Valencia dnes živě: ligový zápas, den zápasu 7

Zápas končí, Espanyol 2, Valencia 2.90'+10'Druhý poločas končí, Espanyol 2, Valencie 2.90'+9' Pokus minul. Justin Kluivert (Valencia) hlavičkou z velmi těsné blízkosti jen otřel břevno. Asistence: José Gayà s centrem do vápna. 90'+8' Žlutou kartu za nebezpečnou hru dostává Mouctar Diakhaby (Valencie).

90'+8'Foul od Mouctara Diakhabyho (Valencie).90'+8'Nicolás Melamed (Espanyol) byl faulován v obranném pásmu.90'+7'Nico González (Valencie) byl faulován v obranném pásmu .90 '+7' Faul od Keidi Bare (Espanyol).

90'+6'Goooooal! Espanyol 2, Valencia 2. Eray Cömert (Valencie) střílí pravou nohou z vnějšku. 90'+4'Samuel Lino (Valencie) faul.90'+4'Aleix Vidal (Espanyol) byl faulován v obraně oblasti .90'+4'Střela stojící pod sloupy na úrovni země. Nico González (Valencia) střílí pravou nohou zpoza šestnáctky. Asistence: Thierry Correia.

90'+2'Martin Braithwaite (Espanyol) dostal červenou kartu za bitku. 90'Thierry Correia (Valencie) obdržel faul v obranném pásmu.90'+1'VAR Rozhodnutí: Martin Braithwaite odvolána červená karta (Espanyol) .90'Foul od Martina Braithwaita (Espanyol).

89′ Faul Nico Gonzáleze (Valencie). 89′ Keidi Bare (Espanyol) dostal faul v obranném pásmu. 87′ Střídání v Espanyolu, na hřiště nastupuje Pol Lozano, který nahrazuje Viniciuse Souzu. 87′ Střídání v Espanyolu, vstupuje do Campo Simo nahradil Sergiho Dardera.

85′ Marcos André (Valencie) dostal červenou kartu za bitku 85′ Faul Marcose André (Valencie) 85′ Vinicius Souza (Espanyol) obdržel faul v obranném pásmu. Hugo Duro vstupuje do Ilaix Moriba.

83'Goooooal! Espanyol 2, Valencia 1. Sergi Darder (Espanyol) střílí pravou nohou zpoza šestnáctky.81'Nebezpečná hra Thierryho Correiy (Valencia).81'Nicolás Melamed (Espanyol) je faulován v obranném pásmu.81'Střela vestoje vlevo dole. Hugo Guillamón (Valencie) střelou pravou nohou z vápna. Asistence: Justin Kluivert.

80′ Marcos André (Valencia) obdržel faul v obranném pásmu 80′ Faul Keidi Bare (Espanyol) odvrácen doprava 76' Brian Oliván (Espanyol) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru.

76'Justin Kluivert (Valencia) faulován na soupeřově polovině.76'Faul od Briana Olivána (Espanyol).75'Faul od Huga Guillamóna (Valencie).75'Nicolás Melamed (Espanyol) faulován v obranném pásmu.

74'Střídání v Espanyolu, Nicolás Melamed přichází na hřiště za Fernanda Calera kvůli zranění.74'Střídání ve Valencii, Eray Cömert nastupuje na hřiště za Gabriela Paulistu.73'Střídání ve Valencii, Nico González nastupuje na hřiště pro André Almeidu.73 ′ Změna ve Valencii, Marcos André vstoupil do pole místo Edinsona Cavaniho.

70' Pokus minul. Martin Braithwaite (Espanyol) střela levou nohou ze středu vápna jde vysoko a po rohu doleva. 70' Pokus zblokován, hlavička Leandro Cabrera (Espanyol) ze středu vápna je zblokována. .69'Roh, Espanyol. Roh zahrán Thierry Correia 68′ Střela minulá Joselu (Espanyol) vystřelila pravou nohou ze středu oblasti, která jde vysoko a uhýbá doprava.

67′ Gabriel Paulista (Valencie) byl faulován v obranném pásmu 67′ Martin Braithwaite (Espanyol) je faulován. že to jde z přímého volného kopu příliš vysoko.“ 65'José Gayà (Valencia) dostal faul na levém křídle.

