Kubo a Realnak adja a pálya első győzelmét

A továbbra is erősítést kereső Cádiz az állandóság céljával kezdi a szezont, míg a nagyon érdekes futballistákkal erősített San Sebastian-iak a legutóbbi kampányuk javítására törekednek, amelyben szinte egészen a Bajnokok Ligájába való bejutásért küzdöttek. az utolsó nap.

Vége a meccsnek, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9'Második félidő vége, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9'A bal alsóba hárított lövés. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) ballábas lövése a tizenhatos bal oldaláról. Asszisztens: Jon Karrikaburu. 90'+8′ Asier Illarramendi (Real Sociedad) kapott sárga lapot veszélyes meccs miatt.

90'+8'Asier Illarramendi (Real Sociedad) szabálytalansága.90'+8'Mamady Diarra (Cádiz) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.90'+7'Jon Karrikaburut (Real Sociedad) szabálytalankodott a bal szélen 90'+7'Victor Chust (Cádiz) szabálytalanság.

90'+3'Corner, Real Sociedad. Szöglet: Jeremías Ledesma. 90'+3' Egy lövést hárított a jobb oldal mellett. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) ballábas lövése a tizenhatoson kívülről. Assziszt: Álex Remiro.90'+2'Aritz Elustondo (Real Sociedad) szabálytalansága.90'+2'Awer Mabil (Cádiz) szabálytalanságot kapott a bal szélen.

90'+1'Kísérlet kimaradt. Jon Karrikaburu (Real Sociedad) jobb lábas lövése a tizenhatoson kívülről magasra és balra megy. 90' Ander Barrenetxea (Real Sociedad) szabálytalansága 90' Iván Alejo (Cádiz) szabálytalanságot kapott a jobb szélen Igor Zubeldia (Real Sociedad) 87'.

86′ Cádizban csere, Mamady Diarra lép pályára Joseba Zaldua helyett. 85′ Fali (Cádiz) kapott sárga lapot. 85′ Brais Méndez (Real Sociedad) kapott sárga lapot. Méndez (Real Sociedad) lőtt vele a bal a területen kívülről. Asszisztens: Asier Illarramendi.

85'Csere, Real Sociedad. Jon Karrikaburu Alexander Isakot váltja.84'Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) szabálytalanságot kapott a jobb szélen.84'Tomás Alarcón (Cádiz) szabálytalankodott.83'Skip mentett a bal oldalon. Anthony Lozano (Cádiz) fejese a területen kívülről. Assziszt: Tomas Alarcon.

83'Asier Illarramendi (Real Sociedad) faultja.83'Fali (Cádiz) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén.82'Kísérlet blokkolva. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) bal lábbal lövés a tizenhatos jobb oldaláról. Asszisztensként Aritz Elustondo.82'Csere a Real Sociedadban Aihen Muñoz lép pályára Diego Rico helyére sérülés miatt.

79. Csere a Real Sociedadban, Ander Barrenetxea lép pályára David Silva helyett. 79. Csere a Tra Real Sociedadban, Mohamed-Ali Cho lép pályára Takefusa Kubo helyett. Mikel Merino. 74. Szabálytalanság: Igor Zubeldia (Real Sociedad) .

74'Anthony Lozano (Cádiz) szabálytalanságot kapott a bal szélen.73'Csere Cádizban, Álvaro Negredo lép pályára Lucas Pérez helyére.72'Diego Rico (Real Sociedad) szabálytalanságot kapott a védőzónában.72' Anthony Lozano (Cádiz) szabálytalansága.

70'Iván Alejo (Cádiz) kapott sárga lapot.69'Diego Rico (Real Sociedad) szabálytalansága.69'Anthony Lozano (Cádiz) szabálytalanságot kapott a jobb szélen.68'David Silva (Real Sociedad) szabálytalansága ) ).

68'Iván Alejo (Cádiz) szabálytalanságot követett el a védelmi zónában.68'Kísérlet blokkolva Igor Zubeldia (Real Sociedad) jobb lábbal lövése a tizenhatoson kívülről.67'Sarok, Real Sociedad. A szögletet Jeremías Ledesma végezte el 67′ A lövés elakadt a bal oldalon. Diego Rico (Real Sociedad) ballábas lövése a tizenhatoson kívülről.

66 ′ Corner, Royal Society. A szögletet Jeremías Ledesma végezte el. David Silva (Real Sociedad) nagyon közelről lő bal lábbal.66'Csere Cádizban, Tomás Alarcón lép pályára José Mari helyett.65'Csere Cádizban, Iván Alejo lép pályára Santiago Arzamendia színeiben.

64 ′ A kapu jobb oldala mellett álló lövés. David Silva (Real Sociedad) ballábas lövése a tizenhatoson kívülről. Assziszt: Alexander Isak.63'Kísérlet blokkolva Alexander Isak (Real Sociedad) bal lábbal lövése a tizenhatos közepéről. Assziszt: Mikel Merino.62'Kísérlet kimaradt. Mikel Merino (Real Sociedad) fejes a bal oldalról közelről.59'Offside, Cádiz. Victor Chust tett egy mély lépést, de Joseba Zalduát lesben találták.

