Eibar 1 – Ponferradina 0: Blanco nyer Ipuruában

A meccs vége, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Döntő második rész, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Amir Abedzadeh (Ponferradina) szabálytalansága.90'+6'Blanco Leschuk (Eibar) szabálytalanságot követett el a védelmi zóna.

90'+6' Corner, Ponferradina. Chema Rodríguez szögletét.90'+6'Alexandru Pascanu (Ponferradina) lövését a terület közepéről hárították.90'+4'Paul-Viorel Antont (Ponferradina) szabálytalankodik a védelmi zónában.90'+4' Matheus Pereira (Eibar) szabálytalansága.

90'+4'Paris Adot (Ponferradina) szabálytalanság.90'+4'Yanis Rahmani (Eibar) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.90'+2'Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali megpróbál egy átlövő labdát, de Juan Hernándezt lesik.90'+2′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) szabálytalanságot kapott a védőzónában.

90'+2'Foult Peru Nolaskoain (Eibar) részéről.90'Blanco Leschuk (Eibar) kapott sárga lapot veszélyes játékért.90'Moi Delgado (Ponferradina) szabálytalanságot követett el a védekező zónában.90'Foult White. Leschuk (Eibar).

90'Foult Paul-Viorel Anton (Ponferradina).90'Yanis Rahmani (Eibar) szabálytalanságot követett el a védelmi zónában.89'Kelechi Nwakali (Ponferradina) szabálytalanságot követett el a védekező zónában.89'Foult Peru Nolaskoain (Eibar) részéről. ).

88′ Moi Delgado (Ponferradina) kapott sárga lapot veszélyes játék miatt. 88′ Moi Delgado (Ponferradina) szabálytalansága 88′ Csere Ponferradinában, Juan Hernández lép pályára José Naranjo helyett. jobb.

87'Csere Ponferradinában, Paul-Viorel Anton pályára lép Agus Medinában.87'Csere Eibarban, Chema Rodríguez pályára lép Anaitz Arbilla helyett.87'Csere Eibarban, Yanis Rahmani lép pályára Sztoicskov helyett.87 'Csere Eibar, Álvaro Tejero lépett pályára Rober Correa helyére.

83′ Eduardo Espiau (Ponferradina) lövését hárította jobb lábbal a területen kívülről. Assziszt: Kelechi Nwakali. 81'Offside, Eibar. Blanco Leschuk megpróbál egy átlövő labdát, de Sztoicskovot lesben találják 81'Offside, Eibar. Yoel Rodríguez megpróbált egy átlövő labdát, de Blanco Leschuk les volt.

79′ Blanco Leschuk (Eibar) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 76′ Szöglet, Ponferradina. Szöglet: Juan Berrocal. 76' Aldair (Ponferradina) lövést blokkolta jobb lábbal a területen kívülről. Assziszt: Eduardo Espiau. 75 ′ Változás a Ponferradinában, Eduardo Espiau lépett pályára Derik Lacerda helyére.

73'Foul Peru Nolaskoain (Eibar).73'Kelechi Nwakali (Ponferradina) szabálytalanságot kapott a védőzónában.72'Corner, Eibar. Sarkot Kuki Zalazar készítette. 71′ Változás az Eibarban, Quique González lép pályára José Corpas helyére.

71 ′ Változás az Eibarban, Peru Nolaskoain lépett pályára Ager Aketxe helyére. 69 ′ Szöglet, Ponferradina. Szöglet: Yoel Rodríguez.69'Kísérlet kimaradt. Agus Medina (Ponferradina) jobb lábas lövése a tizenhatoson kívülről.67'Rober Correa (Eibar) szabálytalankodott.

67′ Moi Delgado (Ponferradina) szabálytalanságot kapott a védőzónában 65′ Kihagyott lövés Anaitz Arbilla (Eibar) jobb lábas lövése több mint 30 méterről közvetlen szabadrúgásból a kapu jobb oldalába tévedt. 64'Blanco Leschuk (Eibar) szabálytalanságot kapott a védőzónában.64'Aldair (Ponferradina) szabálytalankodott.

62'Ager Aketxe (Eibar) sárga lapot kapott veszélyes játék miatt.62'Ager Aketxe (Eibar) szabálytalanság.62'Adrián Diéguez (Ponferradina) szabálytalanságot kapott a védőzónában.60'Corner, Eibar. A sarkot Alexandru Pascanu vette be.

60'Adrián Diéguez (Ponferradina) kapott sárga lapot veszélyes meccs miatt. 59'Corner, Eibar. A sarkot Alexandru Pascanu vette be.58'Offside, Eibar. Matheus Pereira megpróbál egy átlövő labdát, de Sztoicskovot lesben találják. 56' Kísérlet blokkolva Derik Lacerda (Ponferradina) a tizenhatos jobb oldaláról érkező jobb lábas lövését blokkolták. Agus Medina asszisztált egy mély hajtás után.

56' Corner, Ponferradina. A sarkot Juan Berrocal vette be.54'Offside, Eibar. José Corpas megpróbál egy átlövő labdát, de Stoichkov lesben van. José Corpas (Eibar) jobb lábbal lő a terület közepéről. 50'Offside, Eibar. Ager Aketxe megpróbál egy átlövő labdát, de Blanco Leschukot lesik.

