Diego Simeone derbis Madridi Reali AFP vastu

Athletic – Madridi Real

Santanderi liiga

Treener kiidab omal moel Madridi võitu ja kaitseb oma meeskonna matši

Lühikokkuvõttes, milles ta vastas vaid viiele küsimusele, kiitis Cholo Simeone Madridi Reali mängu ja lisas võrdluse oma Atléticoga 2014. aastal meistriks tulnud hooajal: "Madridi Real on väga organiseeritud kaitsemeeskond, mis teeb seda. no ja siis ta teeb väga hästi vasturünnakuid, märkimisväärse kiirusega. Mäng, mida nägime, ei sobinud 0-2 skooriga nii väga kokku, aga jõulisus on imeline. Nähes meeskonda, kes kaitseb madalalt ja nii hästi, tuletab mulle meelde meeskond, mida ta kasutas koos Diego Costaga. Läksime sellele vastu ja meid kritiseeriti, et mängime kaitses, aga kui on jõudu, on jalgpall imeline.

Simeone arvates oli tema meeskond "alati mängus", kuigi ta tunnistas, et mitu minutit rippudes jäi tal agressiivsusest puudu: "Teisel poolajal intensiivsus paranes, kui sisenesid Morata, Cunha ja Correa. Nad andsid rohkem agressiivsust, mida meeskonnal ei olnud, ja kui Madridis pole intensiivsust, on seda väga raske taastada.

Teisest küljest, nagu ka eelmises, kahetses Cholo veel kord Savici ja Giménezi kaotusi, kuigi ta seisis Felipe eest, kinnitades, et mängis head mängu: "Ta mängis hästi selle piires, mida me talt palusime. lahenda duellid Viniciusega. Mõnikord lahendas ta need hästi ja teinekord mitte, aga see on normaalne, ta on suurepärane jalgpallur. Ja Savic ja Giménez on väga olulised. Eelmisel aastal kannatasime palju ilma nendeta ja tšempioniaastat (viidates 2021. liigale) mitte sellepärast, et need olid saadaval.

Lõppkokkuvõttes ei kommenteerinud argentiinlane taas, kas meeskonnast jääb puudu veel üks keskkaitsja, ning põhjendas Llorente kohalolekut paremal äärel, kinnitades, et "tal on pärast duelli Viniciusega rohkem vastuseid."