Eibar 1 – Ponferradina 0: Blanco võidab Ipuruas

Mängu lõpp, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6' Lõplik teine ​​pool, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6' Amir Abedzadeh (Ponferradina) viga.90'+6'Blanco Leschuk (Eibar) kaitsev tsoon.

90'+6'nurk, Ponferradina. Nurga lõi Chema Rodríguez.90'+6'Alexandru Pascanu (Ponferradina) löök tõrjutakse ala keskelt.90'+4'Paul-Viorel Antonile (Ponferradina) tehakse viga kaitsetsoonis.90'+4' Matheus Pereira (Eibar) viga.

90'+4'Paris Adot (Ponferradina) viga.90'+4'Yanis Rahmani (Eibar) sai viga kaitsetsoonis.90'+2'Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali proovib läbilöögi, kuid Juan Hernández tabatakse suluseisust.90'+2′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) sai kaitsetsoonis vea.

90'+2'Viga Peruu Nolaskoaini (Eibar) poolt.90'Blanco Leschuk (Eibar) sai kollase kaardi ohtliku mängu eest.90'Moi Delgado (Ponferradina) sai kaitsetsoonis vea.90'Valge viga Leschuk (Eibar).

90'Viga Paul-Viorel Antonilt (Ponferradina).90'Yanis Rahmani (Eibar) sai viga kaitsetsoonis.89'Kelechi Nwakali (Ponferradina) sai viga kaitsetsoonis.89'Viga Peruu Nolaskoaini (Eibar) poolt. ).

88′ Moi Delgado (Ponferradina) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 88′ Moi Delgado (Ponferradina) viga. 88′ Vahetus Ponferradinas, Juan Hernández tuleb José Naranjo asemel väljakule. õige.

87'Asendamine Ponferradinas, Paul-Viorel Anton astub väljakule Agus Medina eest.87'Asendus Eibaris, Chema Rodríguez astub väljakule Anaitz Arbilla eest.87'Asendus Eibaris, Yanis Rahmani astub väljakule Stoichkovi asemel.87 "Asendamine Eibar, Álvaro Tejero astus väljakule Rober Correa asemel.

83′ Eduardo Espiau (Ponferradina) löögi tõrjus parema jalaga väljastpoolt ala. Abistab Kelechi Nwakali. 81'Väljas, Eibar. Blanco Leschuk proovib läbilöögi, kuid Stoichkov tabatakse suluseisust. Yoel Rodríguez proovis läbilöögi, kuid Blanco Leschuk tabati suluseisust.. 81'Viga tegi Alexandru Pascanu (Ponferradina).

79′ Blanco Leschuk (Eibar) sai kaitsetsoonis vea. 76′ Nurk, Ponferradina. Nurga lõi Juan Berrocal. 76' Aldairi (Ponferradina) löök tõrjus parema jalaga väljastpoolt ala. Abis Eduardo Espiau. 75 ′ Vahetus Ponferradinas, Eduardo Espiau astus väljakule Derik Lacerda asemel.

73'Viga Peruu Nolaskoaini (Eibar) poolt.73'Kelechi Nwakali (Ponferradina) on saanud vea kaitsetsoonis.72'Nurk, Eibar. Nurga tegi Kuki Zalazar. 71′ Vahetus Eibaris, Quique González astub väljakule José Corpase asemel.

71 ′ Vahetus Eibaris, Peruu Nolaskoain astus väljakule Ager Aketxe asemel. 69 ′ Nurk, Ponferradina. Nurga lõi Yoel Rodríguez.69'Katse läks mööda. Agus Medina (Ponferradina) parema jalaga löök kastist väljast.67'Rober Correa (Eibar) tegi vea.

67′ Moi Delgado (Ponferradina) sai kaitsetsoonis vea 65′ Ebaselge löök Anaitz Arbilla (Eibar) parema jalaga löök rohkem kui 30 meetri kauguselt läks otse karistuslöögist mööda väravat paremale poole. 64'Blanco Leschuk (Eibar) sai kaitsetsoonis vea. 64'Aldair (Ponferradina) tegi vea.

62'Ager Aketxe (Eibar) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.62'Ager Aketxe (Eibar) viga.62'Adrián Diéguez (Ponferradina) sai kaitsetsoonis vea.60'Nurk, Eibar. Nurga võttis Alexandru Pascanu.

60'Adrián Diéguez (Ponferradina) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 59'nurk, Eibar. Nurga võttis Alexandru Pascanu.58'Offside, Eibar. Matheus Pereira proovib läbilöögi, kuid Stoichkov tabatakse suluseisust. 56' Katse blokeeritud. Derik Lacerda (Ponferradina) parema jalaga löök kasti paremalt äärelt blokeeritakse. Pärast sügavat sõitu abistas Agus Medina.

56'Corner, Ponferradina. Nurga võttis Juan Berrocal.54'Offside, Eibar. José Corpas proovib läbilööki, kuid Stoichkov tabatakse suluseisus. José Corpas (Eibar) laseb ala keskelt parema jalaga. 50'Väljas, Eibar. Ager Aketxe proovib läbilöögi, kuid Blanco Leschuk tabatakse suluseisust.

