Porcinos je frustrirao Agüerov sjajan debi u Kraljevskoj ligi

Nakon uspješnog drugog dana i prethodnog 'Borrasca Gerarda' temeljenog na najavama i glazbenim šalama (Shakira, Casio, Twingo...), Kraljeva liga upalila je svjetla za novi show. Treći tjedan turnira započeo je promjenom propisa i dvije utakmice kao veliki poticaj: prva od njih pokazala je borbu dvojice do danas nepopustljivih za vodstvo: Saiyans FC ili Ultimate Móstoles došli su vidjeti kako je njihov niz prekinut nakon dvije uzastopne pobjede, kao TheGrefgov tim koji bi konačno odnio pobjedu.

Drugo križanje, sa zvonima i s najvišim špicom publike, došlo je između Porcinosa i Kunisportsa začinjeno pojavom 'Jokera', na kraju 'Kun' Agüera, koji je izazvao najvjernije i zatrpao utrku susreta s neizvjesnost sastanak; a za suparnika, naravno: Ibai Llanos, veliki prijatelj bivšeg argentinskog nogometaša s kojim je bio u zagrljaju prije neprijateljstava. Pobjedu bi odnio u penalima Porcinosa, popeo se tako na tablici, zagorčao povratak u zemlje 'Kuna' i učvrstio status pretendenta na naslov.

No nije to jedino što je počelo u nedjelju, doznajte što se dogodilo i kako je završio poredak nakon šest utakmica trećeg dana.

Jordan 3

Jimantes FC 3 – 5 1k FC

Dvoboj koji je otvorio ovaj uzbudljivi treći dan ostavio je Jijantesa kao prvog velikana na tablici. Nikako im nije lako jer ne mogu računati na svog početnog vratara ili svog najvećeg igrača 12: Ibaija Gómeza. A, k tome, sučelili su se i sa suvoditeljem tablice koji je učvrstio njihovu kandidaturu za naslov.

Sve je to ono što se odražava na rezultat prvog dijela s apsolutnom dominacijom u igri i prilikama od 1K. Nogomet je stanje duha i tim pod vodstvom Ikera Casillasa uspio je iskoristiti nove propise koji su postavili 4×4 na terenu i koji je bio odlučujući u dosuđivanju utakmice (0-4).

Drugo poluvrijeme ostavilo nam je barem jedan od golova natjecanja. Sa svog vlastitog terena postavio je Alberta Buena na 1-5 u vrlo bolnoj 'tko je imao, zadržao' za momčad Jijantesa koja počinje tonuti na tablici.

igrač 12

Jijantes je treći dan pozvao Pitua Comadevalla, bivšeg nogometaša i sadašnjeg delegata AFE-a (Udruge španjolskih nogometaša).

Dok je 1K FC ponovno brojao ovaj treći dan s Albertom Buenom, koji igra za Algeciras Club de Fútbol.

tajno oružje

U 37. minuti Jijantesova momčad iskoristila je dvostruki wild card.

U 39. minuti 1K FC izvukao je svoje tajno oružje za dvostruki gol, isto ono kakvo je koristio Jijantes.

ciljevi

Jijantes FC: 1-4 Jonathan Soriano. 22′. 3-5 Lluís 40 'dupli gol po slovu.

1K FC: 0-1 Maca (pp). 4'. 0-2 Alberto Bueno. šesnaest'. 0-3 Alberto Bueno. dvadeset'. 20-0 Roman Alegre. dvadeset i jedan'. 4-21 Alberto Bueno. 1′.

Jordan 3

Barcelona Ray (0) 2 – 2 (3) XBUYER TEAM

Druga utakmica susrela se s potrebnim XBUYER TIMOM protiv Rayo de Barcelone, ​​​​koji je nosio svoj novi dres i želio ponoviti senzacije prošlog dana. Činilo se da Ise naravno vodi igru ​​s dobrim - i jedinim - prilikama za žute, ali Capi je izdržao onu 'Lige vratara', a Bañuls je do odmora donio neočekivanih 0-1.

Nakon nastavka vježba preživljavanja za goste koji su znali brzo odgovoriti na Álexovo izjednačenje (1-1) nakon sjajnog gola Fouada iz voleja (1-2). Žuti karton, korištenje tajnog oružja i pojava VAR-a doveli su utakmicu do jedanaesteraca (2-2), no bio je to dan braće Buyer koji su u svom prvom kolu ostvarili bitnu pobjedu.

igrač 12

Treći dan zaredom, Rayo de Barcelona je imao Didac Vilà, bivšeg igrača RCD Espanyola.

