Hodná, ale neužitečná kravata pro Toledo

Další kravata a už je jich mnoho. Při této příležitosti proti dceřiné společnosti Levante. Zaslouženého stavu 2:2, kterého bylo dosaženo po sporu o zápas, ve kterém měli zelení do 2. minuty stav 0:30, ale stále je na konci klasifikace. Stálost je již chiméra.

V posledních dvou minutách prvního poločasu se vyloučil Rubén Moreno s odvratitelnými žlutými kartami. A ve druhém poločase se Toledo drželo, jak jen mohlo, dokud hosté v 83. minutě nevyrovnali zápas.

Ale začněte od začátku. Byla minuta 3, když po rohovém kopu Alberta Bernarda přenesl míč ke vzdálenější tyči, kde se vynořil Iván Cedric a skóroval do prázdné branky.

Na 2:0 mohl dát ve 13. minutě sám Cedric, ale jeho střelu z hranice vápna narychlo otočil hostující brankář.

Ve 26. minutě vystřízlivěl hostující pole dlouhý pas Adriána Jiméneze. Mezi Lealem a Toni Herrerem došlo k průšvihu, ze kterého se Rubén Moreno snažil skórovat se vší pohodlností světa.

Barcelonská replika byla na spadnutí. Ve 31. minutě se parádní střelou a po řetězových chybách místní obrany prosadil Arasa.

Když přišla přestávka, šlo se za stavu 2:1, ale Rubén Moreno udělal během minuty dvě chyby, dvě žluté karty ho poslaly do šatny.

Po restartu Migue García, Andriu a Álex Martín omilostnili 3-1. Kdo neodpustil, byl tým azulgrana s nezastavitelným terčem v 83. minutě Alcaina. Přesto se v 90. minutě střelou k vítěznému cíli zelených přiblížil Pepe Carmona, ale Peña ji uklidil na brankové čáře.

Další markery pro týmy Castilian-La Mancha byly: Recreativo Granada, 2-UD Socuéllamos, 0; Calvo Sotelo de Puertollano, 4-Mar Menor, 0 a CD Marchamalo, 1-Atlético Pulpileño, 0.

Technický list

CD Toledo: Roberto; Herrera (Cambil, † 80), Mario Gómez, Adrián Jiménez, Gomis; Andriu, Arturo Segado (Migue García, m. 46), Rodri (Víctor Andrés, m. 87), Alberto Bernardo (Pepe Carmona, m. 87); Rubén Moreno a Iván Cedric (Álex Martín, † 80)

Atlético Levante UD: Pole; Leal (Alcaina, m. 56)l, Toni Herrero, Carlos Jiménez, Peña; Arasa (Sevikyan, m. 66), Cerdá, Benítez, Mario Rodríguez (Vido, m. 79); Faraj (Joseda, † 56) a Pulpón.

Rozhodčí: Abraham Hernandez Maestre. Andaluský výbor. Žluté karty domácí Herrera, Rubén Moreno (zadák, vyloučen ve 45. minutě) a Cedric. Návštěvou v Leal, Arasa, Sevilkyan a Peña.

Branky: 1-0, m. 3: Ivan Cedric; 2-0, m. 26: Ruben Moreno; 2-1, m, 31: Arasa; 2-2, m. 83: Alkain.

Incidenty: Zápas 29. dne skupiny V druhého RFEF se hrál na stadionu Salto del Caballo před asi 1.600 diváky.

Výsledky ve třetím RFEF

Illescas, 0-Villarrobledo, 0; Manchego z Ciudad Real, 6-Hogar Alcarreño, 1; Deportivo Guadalajara, 4-hurikán de Balazote, 0; CD Azuqueca, 0-CD Quintanar, 2; a CD Miguelturreño, 3-AD San ​​​​Clemente, 2. Hráno v sobotu: Balompédica Conquense, 0-CD Torrijos, 1; CD Villacañas, 2-Atlético Albacete, 0; a Villarrubia CF, 0-CD Tarancón, 2. Deportivo Guadalajara vede tabulku se 73 body, následuje Quintanar del Rey, Illescas, Villarrobledo a Torrijos s 69, 61, 60 a 59 body.