50 ′ Löök madalalt vasakule. Blanco Leschuk (Eibar) löögiga väga lähedalt.50'A löök tõrjutud. José Naranjo (Ponferradina) tulistas parema jalaga üle 30 meetri 50'Stop löök vasakusse ülemisse nurka. Anaitz Arbilla (Eibar) lõpetab väljastpoolt parema jalaga. 49' Viga Aldairi (Ponferradina) poolt.

49'Ríos Reina (Eibar) on vastase poolajal viga saanud 48'Nurk, Eibar. Nurga võttis Amir Abedzadeh. 48 ′ Löök kõrgelt ja läbi värava keskosa. José Corpas (Eibar) löök kasti keskelt vasaku jalaga. Abiks Stoichkov. 47'Väljas, Ponferradina. Adrián Diéguez astus sügava sammu, kuid Derik Lacerda tabati suluseisust.

46'Katse ebaõnnestus Agus Medina (Ponferradina) kastist parema jalaga löök läks liiga kõrgele. Abistab Derik Lacerda Teine poolaeg algab Eibar 1, Ponferradina 0.45' Vahetus Ponferradinas, Kuki Zalazar astub väljakule Sabit Abdulai asemel.45' Vahetus Ponferradinas, Aldair astub väljakule, asendades vigastuse tõttu Juri.

45'+4'Esimene poolaeg lõpetab, Eibar 1, Ponferradina 0,45'+3'Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali proovib läbilöögi, kuid Juri tabatakse suluseisust.45'+3'Moi Delgado (Ponferradina) saab kaitsetsoonis vea. 45'+3'Sergio Álvarez (Eibar) veab.

45'+2′ Offside, Eibar. Ager Aketxe proovib läbilöögi, kuid Blanco Leschuk tabatakse suluseisust.45'+1'Oooooal! Eibar 1, Ponferradina 0. Blanco Leschuk (Eibar) pealöögi kasti keskelt pärast nurka 45'Nurk, Eibar. Nurga lõi Kelechi Nwakali.44'Katse ebaõnnestus. José Naranjo (Ponferradina) löök parema jalaga väljastpoolt kasti läheb kõrgele ja paremale laiali. Abistab Agus Medina.

43'Matheus Pereira (Eibar) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.43'Matheus Pereira (Eibar) viga.43'Kelechi Nwakali (Ponferradina) sai kaitsetsoonis vea.40'Matheus Pereira (Eibar) viga Eibar).

40′ Derik Lacerda (Ponferradina) sai vastaspoolajal vea. 38′ Nurk, Eibar. Nurga lõi Alexandru Pascanu.38'Ager Aketxe (Eibar) löök vasaku jalaga väljastpoolt kasti on blokeeritud.34'Katse läks mööda. Juri (Ponferradina) parema jalaga löök kastist väljast jäi mööda.

30'Juan Berrocal (Eibar) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.30'Juan Berrocalile (Eibar) tehakse viga.30'José Naranjole (Ponferradina) tehakse vastase poolajal viga.29'Ríos Reinale (Eibar) tehakse viga. ) ).

29' Derik Lacerda (Ponferradina) sai kaitsetsoonis vea. 27' Paris Adot (Ponferradina) käest, kuid läks pärast nurgalööki veidi mööda. 25' Blanco Leschuk (Eibar) tabas pealöögist mööda. alast kaob pall värava paremale küljele. Abis Ager Aketxe tsenderdusega nurgalöögi järel.

25 ′ Nurk, Eibar. Nurga võttis Kelechi Nwakali.23'Nurk, Eibar. Nurga lõi Agus Medina. 22' Löök mööda. Sergio Álvarez (Eibar) parema jalaga löök kastist väljast. 20' Nurk, Eibar. Nurga võttis Moi Delgado.

18'Viga Ager Aketxe (Eibar) poolt.18'Kelechi Nwakali (Ponferradina) on saanud vea kaitsetsoonis.16'Viga Matheus Pereira (Eibar) poolt.16'Agus Medina (Ponferradina) on tsooni kaitses viga saanud.

11'Ríos Reina (Eibar) saab kaitsetsoonis vea.11'Yuri (Ponferradina) tegi vea.10'Katse blokeeritud. José Naranjo (Ponferradina) parema jalaga löök väljastpoolt ala.9'Rober Correa käsipall (Eibar).

9'Möödunud löök. Matheus Pereira (Eibar) vasaku jalaga löök kasti keskelt nurgalöögi järel. 8'Nurk, Eibar. Nurga võttis Alexandru Pascanu. 7 ′ Sabit Abdulai (Ponferradina) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 7 ′ Stoichkov (Eibar) on saanud vastasväljakul vea.

7'Viga Sabit Abdulai (Ponferradina) poolt.4'Katse läks mööda. Blanco Leschuki (Eibar) pealöögi kasti keskelt läheb vasakule.3'Viga Blanco Leschuki (Eibar) poolt.3'Adrián Diéguez (Ponferradina) on sai kaitsetsoonis vea.

Algab esimene osa, mõlema meeskonna poolt kinnitatud joondused. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi