Tenerife će igrati finale kako bi pretrpio First

Ažurirati

Kraj utakmice, Las Palmas 1, Tenerife 2,90'+6'Pejiño (Las Palmas) je dobio crveni karton. 90'+6'Završava drugo poluvrijeme, Las Palmas 1, Tenerife 2,90'+5'Foul Sergija Cardone ( Dlanovi).

90'+5'Elady (Tenerife) je fauliran na desnom krilu. 90'+5'Álvaro Lemos (Las Palmas) je fauliran u zoni obrane.90'+5'Míchel (Tenerife) faul. 90'+3'Carlos Pomares (Tenerife) dobio je žuti karton zbog opasne igre. 90'+2'Álvaro Lemos (Las Palmas) je fauliran na desnom krilu.

90'+2'Foul Carlosa Pomaresa (Tenerife).90'+2'Pokušaj promašen. Álvaro Lemos (Las Palmas) udarac desnom nogom izvan kaznenog prostora ide previsoko iz izravnog slobodnog udarca.90'Álex Suárez (Las Palmas ) je fauliran na protivničkoj polovici 90' Prekršaj Nikola Šipčić (Tenerife) 89' Promašaj. Elady (Tenerife) šutira lijevom nogom izvan kaznenog prostora.

87'Foul Benita Ramíreza (Las Palmas).87'Shaquell Moore (Tenerife) je napravio prekršaj u zoni obrane.86'Ofsajd, Tenerife. Shaquell Moore pokušava ubaciti loptu, ali Elady je uhvaćena u ofsajdu. 82' Faul Álvaro Lemos (Las Palmas). 82' Carlos Pomares (Tenerife) je fauliran u zoni obrane.

81'Zamjena, Tenerife, Nikola Sipčić ulazi u teren, mijenja Álexa Corredera.80'Zamjena, Tenerife, Míchel ulazi u teren, mijenja Enric Gallego.79'Pokušaj promašen. Andrés Martín (Tenerife) lijevom nogom puca s lijeve strane unutar područja.77'Zamjena na Tenerifeu, Elady je ušao u teren i zamijenio Víctora Molleja.76'Ofsajd, Tenerife. Aitor Sanz pokušava ubaciti loptu, ali Enric Gallego je uhvaćen u ofsajdu.

77'Álvaro Lemos (Las Palmas) napravio je prekršaj u obrambenoj zoni. 72'Enric Gallego (Tenerife) je dobio žuti karton.73'Zamjena u Las Palmasu, Pejiño ulazi na teren umjesto Alberta Moleira.72'Omenuke Mfulu (Las Palmas) je napravio prekršaj na protivničkoj polovici 72'Enric Gallego (Tenerife) je napravio prekršaj.

71'Promjena u Las Palmasu, Álex Suárez je ušao u igru ​​umjesto Raúla Navasa. 71'Goooooo! Las Palmas 1, Tenerife 2. Eric Curbelo (Las Palmas) šutira glavom iz centra kaznenog prostora nakon kornera 71'Korner, Las Palmas. Korner je izveo Shaquell Moore 69′ Alberto Moleiro (Las Palmas) je promašio udarac desnom nogom izvan prostora koji ide visoko i skrenuo udesno. Asistencija Benita Ramíreza 65′ Promjena u Las Palmasu, Rafa Mújica je ušao na teren i zamijenio Robera.

60'Promjena na Tenerifima, Carlos Pomares je ušao u teren umjesto Álexa Bermeja. 60'Promjena na Tenerifima, Andrés Martín je ušao u teren umjesto Maria Gonzáleza. 59'Promašaj pokušaj. Enric Gallego (Tenerife) šutira lijevom nogom s više od 30 metara s lijevog krila. 58' Korner, Las Palmas. Korner je izveo José León. 57′ Benito Ramírez (Las Palmas) je promašio pokušaj lijevom nogom s lijeve strane kaznenog prostora.

54'Foul Álvaro Lemos (Las Palmas).54'Álex Bermejo (Tenerife) je napravio prekršaj na protivničkoj polovici.51'Korner, Las Palmas. José León izveo korner. 51'Foul Aitor Sanz (Tenerife).51'Rober (Las Palmas) je napravio prekršaj na lijevom krilu.

49'Foul Omenukea Mfulua (Las Palmas).49'Sergio González (Tenerife) je napravio prekršaj u zoni obrane.49'Korner, Las Palmas. Korner je izveo Álex Bermejo. 49 ′ Sergi Cardona (Las Palmas) odbio udarac desnom nogom s desne strane unutarnjeg prostora. Asistirao Maikel Mesa. Korner 47', Las Palmas. Korner je izveo José León.

47 ′ Álex Bermejo (Tenerife) je napravio prekršaj na lijevom krilu. 45 ′ Promjena u Las Palmasu, Benito Ramírez ulazi na teren umjesto Jeséa. Palmas 0, Tenerife 2.45'+6'Goooooal! Las Palmas 0, Tenerife 2. Enric Gallego (Tenerife) izborio je jedanaesterac.

45'+5'Raúl Navas (Las Palmas) dobio je žuti karton zbog opasne igre. 45'+2'Penal je napravio Raúl Navas (Las Palmas) nakon prekršaja unutar prostora.45'+4'VAR Odluka : Penal Tenerife.45'+2'Pokušaj promašen. Aitor Sanz (Tenerife) šutira desnom nogom izvan kaznenog prostora.45'+2'Penal za Tenerife. Víctor Mollejo izgubio se u tom području.

