Las Palmase otse-eetris täna: kõlav võit (0-4) Kanaari saartelt kodus

Kohtumise lõpp, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+4'Teine poolaeg, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+1'Loren Zúñiga (Málaga CF) sai vastase poolajal vea.90'+1 'Eric Curbelo (Las Palmas) viga.

90'Benito Ramírez (Las Palmas) sai kaitsetsoonis vea.90'Jonás Ramalho (Málaga CF) viga.90'Katse päästis vasakusse allossa. Rubén Castro (Málaga CF) lööb parema jalaga väljastpoolt kasti. 88'Välg Fabio Gonzálezi (Las Palmas) poolt.

88'Jonás Ramalho (Málaga CF) sai kaitsetsoonis vea. 87'Oooooal! Málaga CF 0, Las Palmas 4. Marvin Park (Las Palmas) parema jalaga löök raske nurga alt paremalt 86'Väljas, Málaga CF. Fran Villalba proovis läbilöögi, kuid Rubén Yáñez tabati suluseisust.85'Álvaro Lemos (Las Palmas) tegi vea.

85′ Aleix Febas (Málaga CF) kaotab kaitsetsoonis. 85′ Marvin Park (Las Palmas) kaotab paremal äärel. 85′ Víctor Olmo (Málaga CF) viga. 84′ Fabio González (Las Palmas) sai Viga paremal äärel.

84′ Ramón Enríquezi (Málaga CF) viga. 82′ Vahetus Las Palmases, Marvin Park astub platsile Alberto Moleiro asemel. 81′ Álvaro Lemos (Las Palmas) sai kaitsetsoonis vea. 81′ Aleix Febase viga (Malaga CF).

80′ Omenuke Mfulu (Las Palmas) sai kaitsetsoonis vea. 80′ Fran Soli viga (Málaga CF).78′ Alberto Moleiro (Las Palmas) sai vastaspoolajal vea.78′ Fran Soli viga. Villalba (Malaga CF).

77'Victor Olmo (Málaga CF) viga.77'Enzo Loiodice (Las Palmas) sai vastase poolajal vea.76'Löök tõrjutud. Loren Zúñiga (Málaga CF) tabab kasti keskelt peaga 76' Löök tõrjuti vasakule all. Loren Zúñiga (Málaga CF) tulistab parema jalaga ala keskelt. Abistab Aleix Febas.

76' Katse läks mööda. Aleix Febas (Málaga CF) parema jalaga löök kastist oli väga lähedal vasakule postile, kuid läks veidi mööda. Abiks Fran Sol.75' Vahetus Las Palmases, Fabio González tuli väljakule, asendades Álvaro Jiménez.73'Löök tõrjus paremalt poolt väravat. Álvaro Jiménez (Las Palmas) vasaku jalaga löök kastist väljastpoolt. Abis Álvaro Lemos.73'Katse blokeeritud. Enzo Loiodice (Las Palmas) vasaku jalaga löök kastist väljast. Abistab Alvaro Lemos.

70'Ooooo! Málaga CF 0, Las Palmas 3. Álvaro Jiménez (Las Palmas) laseb ala keskelt parema jalaga. 69′ Vahetus Málaga CF-le, Loren Zúñiga astub väljakule Álex Gallari asemel Ramón Enríquez Genaro Rodríguezi eest. 69′ Unai Bustinza (Málaga CF) on saanud kaitsetsoonis vea.

69'Viga Benito Ramírez (Las Palmas) poolt. 68'Katse blokeeritud. Benito Ramírez (Las Palmas) parema jalaga löök kasti vasakult äärelt. Abistab Alberto Moleiro. 67' Offside, Las Palmas. Álvaro Vallés proovis läbilöögi, kuid Marc Cardona tabati suluseisust. 65' Katse ebaõnnestus Álvaro Jiménez (Las Palmas) vasak jalaga löök väljastpoolt vasaku posti lähedal, kuid läks veidi mööda. Abistab Benito Ramirez.

64'Viga Fran Solilt (Málaga CF).64'Eric Curbelo (Las Palmas) sai kaitsetsoonis vea.62'Asendamine, Las Palmas. Eric Curbelo asendab Sidnei väljakule Óscar Pinchi asemel.

61'Tegevus peatus maapinnal asuvate pulkade all. Fran Sol (Málaga CF) lööb parema jalaga kasti paremalt küljelt. Abistab Aleix Febas.58'Fan Soli (Málaga CF) viga.58'Omenuke Mfulu (Las Palmas) sai kaitsetsoonis vea.57'Vahetamine, Málaga CF, Fran Villalba asendab Luis Muñozit.

56'Ooooo! Málaga CF 0, Las Palmas 2. Marc Cardona (Las Palmas) vasaku jalaga löök kasti keskelt.54'Viga Juande'ilt (Málaga CF).54'Marc Cardona (Las Palmas) sai viga paremal äärel .53 "Katse läks mööda. Enzo Loiodice (Las Palmas) löök väljastpoolt ala vasaku jalaga väga vasaku posti lähedalt, kuid läks veidi mööda. Abistab Alvaro Jimenez.

