Sakāve Villacañas del CD Toledo, ka nav kur viņu noķert

Toledo kompaktdisks atgriežas savā vecajā dzīvē, tas ir, ir pilnīga katastrofa, ka nav kur to ķert. Uzvara pagājušajā nedēļā pret Talavera meitas uzņēmumu, jo tā kaut ko iedrošināja uz zaļo vidi, bet viss ir bīstama mirāža. Sastāvā ar ļoti zemu futbola līmeni vispār nav nekā. Un tā ir trešā divīzija!

90 minūtēs Viljakanjasā CD Toledo aizvadīja tikai divas izspēles, kurās viņi tiešām varēja gūt vārtus; maza bagāža, lai uzvarētu jebkurā spēlē. Pirmais, otrajā minūtē pēc Andželito Aunjona izpildītā brīvsitiena no sāniem, Mario Gomess ar galvu raidīja bumbu vārtos. Tomēr tiesnesis pēc līnijsarga lūguma atcēla vārtus par ļoti apšaubāmu ofisu. Otrais jau bija 78. spēlē un bija dubultā: Carlitos nepārprotami netrāpīja izgājienā viens pret vienu pret vārtsargu Angelu Peresu, bumba bija brīva, un Kapelo raidīja pustolu pa vārtu pārliktni, gūstot visus vārtus. Neveiksme ir neticama.

Tikmēr Villacañas spēlēja spēli ar lielu inteliģenci, vienmēr zinot, kas viņiem ir vislabākais. Rojillo ir uz pozitīvas līnijas un jau sapņo par kaut ko lielu. Antonio Fernandess izmantoja divas ļoti skaidras vārtu gūšanas iespējas. Pirmais, 25. minūtē, ar sitienu no ārpuses, iznāca ļoti tuvu. Otrajā, 50. minūtē, kad uzbrucējs izmantoja Luisa Enrikes kļūdu, izdarot solo sitienu pret Niko Herrero, taču bumba lidoja garām stabam.

Trešā reize jau bija šarms vietējam deviņniekam. Bija 85. minūte, kad izcils Karlosa Diasa serviss ļāva Antonio Fernándezam no priekšas piemest zemu pātagu, kas jaunajam viesu vārtsargam bija nāvējošs. Bija 1:0 un lūk, zvans un viss.

– CD Villacañas: Ángel Pérez; Bruno Damjans, Luiss Poblete, Iborra (Panoča, 71. g.), Luiss Pradoss; Konte (Rauls Sančess, 86. g.), Kolastra, Karloss Diazs (Liu Džou, 86. g.), Madalins (Frančesks, 71. g.); Antonio Fernandess un Soga (Ēriks Leskāno, 40. gads).

– CD Toledo: Nico Herrero; Mario Gomess, Varo, Luiss Enrike, Del Kampo; Čabo, Eskudero, Arturo Segadu (Héctor Gutiérrez, 89. gads), Angels Aunjons (Karlitoss, 46. gads); Rafa Kamačo (Mamau, 65 gadi) un Ajubs (Kapelo, 65).

Tiesnesis: Chavarrias Perez. Dzeltenās kartītes vietējiem Kontem, Bruno Rodrigesam un Rodri (uz soliņa). Apmeklējot, Camacho un Segado.

Vārti: 1-0, m, 85: Antonio Fernandess.

Starpgadījumi: Tercera RFEF XVIII grupas piektās dienas spēle sestdienas pēcpusdienā tika aizvadīta pašvaldības laukumā 'Las Pirámides' aptuveni 600 skatītāju priekšā.