo v kurze

Cádiz, ktorý naďalej hľadá posily, začína sezónu s cieľom stálosti, zatiaľ čo ľudia zo San Sebastianu, ktorí sa posilnili o veľmi zaujímavých futbalistov, túžia vylepšiť svoju poslednú kampaň, v ktorej bojovali o vstup do Ligy majstrov takmer do r. posledný deň.

Koniec zápasu, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9'Druhý polčas končí, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9' Strela uložená vľavo dole. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) strieľal ľavou nohou z ľavej strany šestnástky. Asistencie: Jon Karrikaburu. 90'+8′ Za nebezpečnú hru dostáva žltú kartu Asier Illarramendi (Real Sociedad).

90'+8'Faul od Asiera Illarramendiho (Real Sociedad).90'+8'Mamady Diarra (Cádiz) bol faulovaný v obrannom pásme.90'+7'Jon Karrikaburu (Real Sociedad) bol faulovaný na ľavom krídle 90'+7' Faul Victora Chusta (Cádiz).

90'+3'Roh, Real Sociedad. Rohový kop zahrával Jeremías Ledesma. 90'+3' Strela bola z pravej strany zachytená. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) strieľal ľavou nohou spoza šestnástky. Asistencie: Álex Remiro.90'+2'Faul Aritz Elustondo (Real Sociedad).90'+2'Awer Mabil (Cádiz) bol faulovaný na ľavom krídle.

90'+1' Pokus zlyhal. Jon Karrikaburu (Real Sociedad) strela pravou nohou spoza šestnástky ide vysoko a doľava. 90' Faul Andera Barrenetxea (Real Sociedad). 90' Iván Alejo (Cádiz) dostal faul na pravom krídle 87' Ruka Igora Zubeldia (Real Sociedad).

86′ Striedanie v Cádize, Mamady Diarra prichádza na ihrisko a nahrádza Josebu Zalduu. 85′ Fali (Cádiz) dostáva žltú kartu. Žltú kartu dostáva 85′ Brais Méndez (Real Sociedad). Méndez (Real Sociedad) strieľal vľavo mimo oblasti. Asistencie: Asier Illarramendi.

85'Striedanie, Real Sociedad. Jon Karrikaburu nahrádza Alexandra Isaka.84'Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) dostal faul na pravom krídle.84'Tomás Alarcón (Cádiz) fauluje.83'Preskočenie uložené na ľavom poli. Anthony Lozano (Cádiz) hlavičkou spoza šestnástky. Asistencie: Tomáš Alarcon.

83'Faul od Asiera Illarramendiho (Real Sociedad).83'Fali (Cádiz) dostal faul na súperovej polovici.82'Pokus zblokovaný. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) strela ľavou nohou z pravej strany šestnástky. Asistuje Aritz Elustondo.82'Striedanie v Reale Sociedad, na ihrisko prichádza Aihen Muñoz, ktorý pre zranenie nahradí Diega Rica.

79' Striedanie v tíme Real Sociedad, na ihrisko prichádza Ander Barrenetxea, ktorý nahradí Davida Silvu. 79' Striedanie v tíme Tra Real Sociedad, na ihrisko prichádza Mohamed-Ali Cho a nahradí Takefusa Kubo. Mikel Merino 74' Faul Igora Zubeldia (Real Sociedad).

74'Anthony Lozano (Cádiz) dostal faul na ľavom krídle.73'Striedanie v Cádize, na ihrisko prichádza Álvaro Negredo, ktorý nahradí Lucasa Péreza.72'Diego Rico (Real Sociedad) dostal faul v obrannom pásme.72' Faul Anthonyho Lozana (Cádiz).

70'Iván Alejo (Cádiz) dostáva žltú kartu.69'Faul od Diega Rica (Real Sociedad).69'Anthony Lozano (Cádiz) dostal faul na pravom krídle.68'Faul od Davida Silvu (Real Sociedad) )).

68'Iván Alejo (Cádiz) faulovaný v obrannom pásme.68'Pokus zblokovaný, Igor Zubeldia (Real Sociedad) strieľal pravou nohou spoza šestnástky.67'Roh, Real Sociedad. Rohový kop zahral Jeremías Ledesma 67′ Strela sa zastavila nízko na ľavej strane. Diego Rico (Real Sociedad) strieľal ľavou nohou spoza šestnástky.

66 ′ Corner, Royal Society. Rohový kop zahral Jeremías Ledesma 66′ Strela bola zastavená zľava. David Silva (Real Sociedad) strieľa ľavou nohou z tesnej blízkosti. 65'Striedanie v Cádize, na ihrisko prichádza Tomás Alarcón a prichádza José Mari. 65'Striedanie v Cádize, na ihrisko prichádza Iván Alejo za Santiago Arzamendia.

64 ′ Strela v stoji vedľa pravej strany brány. David Silva (Real Sociedad) strieľal ľavou nohou spoza šestnástky. Asistencia: Alexander Isak.63'Pokus zblokovaný. Alexander Isak (Real Sociedad) strieľal ľavou nohou zo stredu šestnástky. Asistoval Mikel Merino.62'Nevydarený pokus.Mikel Merino (Real Sociedad) hlavičkoval od ľavej čiary zblízka.59'Offside, Cádiz. Victor Chust urobil hlboký krok, no Joseba Zaldua bol prichytený v ofsajde.

56 ′ Corner, Royal Society. Rohový kop, ktorého sa dopustil Joseba Zaldua. 55 ′ Lucas Pérez (Cádiz) zlyhal v obrannom pásme. 55 ′ Zlyhanie v obrannom pásme Robina Le Normanda (Real Sociedad). 53 ′ Martín Zubimendi (Real Sociedad) zlyháva v obrannom pásme.

53'Faul od Alfonsa Espina (Cádiz).51'Neúspešný pokus, José Mari (Cádiz) ľavačkou vystrelil spoza šestnástky.49'Offsajd, Cádiz. Jeremías Ledesma sa pokúša o prihrávku, no Lucas Pérez je prichytený v ofsajde 49' Faul Igora Zubeldiu (Real Sociedad).

49'Awer Mabil (Cádiz) bol faulovaný na pravom krídle. 47'Offsajd Cádiz. Alfonso Espino sa pokúša o prihrávku, no Lucas Pérez je prichytený v ofsajde.

45'+2'Prvý polčas končí, Cádiz 0, Real Sociedad 1,45'+1'Strela pod žrde na úrovni zeme. David Silva (Real Sociedad) strieľa ľavou nohou spoza šestnástky. 45'+1'Lucas Pérez (Cádiz) dostáva žltú kartu. 45'Joseba Zaldua (Cádiz) dostáva žltú kartu za nebezpečnú hru.

45'Faul od Joseba Zaldua (Cádiz).45'Takefusa Kubo (Real Sociedad) dostal faul na súperovej polovici.44'Foul Alexandra Isaka (Real Sociedad).44'Alfonso Espino (Cádiz) dostal faul v obranné pásmo.

43'Pokus zblokovaný. José Mari (Cádiz) vystrelil pravou nohou mimo územia.43'Faul od Diega Rica (Real Sociedad).43'Alberto Perea (Cádiz) je faulovaný na pravom krídle.42'Faul od Martina Zubimendiho ( Kráľovská spoločnosť).

42'Anthony Lozano (Cádiz) bol faulovaný v obrannom pásme.41'Anthony Lozano (Cádiz) je faulovaný.41'Martín Zubimendi (Real Sociedad) bol faulovaný v obrannom pásme.40'Nevydarený pokus Alfonso Espino (Cádiz ) Strela ľavou nohou spoza šestnástky, ktorá smeruje vysoko a široko doprava. Asistencie: Jose Mari.

38 ′ Strelu odmietla Anthony Lozano (Cádiz) hlavičkou zo stredu poľa. Asistoval Santiago Arzamendia s centrom do priestoru.37'Faul od Aritz Elustondo (Real Sociedad).37'Alfonso Espino (Cádiz) dostal faul na ľavom krídle.34'Martín Zubimendi (Real Sociedad) dostal faul v obrannom pásme.

34' Faul Anthonyho Lozana (Cádiz).28' Roh, Cádiz. Rohový kop zahral Mikel Merino. 28 ′ Fali strela zamietnutá (Cádiz) strela sprava z pravej strany z vnútra územia. 27′ Roh, Cádiz. Rohový kop zahral Aritz Elustondo.

26'Roh, Cádiz. Rohový kop zahral Robin Le Normand. 24'Goooooal! Cádiz 0, Real Sociedad 1. Takefusa Kubo (Real Sociedad) strieľa pravou nohou zo stredu poľa. 24'Akcia zastavená. Takefusa Kubo (Real Sociedad) strieľa pravou nohou zo stredu šestnástky 23'José Mari (Cádiz) bol faulovaný v obrannom pásme.

23′ Faul Martína Zubimendiho (Real Sociedad). 20′ Faul Braisa Méndeza (Real Sociedad). 20′ Alfonso Espino (Cádiz) bol faulovaný na ľavom krídle. 19′ Faul Takefusu Kuba (Real Sociedad).

19 ′ José Mari (Cádiz) dostal faul v obrannom pásme. Asistoval Takefusa Kubo centrom do priestoru po rohovom kope 18'Roh, Real Sociedad. Rohový kop zahral Luis Hernández. 16' Nepriaznivá strela Santiago Arzamendia (Cádiz) ľavačkou ľavačkou trafil z vnútornej strany tesne vedľa ľavej žrde, no mieril mimo. Asistencie: Jose Mari.

16'Alexander Isak (Real Sociedad) strela ľavou nohou z ľavej strany šestnástky bola zblokovaná. Asistencie: Takefusa Kubo.14'Faul od Davida Silvu (Real Sociedad).14'Alfonso Espino (Cádiz) dostáva faul na súperovej polovici.13'Faul od Braisa Méndeza (Real Sociedad).

13'Santiago Arzamendia (Cádiz) prehral v obrannom pásme.12'Diego Rico (Real Sociedad) prehral v obrannom pásme.12'Anthony Lozano (Cádiz) fauluje.7'Roh, Real Sociedad. Rohový kop zahral Joseba Zaldua.

6'Takefusa Kubo (Real Sociedad) bol faulovaný v obrannom pásme. 6'Faul Joseba Zaldua (Cádiz).4'Offside, Cádiz. José Mari sa pokúsil o prihrávku, ale Anthony Lozano bol prichytený v ofsajde. Anthony Lozano (Cadiz) vystrelil pravou nohou z ľavej strany šestnástky. Asistencie: Santiago Arzamendia.

1'Faul od Braisa Méndeza (Real Sociedad). 1'Alberto Perea (Cádiz) dostal faul v obrannom pásme. Začína sa prvý polčas. Zostavy potvrdené oboma tímami. Protagonisti vyskočia na ihrisko, aby začali zahrievacie cvičenia