51′ Nurk, Malaga CF. Nurga lõi Saúl Coco.50'Katse ebaõnnestus. Álex Gallar (Málaga CF) vasaku jalaga löök kasti paremalt küljelt.48'Väljaspool, Las Palmas. Sidnei proovib läbilöögi, kuid Marc Cardona tabatakse suluseisust. 47′ Genaro Rodríguez (Málaga CF) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

47′ Viga Genaro Rodríguezilt (Málaga CF). 47′ Alberto Moleiro (Las Palmas) sai kaitsetsoonis vea. Vasak kepp, kuid läks veidi sihtmärgist kõrvale. 45' Vahetus Málaga CF-is, Fran Sol astus väljakule vahetades Jozabed .

45' Vahetus Las Palmases, Álvaro Lemos astub väljakule Álex Suárezi asemel. Teine poolaeg algab Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+3'Esimene poolaeg lõppeb, Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+1'Sergi Cardona (Las Palmas) sai kaitsetsoonis vea.

45'+1'Viga Luis Muñozi (Málaga CF) poolt. 45'Löök päästis vasaku ülanurga. Rubén Castro (Málaga CF) päis kasti keskelt. Abistab Alex Gallar. 44′ Värav! Málaga CF 0, Las Palmas 1. Óscar Pinchi (Las Palmas) lööb löögiga ala keskelt. 43'Juanfranile (Málaga CF) näidatakse kollast kaarti.

40' Katse ebaõnnestus Marc Cardona (Las Palmas) tabas parema jalaga väljaspool ala, mis läheb liiga kõrgele. Abistab Álvaro Jiménez.37'Offside, Málaga CF. Aleix Febas proovis läbilöögi, kuid Rubén Castro tabati suluseisust. 37' Katse blokeeriti. Enzo Loiodice (Las Palmas) vasak jalaga löök kastist väljast. 37' Omenuke Mfulu (Las Palmas) sai vastasväljakul vea.

33'Katse blokeeritud. Marc Cardona (Las Palmas) parema jalaga löök lähedalt paremalt äärelt.37'Viga Jozabedi (Málaga CF) poolt.33'Katse päästis värava paremale poole. Alberto Moleiro (Las Palmas) lasi parema jalaga väga raske nurga alt paremalt. Abis Álvaro Jiménez.33'Katse blokeeritud. Álvaro Jiménez (Las Palmas) parema jalaga löök kasti paremalt äärelt. Abistab Oscar Pinchi.

32′ Rubén Castro (Málaga CF) sai kaitsetsoonis vea. 32' Sergi Cardona (Las Palmas) viga. 32' Nurk, Las Palmas. Nurgalöögi sooritas Jonás Ramalho. 32' Katse blokeeritud. Sergi Cardona (Las Palmas) vasaku jalaga löök väljastpoolt ala. Abistab Enzo Loiodice.

28′ Offside, Málaga CF. Luis Muñoz proovis läbilöögi, kuid Rubén Castro tabati suluseisust.26'Álvaro Jiménez (Las Palmas) sai paremal äärel vea.26'Genaro Rodríguez (Málaga CF) viga.25'Álex Suárez (Las Palmas) on teinud vea. sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

25′ Viga Álex Suárezilt (Las Palmas) 25′ Aleix Febas (Málaga CF) sai kaitsetsoonis vea. Abistab Marc Cardona. 23 ′ Enzo Loiodice (Las Palmas) viga.

23'Aleix Febas (Málaga CF) saab vasakul äärel vea.20'Katse blokeeritud. Aleix Febas (Málaga CF) vasaku jalaga löök kastist väljast.18'Viga Enzo Loiodice (Las Palmas) poolt.18' Aleix Febas (Málaga CF) on saanud viga kaitsetsoonis.

18 ′ Löök seistes värava paremal äärel. Alberto Moleiro (Las Palmas) vasaku jalaga löök kastist väljastpoolt.16'Enzo Loiodice'ile (Las Palmas) tehakse viga kaitsetsoonis.16'Viga Genaro Rodríguezi (Málaga CF) poolt.15'Veel, Málaga CF. Juande proovis sügavat söötu, kuid Víctor Olmo tabati suluseisust.

14'Katse blokeeritud Aleix Febase (Málaga CF) parema jalaga löök kastist väljast on blokeeritud. Abistab Jozabed.13'Enzo Loiodice (Las Palmas) on saanud kaitsetsoonis vea.13'Luis Muñoz (Málaga CF) viga.11'Vahetus Málaga CF-is, Jonás Ramalho tuleb vigastuse tõttu väljakule Esteban Burgose asemel

8' Katse läks mööda. Saúl Coco (Las Palmas) parema jalaga löök kasti keskelt läks napilt ristnurgast mööda. Abistav Álvaro Jiménez tsenderdusega kasti nurgalöögi järel.. 7'Corner, Las Palmas. Nurga võttis Esteban Burgos. Corner 7 ', Las Palmas. Nurga lõi Esteban Burgos Óscar Pinchi (Las Palmas) 4'viga.

4'Unai Bustinza (Málaga CF) sai kaitsetsoonis vea. 4'Las Palmas on suluseisus. Alberto Moleiro proovib läbilöögi, kuid Marc Cardona tabatakse suluseisust. 3' Jozabedi (Málaga CF) viga. 3' Omenuke Mfulu (Las Palmas) tegi vea kaitsetsoonis.

1′ Álex Suárez (Las Palmas) viga 1′ Aleix Febas (Málaga CF) sai kaitsetsoonis vea. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi