Populāras sacensības notiek Consuegra, Los Navalmorales un Consuegra

Šī funkcija ir paredzēta tikai abonentiem

abonents

Kā epilogs lielajam Ziemassvētku sacīkšu skaitam, kas notika šajā nedēļas nogalē, šodien pirmdien, reģionā brīvdiena, tika aizvadīti četri testi. Carrera del Aceite 19. izlaidumā Los Navalmoralesā prognoze ir piepildījusies un uzvaras guvušas Abderrahmane Aferdi un Sonia Labrado, kuras 14 kilometru distancē ir ieguldījušas rekordus attiecīgi 45:18 un 17:5 minūtes. no maršruta. Vīriešu goda pjedestālu noslēdza Deivids De la Kruss un Markoss Valero ar laiku attiecīgi 15:22 un 15:30. Sievietēm vadībā izvirzījās arī Rosio Fernandesa un Mariola Ernandesa, kuras apturēja pulksteni attiecīgi pie 18:25 un 18:38 minūtēm. Viņi pabeidza sportistu simtgades pārbaudījumu.

No otras puses, Adrián Villa un Jobina Rodríguez uzvarēja XXIV San Silvestre Villasecana, Villaseca de La Sagra. Otrais un trešais finiša taisnē ierindojās Jaime Díaz López un Adrián Hadri, bet sievietēm Iara Moreno un Sonia Hernandez. Pilsētā finišēja 158 sportisti.

Consuegra “Aptiekas” Ziemassvētku skrējienā šķiltavas bija Jesús Jiménez un Sara Alcázar. Vīriešu goda pjedestālu noslēdza Alfredo Rodrigess un Antonio Ismaels Moreno, bet sievietēm bija Gema Fernandesa un Beatriza Olivaresa. Sacensības bija 6 kilometrus garas un noslēdzās ar 184 entuziastiem sportistiem.