U 36. minuti Rayo de Barcelona izvadio je dvije minute kazneno oružje i ostavio Xbuyerovu momčad s pet igrača na terenu.

U 41. minuti XBUYER TEAM došao je do tajnog oružja u kojem je bio dupli pogodak.

ciljevi

Munje Barcelone: ​​1-1 Álex. 24′. 2-2 Marc Pélaz. 40'. XBUYER TEAM: 0-1 Joel Banuls. 18′. 1-2 Fouad El Amrani. 26′.

jedanaesterac

Munja Barcelone: ​​0-0 fail Marc Pelaz. Mario Reyes izgubio je 0-1. 0-2 Francky ne uspijeva XBUYER TIM: 0-1 Fran Cortés. 0-2 Carlos Castro. 0-3 Joan Poch.

Jordan 3

Saiyans FC 5 – 1 Ultimate Mostoles

Treća ligaška utakmica i prvi veći dvoboj za vodstvo. Obojica favoriti, oba neporaženi. TheGrefg protiv DjMariio. Velika igra dana.

Ali ne kao što se očekivalo bi trebalo biti dobro. I nije bilo. Saiyans je počeo plašljivo, primijetio je gubitak svjetskog prvaka kao što je Capdevilla i znao je kako izdržati mala stažiranja Juanme i Rogera u Ultimateu. Pogodak Tema na rubu prekida obećavao je prijelom do sada hladne i prenapete utakmice (1-0).

Potaknut pogotkom, skinuo je Saiyan strah i povećao račun nakon dobrog pogotka Gia Ferinua (2-0). Tek pred kraj, hrabrošću Ultimatea stigli su golovi koji su doveli do preglomaznog rezultata za ono što je viđeno na terenu (5-1).

igrač 12

Saiyansi su pokrili gubitak bivšeg igrača Joana Capdeville pozivom Cristiana Saldañe.

U međuvremenu, u Ultimate Móstoles, nakon što je propustio drugi dan, vratio se Sergio García, bivši FC napadač. Barcelona.

U 1 minuti 40, Saiyans FC upotrijebio je tajno oružje koje je sadržavalo normalan jedanaesterac u korist.

U 36. minuti Ultimate Móstoles izvukao je tajno oružje u kojem je bio jedanaesterac s sredine terena.

ciljevi

Saiyan: 1-0 Bojim se. 18′, 2-0 Gio Ferinu. 36′. 3-1 Campu 40 ′ gol iz penala za tajno oružje. 4-1 Saldana. 41′. 5-1 Gio Ferinu, 42'.

Ultimativni Mostoles: 2-1 Juanma. 36′ Gol iz penala za tajno oružje.

Jordan 3

Kunisports (2) 2 – 2 (3) Porcinos FC

U 19:00 sati počela je velika utakmica dana, izvan očekivanja. Uz cirkusku glazbu i odjeven u klauna pojavio se 'Joker' na oduševljenje estrade i svih onih koji su posljednjih sati nagađali o njegovom identitetu.

Sumnja je ubrzo otklonjena: maskirani čovjek nije mogao biti ništa drugo nego 'Kun' Agüero, stručnjak za iznenađenje, koji je privukao, u najvećem vrhuncu gledanosti u povijesti Kraljevske lige, više od milijun gledatelja.

Čisto nogometno, Kunisports je djelovao uzbuđen Argentinčevim debijem, a Porcinos je to najbolje iskoristio: prvo sjajnim golom Huga Frailea, a nedugo potom i povećanjem distance tajnim oružjem (0-2). Nekoliko pogleda na Agüera u prvom poluvremenu koji je bio težak za njegovu momčad.

Nakon odmora Kunisports je ušao u igru ​​golom Guerrera (1-2) i s nadom čekao ono što će konačno biti 'Agüero show': Argentinac je preciznim udarcem ljevicom, uz podršku Lea, poravnao utakmicu. Messi i 'Topo Gigio' u lice Ibaiju i poslali utakmicu na jedanaesterce. Pobjeda, konačno, za Porcino.

igrač 12

Kunisports je pozvao 'Kun' Agüera, koji je nakon pseudonima 'Joker' izazvao veliko zanimanje tog dana.