45'+1' Korner, Tenerife. Korner je napravio Eric Curbelo. 44'Omenuke Mfulu (Las Palmas) je fauliran na protivničkoj polovici. 44'Foul Aitor Sanz (Tenerife).43'Alberto Moleiro (Las Palmas) je napravio prekršaj na lijevom krilu. 43' Prekršaj Shaquella Moorea (Tenerife).

42′ Promjena u Las Palmasu, Maikel Mesa ulazi na teren zamijenivši Jonathana Vieru zbog ozljede. 37 ′ Sergi Cardona (Las Palmas) odbio udarac lijevom nogom izvan terena. Asistirao Álvaro Lemos.36'Korner, Las Palmas. Aitor Sanz izveo korner.36'Eric Curbelo (Las Palmas) prekršaj.36'Enric Gallego (Tenerife) je napravio prekršaj u zoni obrane.

35 ′ Ofsajd, Tenerife. Álex Corredera je pokušao duboko ubaciti, ali je Mario González uhvaćen u ofsajdu. 34' Udarac obranio kraj desne strane gola. Jonathan Viera (Las Palmas) šutira desnom nogom izvan kaznenog prostora.34'Rober (Las Palmas) je fauliran u protivničkoj polovici.34'Álex Bermejo (Tenerife) je fauliran.31'Jonathan Viera (Las Palmas) ima dobio žuti karton zbog opasne igre.

31'Foul Jonathana Viere (Las Palmas).31'Sergio González (Tenerife) je fauliran u obrambenoj zoni.30'Jonathan Viera (Las Palmas) je napravio prekršaj na desnom krilu.30'Foul Álex Bermejo (Tenerife) ).29'Akcija je zaustavljena. Rober (Las Palmas) šutira glavom iz središta područja.

28'Rober (Las Palmas) je fauliran na desnom krilu. 28'Álex Bermejo (Tenerife) je fauliran. 27'Jonathan Viera (Las Palmas) je fauliran na desnom krilu.27'Ofsajd, Tenerife . Aitor Sanz je pokušao ubaciti loptu, ali je Enric Gallego uhvaćen u ofsajdu. 27'Prekršaj Sergia Gonzáleza (Tenerife).

25' Korner, Las Palmas. Korner je izveo Álex Corredera. 24'Sergi Cardona (Las Palmas) je fauliran na lijevom krilu.24'Korner, Las Palmas. Sergio González izveo korner 24' Faul Victor Mollejo (Tenerife). 21' Jonathan Viera (Las Palmas) napravio je prekršaj u zoni obrane.

21'Foul Aitor Sanz (Tenerife).23'Pokušaj promašen. Enric Gallego (Tenerife) šutira glavom iz sredine kaznenog prostora.21'Aitor Sanz (Tenerife) dobiva žuti karton.21'Foul Aitor Sanz (Tenerife) 21'Sergi Cardona (Las Palmas) je napravio prekršaj u zoni obrane.

17'Foul Aitor Sanz (Tenerife).21'Victor Mollejo (Tenerife).19'Pokušaj blokiran. Kirian Rodríguez (Las Palmas) šutira desnom nogom izvan kaznenog prostora. Asistirao Omenuke Mfulu. 17'Foul Aitor Sanz (Tenerife).17'Jonathan Viera (Las Palmas) je napravio prekršaj na desnom krilu.

14' Álvaro Lemos (Las Palmas) je napravio prekršaj na desnom krilu. 14' Álex Bermejo (Tenerife) je fauliran. 12' Ofsajd, Tenerife. Mario González je pokušao ubaciti loptu, ali Enric Gallego je uhvaćen u ofsajdu. 10' Alberto Moleiro (Las Palmas) je fauliran na protivničkoj polovici. 10' Prekršaj Aitor Sanz (Tenerife).

8 ′ Ofsajd, Tenerife. José León je pokušao duboko ubaciti, ali je Enric Gallego uhvaćen u ofsajdu. 8' Obranio udarac. Alberto Moleiro (Las Palmas) šutirao je udesno iz sredine šesnaesterca. Korner 7', Las Palmas. Korner je izveo Álex Corredera.6'Eric Curbelo (Las Palmas) je fauliran u obrambenoj zoni.5'VAR Odluka: Gol Las Palmas 0-1 Tenerife (Enric Gallego).

4 ′ Ofsajd, Tenerife. Aitor Sanz je duboko zakoračio, ali je Mario González uhvaćen u ofsajdu. 3'Goooooal! Las Palmas 0, Tenerife 1. Enric Gallego (Tenerife) šutira glavom iz sredine kaznenog prostora nakon kornera 3'Korner, Tenerife. Álvaro Vallés izvodi korner. 2'Alberto Moleiro (Las Palmas) je fauliran. 2'Aitor Sanz (Tenerife) je fauliran u zoni obrane.

2'Victor Mollejo (Tenerife) je napravio prekršaj. 2'Sergi Cardona (Las Palmas) je dobio prekršaj na lijevom krilu. 1'Kratki udarac obranio dolje lijevo. Enric Gallego (Tenerife) šutira desnom nogom s lijeve strane unutarnjeg dijela prostora. Protagonisti skaču na teren kako bi započeli vježbe zagrijavanja