50 ′ Lövés alacsonyan, balra. Blanco Leschuk (Eibar) nagyon közelről lőtt 50'A lövést hárított. José Naranjo (Ponferradina) jobb lábbal lőtt több mint 30 méterről 50'Stop lövés a bal felső sarokba. Anaitz Arbilla (Eibar) jobb lábbal végez a területen kívülről. 49' Fault: Aldair (Ponferradina).

49'Ríos Reina (Eibar) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén 48'Corner, Eibar. A sarkot Amir Abedzadeh vette be. 48 ′ Magasra lövés a kapu közepén. José Corpas (Eibar) bal lábbal lőtt a tizenhatos közepéről. Asszisztált Sztoicskov. 47' Les, Ponferradina. Adrián Diéguez tett egy mély lépést, de Derik Lacerdát les miatt elkapták.

46'Kísérlet kimaradt Agus Medina (Ponferradina) jobb lábbal lövése a tizenhatoson kívülről túl magasra ment. Assziszt: Derik Lacerda A második félidő megkezdődik az Eibar 1, Ponferradina 0.45'Csere Ponferradinában, Kuki Zalazar lép pályára Sabit Abdulai helyére.45'Csere Ponferradinában, az Aldair lép pályára Yuri helyére sérülés miatt.

45'+4'Első félidő vége, Eibar 1, Ponferradina 0,45'+3'Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali megpróbál egy átlövő labdát, de Yurit lesik.45'+3'Moi Delgado (Ponferradina) szabálytalanságot követ el a védőzónában.45'+3'Sergio Álvarez (Eibar) szabálytalankodik.

45'+2′ Les, Eibar. Ager Aketxe megpróbál egy átlövő labdát, de Blanco Leschukot lesik.45'+1'Góóóó! Eibar 1, Ponferradina 0. Blanco Leschuk (Eibar) fejes a tizenhatos közepéről egy szöglet után 45'Corner, Eibar. A szögletet Kelechi Nwakali végezte el.44'Kísérlet kimaradt. José Naranjo (Ponferradina) jobb lábbal lövése a tizenhatoson kívülről magasra és szélesre megy. Asszisztens: Agus Medina.

43'Matheus Pereira (Eibar) kapott sárga lapot veszélyes játék miatt.43'Matheus Pereira (Eibar) szabálytalansága.43'Kelechi Nwakali (Ponferradina) szabálytalanságot kapott a védőzónában.40'Matheus Pereira (Eibar) szabálytalansága Eibar).

40′ Derik Lacerda (Ponferradina) kapott szabálytalanságot a másik félidőben. 38′ Szöglet, Eibar. Szöglet: Alexandru Pascanu.38'Ager Aketxe (Eibar) bal lábbal lövése a tizenhatoson kívülről blokkolva van.34'Kísérlet kimaradt. Yuri (Ponferradina) jobblábas lövése a tizenhatoson kívülről kimaradt.

30'Juan Berrocal (Eibar) sárga lapot kapott veszélyes játék miatt.30'Juan Berrocal (Eibar) szabálytalanságot követett el.30'José Naranjo (Ponferradina) szabálytalanságot követett el az ellenfél térfelén.29'Ríos Reina (Eibar) szabálytalanságot követett el. ) ).

29' Derik Lacerda (Ponferradina) szabálytalanságot kapott a védőzónában. 27' Paris Adot (Ponferradina) kézilabdája, de egy szöglet után kissé mellé ment. 25' Blanco Leschuk (Eibar) középről fejes lövését kihagyta a területről a labda a kapu jobb oldalába esik. Ager Aketxe gólpasszt adott a szögletrúgást követően középre.

25 ′ Sarok, Eibar. A szögletet Kelechi Nwakali vette be.23'Corner, Eibar. Szöglet: Agus Medina. 22' lövés kimaradt. Sergio Álvarez (Eibar) jobb lábas lövése a tizenhatoson kívülről. 20' Szöglet, Eibar. A sarkot Moi Delgado vette be.

18'Ager Aketxe (Eibar) szabálytalansága.18'Kelechi Nwakali (Ponferradina) szabálytalanságot követett el a védőzónában.16'Foult Matheus Pereira (Eibar) részéről.16'Agus Medina (Ponferradina) szabálytalanságot követett el a védőzónában.

11'Ríos Reina (Eibar) szabálytalanságot kap a védelmi zónában.11'Yuri (Ponferradina) szabálytalankodott.10'Kísérlet blokkolva. José Naranjo (Ponferradina) jobb lábbal lövése a területen kívülről.9'Rober Correa kézilabdája (Eibar).

9'Kihagyott lövés Matheus Pereira (Eibar) bal lábbal lövése a tizenhatos közepéről egy szögletet követően 8'Corner, Eibar. A sarkot Alexandru Pascanu vette be. 7 ′ Sabit Abdulai (Ponferradina) kapott sárga lapot veszélyes játékért. 7 ′ Sztoicskov (Eibar) kapott szabálytalanságot a szemközti mezőnyben.

7'Foult Sabit Abdulaitól (Ponferradina).4'Kísérlet kimaradt. Blanco Leschuk (Eibar) fejese a tizenhatos közepéről balra téved.3'Blanco Leschuk (Eibar) szabálytalansága.3'Adrián Diéguez (Ponferradina) szabálytalanságot követtek el a védekező zónában.

Kezdődik az első rész, mindkét csapat megerősítette a beosztásokat. A főszereplők kiugranak a pályára, hogy megkezdjék a bemelegítő gyakorlatokat