U međuvremenu, tim kojim je predsjedao Ibai Llanos ponovio je s Hugom Fraileom, igračem koji trenutno igra za Alcorcón.

U 22. minuti Kunisports je iskoristio kartu koja je uključivala jedanaesterac s sredine terena.

U 8. minuti Porcinosi su iskoristili dvije minute kaznenog kartona za protivnika.

ciljevi

Kunisports: 1-2, Guerrero, 30'. 2-2, Aguero, 36'.

Porcinos FC: 0-1 Hugo Fraile, 7'. 0-2 Jose Blanco, 9'.

Kunisports: 1-0 Hidalgo. Poražen 1-0 Torrentbó 2-1 Guerrero. 2-2 Corominas neuspjeh. 2.2 Omen ne uspijeva.

Porcinos FC: 1-0 Thorny Fault. 1-1 Gabriel Cichero. 2-2 Hugo fratar. 2-2 Bijeli ne uspijeva. 2-3 Raul Lao.

Jordan 3

Los Troncos FC 3 – 2 PIO FC

Pretposljednja utakmica ovog trećeg dana u kojoj su se susreli Perxitaa i Rivers, obojica s pobjedom i porazom u prve dvije utakmice i, svakako, obje, s osjećajem da su zaslužili više u natjecanju.

Barem u očima PIO-a koji je bolje krenuo i lako dominirao u prvom dijelu, čak i rezultatski. Pogoci Carlitosa i još jedan Coquite u prvim minutama donijeli su Riversovu momčad u prednost (0-2) u prilično ugodnom prvom poluvremenu.

Nakon nastavka, Los Troncosi su promijenili teren i znatno poboljšali pritisak, igru, a time i prilike. Hrabrost je bila nagrađena, a sudbina nije mogla biti okrutnija za PIO: dva pogotka Edgara Álvara i jedanaesterac Verdúa zbog krađe kartona u posljednjem trenutku donijeli su pobjedu momčadi Perxitaa (2-3).

igrač 12

Los Troncosi su vratili Joana Verdúa, bivšeg igrača Barcelone, Deportiva de la Coruñe i Betisa, između ostalih.

Sa svoje strane, PIO FC ponovno je pozvao Javija Márqueza, bivšeg igrača španjolske lige.

U 39. minuti Los Troncos FC koristi tajno oružje za krađu kartice.

U 39. minuti momčad PIO FC-a koristi tajno oružje za jedanaesterac s sredine terena.

ciljevi

Trunks: 1-2 Edgar Alvaro. 25′. 2-2 Edgar Alvaro. 38′. 3-2 Verdu. 41′ Gol tajnim oružjem.

PIO FC: 0-1 Carlitos. 6′. 0-2 Coquita. 9′.

Jordan 3

El Barrio 1 – 4 Annihiladores FC

U šestom i posljednjem meču dana odigrao se dvoboj Adrija Contrerasa i Juana Guarniza, uz posebnu suradnju PapiGavija, 12. igrača El Barria i showmana u jednakim dijelovima.

Bio je to hitan sastanak za Annihilatore i pod tom krinkom je izašao na teren. Fran Hernández nagradio je vrijedan stav momčadi koja je nastojala ispraviti pogreške iz prošlosti i postigla 0-1 na semaforu. El Barrio je htio brzo uzvratiti, a Jacobo je na kraju prvih dvadesetak minuta poravnao rezultat (1-1).

A jest da bi dan emocija poput današnjeg momcima Juana Guarniza mogao donijeti samo prvu pobjedu u konkurenciji. Trebalo je puno, izdržali su rezultat, produžili ga kako bi izbjegli bilo kakvu sumnju i, konačno, Anniquiladores je ušao u Ligu del Rey s prvom pobjedom trećeg kola (1-4).

igrač 12

El Barrio je za ovaj treći dan imao PapiGavija, jednog od influencera tog trenutka.

Dok je Anniquiladores FC pozvao Gokua, veznog igrača koji je igrao za CF Motril u trećem RFEF-u.

U 31. minuti El Barrio koristi tajno oružje dvominutnog penala.

U 32. minuti Annihiladores je iskoristio joker karton za jedanaesterac kao namještanje.

ciljevi

Susjedstvo: 1-1 Jacobo. 14′.

Annihilators FC: 0-1 Fran Hernández. 8′. 1-2 Goku. 23`. 1-3 Ros (str.). 30′. 1-4 gil. kazna za korištenje tajnog oružja. 32′