56 ′ Corner, Royal Society. Joseba Zaldua által elkövetett szöglet. 55 ′ Lucas Pérez (Cádiz) hibázik a védőzónában. 55 ′ Robin Le Normand (Real Sociedad) kudarcot vallott a védőzónában. 53 ′ Martín Zubimendi (Real Sociedad) hibázik a védőzónában.

53'Alfonso Espino (Cádiz) szabálytalansága.51'Kísérlet kimaradt. José Mari (Cádiz) bal lábbal lőtt a tizenhatoson kívülről.49'Les, Cádiz. Jeremías Ledesma megpróbál egy átlövő labdát, de Lucas Pérezt lesik.

49'Awer Mabil (Cádiz) szabálytalanságot kapott a jobb szélen.47'Offside, Cádiz. Alfonso Espino megpróbál átlövő labdát, de Lucas Pérezt lesik.

45'+2'Első félidő vége, Cádiz 0, Real Sociedad 1,45'+1'Egy lövés hárított a kapufák alatt talajszinten. David Silva (Real Sociedad) bal lábbal lő a tizenhatoson kívülről.45'+1'Lucas Pérez (Cádiz) kapott sárga lapot.45'Joseba Zaldua (Cádiz) sárga lapot kapott veszélyes játék miatt.

45'Foult Joseba Zaldua (Cádiz).45'Takefusa Kubo (Real Sociedad) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén.44'Foult Alexander Isak (Real Sociedad).44'Alfonso Espino (Cádiz) szabálytalanságot kapott a játékban. a védekező zóna.

43'Kísérlet blokkolva. José Mari (Cádiz) jobb lábas lövése a területen kívülről.43'Diego Rico (Real Sociedad) szabálytalansága.43'Alberto Perea (Cádiz) szabálytalanságot követett el a jobb szélen.42'Martin Zubimendi (Cádiz) szabálytalansága Királyi Társaság).

42'Anthony Lozano (Cádiz) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.41'Anthony Lozano (Cádiz) szabálytalanságot követett el.41'Martín Zubimendi (Real Sociedad) szabálytalanságot kapott a védőzónában.40'Kísérlet kimaradt. Alfonso Espino (Cádiz) ) Ballábas lövés a tizenhatoson kívülről, amely jobbra magas és széles. Asszisztens: Jose Mari.

38 ′ Anthony Lozano (Cádiz) fejesét hárította el középről. Assziszt: Santiago Arzamendia egy keresztrúgással a területre.37'Aritz Elustondo (Real Sociedad) szabálytalansága.37'Alfonso Espino (Cádiz) szabálytalanságot kapott a bal szélen.34'Martín Zubimendi (Real Sociedad) szabálytalanságot kapott. a védelmi zónában.

34'Foult: Anthony Lozano (Cádiz).28'Sarok, Cádiz. A sarkot Mikel Merino vette be. 28 ′ Fali hárított (Cádiz) lövés jobb oldalról a területen belülről. 27 ′ Corner, Cadiz. A szögletet Aritz Elustondo vette be.

26' Corner, Cadiz. A sarkot Robin Le Normand vette be.24'Goooooal! Cádiz 0, Real Sociedad 1. Takefusa Kubo (Real Sociedad) jobb lábbal lő a terület közepéről. 24'Az akció leállt. Takefusa Kubo (Real Sociedad) jobb lábbal lő a tizenhatos közepéről, 23'José Mari (Cádiz) szabálytalanságot kapott a védőzónában.

23′ Martín Zubimendi (Real Sociedad) fault. 20′ Brais Méndez (Real Sociedad) faultja. 20′ Alfonso Espino (Cádiz) szabálytalanságot kapott a bal szélen. 19′ Takefusa Kubo (Real Sociedad) fault.

19 ′ José Mari (Cádiz) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 18'Corner, Real Sociedad. A szögletet Luis Hernández végezte. 16' Elhibázott lövés: Santiago Arzamendia (Cádiz) bal oldali lövése a téren belülről, nagyon közel a bal kapufához, de kissé mellé ment. Asszisztens: Jose Mari.

16'Alexander Isak (Real Sociedad) bal oldali lövését blokkolták a tizenhatos bal oldaláról. Assziszt: Takefusa Kubo.14'Foult: David Silva (Real Sociedad).14'Alfonso Espino (Cádiz) szabálytalanságot kap az ellenfél térfelén.13'Brais Méndez (Real Sociedad) szabálytalansága.

13'Santiago Arzamendia (Cádiz) veszít a védelmi zónában.12'Diego Rico (Real Sociedad) veszít a védekező zónában.12'Anthony Lozano (Cádiz) szabálytalankodik.7'Carner, Real Sociedad. A szögletet Joseba Zaldua vette be.

6'Takefusa Kubo (Real Sociedad) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.6'Foult Joseba Zaldua (Cádiz).4'Les, Cádiz. José Mari próbálkozott egy átlövéssel, de Anthony Lozano les volt. Anthony Lozano (Cadiz) jobb lábas lövése a tizenhatos bal oldaláról. Assziszt: Santiago Arzamendia.

1'Foult Brais Méndez (Real Sociedad) 1'Alberto Perea (Cádiz) szabálytalanságot kapott a védőzónában. Kezdődik az első félidő. A felállásokat mindkét csapat megerősítette. A főszereplők kiugranak a pályára, hogy megkezdjék a bemelegítő gyakorlatokat