Iirimaa võitis ragbi hiiglaste duellis Prantsusmaad

El Aviva staadion oli enne hooaja parimat mängu rahvast täis. Maailma esinumbrid (Iirimaa ja Prantsusmaa) seisid vastamisi kolmekordse eesmärgiga: jätta otsene rivaal puudutatud teele Kuue riigi juurde; teha kindlaks, kes on ragbimaailmas domineeriv võistkond (praegu hõivasid edetabelis selle koha rohelised) ja tehes keskpika perioodi prognoosi, vaadake igaühe võimalusi Prantsusmaa riigis peetavaks MM-iks. septembril . Noh, kõigis aspektides tulid rohelised võidukalt välja.

Tuhanded Dublinis viibinud fännid ja miljonid, kes jälgisid televisioonist parimat võimalikku matši põhjapoolkeral, nautisid suurepärast mängu. Kaks meeskonda võitlesid võidu nimel maksimaalselt, kuna XV del Gallol sai teisel perioodil jõud otsa, mille jooksul suudeti lisada vaid kolm punkti. Enne olid nad initsiatiivi haaranud kohtumise esimesel kahekümnel minutil (12-13), mil Atonio saadeti "ilma prügikastita" ja nad kaotasid initsiatiivi. See oli siis, kui kohalikud tundsid verelõhna ning Porteri katse ja Sextoni kahe löögiga jõudsid vaheajale paremusega (22-16).

Smaragdipidu jätkus taasstardis, sest vaatamata kiirusele, mille Durant oma meestele peale trükkis, teadsid Farrelli mehed rahulikuks jääda. Nad jäid küüru ja ootasid võimalusi, mis ei lase end kaua oodata. Kuna Byrne oli oma löökidega kindel, jättis Ringrose'i tabamus üheksa minuti lõpust lõpust kõik nähtavaks (32-19). Koos Keenani, Lowe'i ja Porteri kvalifikatsioonidega andis ta neile täiendava boonuspunkti, mis asetab nad turniiri ajutiste liidriteni. Ja mis kõige parem, nad on juba rivaali keskelt eemaldanud.

Šotimaa särab eredalt

Sellel Kuue riigi väljaandel on esimesest päevast üllatuskülaline: Šotimaa. Gregor Townsendi meeskond andis eelmisel nädalal kella, alistades koduväljakul Inglismaa, ja on nüüd oma vormi kinnitanud, lüües kodulinnas Murrayfieldis Walesi (35:7). Need kaks võitu koos mõlemas saadud boonuspunktidega asetavad ta turniiril esimesele positsioonile, mida koha vanim ei mäletanud (alates 1996. aastast pole ta kahte esimest mängu võitnud ja alates 2000. aastast pole ta võitnud turniir).

Sinna on veel pikk tee minna, kuid sa pead juba lootma, et bluus annab neile täie õigusega oma valikud. Ta oli täpne keppide laskmises ja kattis kohaliku staari Van der Merwe kehva esimese poolaja. Kohe aga kui teine ​​osa (13-7) tuleb, muutus kõik.

Lõuna-Aafrika päritolu tiib taastas oma eelmise aasta karjääri ja draakonid said tikitud, eriti kui nad said 20. minutil Williamsi (7-52) ajutise väljaviskamise. Sealt edasi mängis Cardo XV koha. Russell jagas mängu oma suva järgi ja, olgu see siis tagantsöödud või jalalöögid käest, julgustas ta meeskonnakaaslasi proovile panema. Seega jõudsid nad mängu lõpuni absoluutse ülekaaluga (viis marka) ja jätsid waleslased sel perioodil nulli. Kõik hoiatus navigaatoritele