VAR ne izbjegava debakl rojiblance

23:03

Ovim remijem i nakon poraza Porta od 0-4 u Brugesu, Atlético je eliminiran u Ligi prvaka. Kladio se samo na Europsku ligu. Treće mjesto u skupini igrat će se u Portu. Trenutačno Simeoneovi puleni imaju 5 bodova, jedan više od Leverkusena koji će posljednji dan dočekati Vještice na svom stadionu.

23:00

Hradecky je obranio jedanaesterac Carrascu u 99. minuti, a onda je odbijena lopta pripala Reinildu koji je udarcem glavom bacio preko grede uz atletsku nelagodu. Rojiblancosi umiru na obali.

22:55icono

Pazite, sudac je zviždao finale, ali VAR je pregledao mogući jedanaesterac protiv Bayer Leverkusena.

22:52

95. minuta, 2-2. Korner za Atlético. Idi gore do Oblaka.

22:51

93. minuta, 2-2. Pucao u ruke Paulovom vrataru Bayera.

22:48icono

90. minuta, 2-2. Sudac dodaje 5 minuta.

22:47icono

89. minuta, 2-2. Nova zamjena u Bayeru. Hlozek odlazi, ulazi u Fosu-Mensah

22:46icono

88. minuta, 2-2. Promjena kod Atletija: Giménez se povukao, Joao Félix ušao na teren.

22:45icono

87. minuta, 2-2. Žuti karton za Kondogbiju jer se bunio zbog prekršaja koji je sam napravio.

22:42icono

Sprema se izaći na zeleni Joao Félix.

22:41

84. minuta, 2-2. Giménezov odbijeni udarac ima korner koji izbacuje De Paul. Očajni mitropolit.

22:40

82. minuta, 2-2. Oblakova monumentalna obrana protiv Paulinha. Ruka spasa koja je spriječila 2-3.

22:38

81. minuta, 2-2. Griezmannova uhovratica koja odbija Hradeckog. Prva prilika u mnogo minuta za Atlético.

22:37icono

79. minuta, 2-2. Žuti karton za Giméneza i Hincapiéa nakon međusobne utakmice.

22:33

75. minuta, 2-2. U kontru je odgalopirao Diaby koji je loptu u jedan na jedan bacio Oblaku na prsa. Obratite pažnju na Bayer.

22:30

74. minuta, 2-2. Opet sjajna utakmica Kondogbije na ulazu i iščekivanju. Količina sekundarnih reprodukcija koje generira može se ponovno promijeniti.

22:27

69. minuta, 2-2. Visoki udarac Saúla nakon centaršuta Paula de Paula. Vrlo dobar učinak na igru ​​obojice nakon ulaska u prekid.

22:24icono

67. minuta, 2-2. Još jedan žuti karton za njemački tim. Bekker ju je vidio nakon okršaja Molininim petama.

22:23icono

65. minuta, 2-2. Amarilla ima Hradeckog da gubi vrijeme.

22:22

64. minuta, 2-2. Vrlo udaljen hitac koji napušta Kondogbiju. Atleti pogađa pogotke tamo.

22:20

62. minuta, 2-2. Reinildo je maestralno pokrio čistu priliku za Bayer. Salvador Mozambički.

22:20icono

61. minuta, 2-2. Prva izmjena u Bayer Leverkusenu: Tapsoba odlazi, ušao Tah.

Kod Atlética je Morata pobjegao, a Cunha ušao.

22:19icono

60. minuta, 2-2. Još jedna vrlo jasna prilika za Atlético. Carrasco je pucao nisko i snažno, a kada je Hradecky odbijen, Griezmann ga je poslao. Oprosti još jednom Galije.

22:16

58. minuta, 2-2. Griezmannov udarac na centar koji je dobro pokrivao Hradeckog. Atleti je sve bliži 3-2. Engleska prilika bila je jasna.

22:14

57. minuta, 2-2. Atlético ima hladnog Bayera na lijevom krilu Carrasca, koji igra svu napadačku težinu Atlética u ovom drugom poluvremenu. Ševroni za Belgijca.

22:11

Kakav je to bio sjajan udarac Rodriga de Paula. Nakon osobno kobne sezone, Argentinac se ponovno rađa u najtoplijem trenutku Lige prvaka.

22:10

Čuju se navijači rojiblanca nakon izjednačujućeg pogotka De Paula. Zvuči kao da se 'Volim te Atleti' vratio u Metropolitan.

22:09icono

Sjajan pogodak De Paula za izjednačenje

Sjajan udarac ispred argentinskog reprezentativca. Atlético izvlači na vrijeme.

50. minuta, 2-2.

22:07

49. minuta, 1-2. Atlético se smatra suparničkim taborom i pridružuje se Carrascovoj igri jedan na jedan. Rojiblancosi trebaju malo više od Griezmanna.

22:03

46. ​​minuta, 1-2. Promjene u Atléticu: ulaze De Paul i Saúl; Izlaz Hermoso i Correa.

22:03icono

igra je obnovljena

Atlético de Madrid već napada u potrazi za remijem.

