Kad Madrides Real spēlēs Čempionu līgas pusfinālu?

Madrides "Real" ir Čempionu līgas pusfinālā. Ančeloti komanda ir pārspējusi Chelsea, ar kuru tā tikās šo otrdien Stamford Bridge.

Uz Londonu baltie devās ar 2:0 uzvaru, nedēļu noslēdzot Bernabéu stadionā. Madrides Real atkal ir pārspējis Chelsea, kā tas notika pagājušajā sezonā, kad komandas kapteinis Karims Benzemā izcīnīja savu četrpadsmito Eiropas kausu ceļā uz "Orejona", kas ir pilns ar atspēlēm, tostarp pret "blues".

Ar Londonā iegūto rezultātu 0:2 Madrides Real turpināja savu ceļu, lai saglabātu savu hegemoniju Eiropā. Viņi to paveiks pret Minhenes Bayern un Manchester City dueļa čempioni.

Mančestras City, nākamais sāncensis?

Ja neskaita pārsteigumu, lieliskā kandidāte pret Madrides Real Čempionu līgas pusfinālā ir Pepa Gvardiolas City, kas ir viena no lieliskajām kandidātēm uz titulu. "Pilsonis" spēlēs rīt, 19. aprīlī, "Allianz Arena" ar pārliecinošu 0:3 pārsvaru.

Tātad jūs varētu atkārtoti rediģēt sezonas abonementu pusfinālā. Šajā gadījumā cilvēku grupa rīkos intensīvu šovu, un Madrides Real priecēs līdzjutējus ar vienu no episkākajām priekšnesumiem, ko viņi sniegs ar Rodrygo dubultnieku. Brazīlietis piespieda pagarinājumu 90. minūtē, ko pabeidza Benzemā.

Kā izrādījās duelis, tas būs pusfināls ar atriebības gaisotni. Čempionu līga ir viena no Mančestras City lielajām ambīcijām konsolidācijas procesā starp lielajiem eiropiešiem. Starp viņu ieročiem labākajā formā Hālands, kurš, kā atzina Gvardiola, ieradās, lai palīdzētu klubam izcīnīt šo titulu.

Kad Madrides Real spēlēs pusfinālu?

Madrides Real iespējamie sāncenši Čempionu līgā ir zināmi, jo ceturtdaļfināla izlozē ir noteikti arī datumi un iespējamās pusfināla spēles un pat tas, kurš spēlēs viesu statusā un kurš spēlēs kā mājinieks Čempionu līgas finālā 1. jūnijā. Ataturk Olimpiskais stadions Stambulā (Turcija).

Madrides Real pusfinālā tiksies ar Mančestras City un Minhenes Bayern spēles uzvarētāju. Pirmais posms būs 9. vai 10. maijā, savukārt atbildes posms būs 16. vai 17. maijā.