Konte un Tušels satriecas

Migels Viperino

Anglijā neviena spēle nav triviāla, un arī Londonas derbijs nevarētu būt. Chelsea-Tottenham, Keins-Havertz, Conte-Tuchel. Duelis solīja spriedzi, taču laukumā redzētais beidzās ar ugunsgrēku.

Pēc galvu reibinošā sākuma Chelsea uz tablo nokļuva, pateicoties abu jauno līgumu kombinācijai. Stūra sitienu izpildīja Cucurella un Koulibaly raidīja bumbu vārtu stūrī. Mačs bija grūts, daudz pārkāpumu, kļūdu un dzeltenās kartītes. Viss eksplodēja otrajā puslaikā, kad 68.minūtē pēc Hojbjerga izlīdzinājuma ar zemu sitienu no distances viņš pārspēja Mendiju un atraisīja trakumu uz soliņiem. Svinībās Konte piegāja pie abiem Tučelam, kliedzot vārtus viņam sejā, un uzreiz pēc tam viņi sāka viens otru grūstīt. Dzeltens abiem. "Apaļa" karte.

Tāpat piecpadsmit minūtes pēc beigām Chelsea atkal pievienojās, pateicoties Džeimsa meistarīgi uzvarētam pretim. Visu skatieni bija vērsti uz soliņiem, taču Tušels, svari, kas ar paceltām dūrēm skrēja gar sānu līniju, cīņas liesmu neuzpludināja.

Tomēr mača beigas nesa šausmas. 95. minūtē perfekti iemestu Perisiča stūra sitienu izmantoja Harijs Keins, kurš ar galvu panāca 2:2. Pasaka nenoturējās. Viņš apskāva savus spēlētājus un kliedza uz Chelsea soliņu. Pastāsti vācietim sarokojies, bet viņš nelaiž vaļā, nelaiž. Tas izskatījās pēc skatuves šova, bet tā ir Anglijas līga. Itālis viņu pagrūda un lūdza cieņu, bet vācietis atgādināja, lai viņam jāskatās acīs. Tiesnesis visu atrisināja ar dzīves vienkāršākajām kārtīm, abiem sarkans.