21:46icono

Odmorite se u Metropolitanu

Najgori scenarij opustošio je feud Atlético de Madrid. S ovih 1-2 Simeoneovi bi puleni ispali iz Lige prvaka.

21:42

43. minuta, 1-2. Correin mlak udarac ima kut koji je izbacio Griezmann. Hradecky se sigurno zaustavio.

21:41icono

41. minuta, 1-2. Žuti karton za Xabi Alonsa jer je pokušao previše s loptom i spriječio brzo ubacivanje Kondogbije.

21:39

39. minuta, 1-2. Velika prilika za napadača Diabyja u kontranapadu. Krajnja lijeva Oblakova noga dobro je obranila.

21:38Pogodak Carrasca koji je na trenutak izjednačio dvoboj | AFPPogodak Carrasca koji je na trenutak izjednačio dvoboj | AFP21:36

34. minuta, 1-2. Bayer nastavlja mučiti Oblakov gol. Igra postaje vrlo ružna za Atlético de Madrid.

21:29icono

Leverkusen opet napreduje. 1-2

21:26

25. minuta, 1-1. Morata traži jedanaesterac nakon sudara s Hincapiéom. Metropolitan svijetli nakon izvlačenja. Plamen Lige prvaka nastavlja živjeti u atletskim grudima.

21:22

Gol Atlética! Gol Carrasca!

21:21

21. minuta, 0-1. Dok Atlético ne napada opasno na gol Hradeckyja, igrači Xabija Alonsa suzdržavaju se na svojoj polovici. Unatoč golu, imidž farmaceutskog tima je loš.

21:18

18. minuta, 0-1. Trenuci atletskog očaja koji od Diabyjevog pogotka nije stigao do njemačkog prostora.

21:17icono

Podsjetimo, ovim trenutnim porazom Atlético bi do zadnjeg dana grupne faze došao na četvrtoj i zadnjoj poziciji. Realne su opcije i izostavljanje iz Europske lige.

21:14

13. minuta, 0-1. Čista prilika za Correu nakon oporavka Griezmanna. Dobro je odbio Hradeckog.

21:13icono

Atlético bi ovim golom, nakon poraza od Vještica, ispao iz Lige prvaka.

21:11icono

Bayer gol, Diaby gol

Kad je Bayer bio najbolji, pao je prvi gol večeri. Gubitak od Griezmanna natjerao je Hlozeka da filtrira prekrasnu loptu Diabyju tako da ju je stavio u momčad. Sjajan gol.

21:09

7. minuta, 0-0. Bayer sada dominira loptom nakon proždrljivog starta Atlética. Iako trenutno ne stižu s opasnošću po gol Oblaka.

21:06

7. minuta, 0-0. Griezmann je vrlo aktivan na ovom početku. Kroz njegove čizme, kao što je uobičajeno otkako je konačno preuzeo vlasništvo, prolazi strahovita opasnost od Simeoneovih ljudi.

21:02

Treća minuta, 3-0. Atlético snažno napada na ovom početku utakmice. U tom razuzdanju vidi se da mu treba pobjeda da ili da.

21:00icono

Utakmica počinje u Metropolitanu

Lopta se već zakotrljala u feudu rojiblanco u ovom napetom Atlético de Madrid – Bayer Leverkusen koji će odlučiti budućnost u Ligi prvaka za Simeoneove ljude.

20:54

Pet minuta do početka utakmice u Metropolitanu. Atmosfera, buka i uzbuđenje velikog dana. Rojiblancosi igraju važan dio svoje sezone u nekoliko trenutaka.

20:52

Nakon pobjede Porta u Brugesu, Atlético danas mora pobijediti Leverkusen kako bi ostao živ u Ligi prvaka.

20:35

Sa svoje strane Bayer Leverkusen, posljednji svrstan u skupinu B, stiže u Metropolitan u jeku krize. Otkako je Xabi Alonso preuzeo njegovu klupu nakon groznog početka kampanje, oni iz farmaceutske kompanije ostvarili su samo jednu pobjedu, imaju tri utakmice bez pobjede od tri i na rubu su mjesta za ispadanje u Bundesligi.

20:25

Atlético de Madrid bio je ključna utakmica u dobrom nizu nakon što su kod kuće pobijedili Betis i time dodali svoju četvrtu uzastopnu utakmicu bez poraza.

“Igrači su navikli na ovakvu utakmicu. Znaju kakvu potrebu imamo, nije to drugačije od onoga što uvijek imamo u Ligi, Kupu ili bilo čemu, gdje imamo obvezu pobjeđivati. Sada je potrebno pobijediti i pokušati izvesti utakmicu u kojoj mislimo da možemo povrijediti suparničku momčad”, rekao je Diego Pablo Simeone na press konferenciji uoči utakmice.

20:05

Dobar dan! Dobrodošli izravno u Atlético de Madrid – Bayer Leverkusen odgovara petom danu skupine B Lige prvaka koji počinje za manje od sat vremena. Oni Simeoneovi, prisiljeni pobjeđivati ​​da i dalje sami o sebi ovise kako bi bili u osmini finala najvišeg europskog natjecanja.