65'Faul od Aleixe Vidala (Espanyol).63'Faul od Justina Kluiverta (Valencie).63'Brian Oliván (Espanyol) dostává faul v obranném pásmu.63'Sergi Darder (Espanyol) trefuje střelou břevno. přímo z centra oblasti. Asistence: Aleix Vidal.

62 ′ Střela stojící vedle pravé strany branky. Martin Braithwaite (Espanyol) střílí pravou nohou z pravé strany šestnáctky. Asistence: Álvaro Fernández 62′ Střídání v Espanyolu, na hřiště nastupuje Keidi Bare a nahrazuje Edu Expósito 61′ Ofsajd, Valencie. José Gayà udělal hluboký krok, ale Edinson Cavani byl přistižen v ofsajdu 59'Roh, Valencie. Rohový kop zahrál Sergi Gómez.

58'Sergi Darder (Espanyol) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru. 58'Justin Kluivert (Valencia) dostal faul na pravém křídle.58'Faul od Sergiho Dardera (Espanyol).56'Goooooal! Espanyol 1, Valencia 1. Joselu (Espanyol) střela pravou nohou z levé strany šestnáctky.

55′ Justin Kluivert (Valencie) prohrává 55'Brian Oliván (Espanyol) dostal faul v obranném pásmu.53'Góóóóól! Espanyol 0, Valencie 1. Gabriel Paulista (Valencie) hlavičkoval ze středu hřiště po rohovém kopu 53'Roh, Valencie. Rohový kop zahrál Vinicius Souza.

51'Corner, Espanyol. Rohový kop zahrál Mouctar Diakhaby. 49′ Ofsajd, Espanyol. Fernando Calero dostal přesný míč, ale Martin Braithwaite byl přistižen v ofsajdu 46'Roh, Espanyol. Roh zahrál Thierry Correia 46' Pokus zblokován, Martin Braithwaite (Espanyol) vystřelil pravou nohou z levé strany vápna. Asistence: Sergi Darder.

Začíná druhý poločas Espanyol 0, Valencia 0.45′ Střídání ve Valencii, na hřiště nastupuje Justin Kluivert a nahrazuje Samu Castillejo. 45′ Střídání v Espanyolu, na hřiště nastupuje Aleix Vidal a nahrazuje Javiera Puada. .

44′ Ilaix Moriba (Valencie) obdržel faul v obranném pásmu. 44 ′ Faul Viniciuse Souzy (Espanyol). 43′ Hugo Guillamón (Valencie) obdržel faul v obranném pásmu. ).

43 ′ Střela odmítnutá Edinsonem Cavanim (Valencia) střela pravou nohou ze středu hřiště. 42′ Roh, Valencie. Rohový kop zahrál Vinicius Souza.42'Ilaix Moriba (Valencie) obdržel faul na levém křídle.42'Faul od Javiera Puada (Espanyol).

41'Nevyražená střela. Gabriel Paulista (Valencia) hlavičkoval z pravé strany na tečovaný kousek, který šel příliš vysoko. Asistence: José Gayà s centrem do vápna po rozehrání volného kopu. 41'Faul od Viniciuse Souzy (Espanyol).40'Samuel Lino (Valencie) dostal faul na levém křídle.39'Foul od Thierry Correia (Valencia) ).

39′ Javier Puado (Espanyol) obdržel faul v obranném pásmu 38′ faul Viniciuse Souzy (Espanyol) 38′ Ilaix Moriba (Valencie) obdržel faul v opačném poli.

36'Foul od Joselu (Espanyol).34'Foul od André Almeidy (Valencie).34'Foul od Sergiho Dardera (Espanyol) v obranném pásmu.32'Foul od Mouctara Diakhabyho (Valencie).

32'Joselu (Espanyol) dostal faul na pravém křídle.31'Thierry Correia (Valencie) dostal faul na pravém křídle.31'Faul od Martina Braithwaiteho (Espanyol).29'Foul od Huga Guillamóna (Valencie) .

29'Vinicius Souza (Espanyol) minul v obranném pásmu. 27'Foul Ilaixe Moriby (Valencie).27'Vinicius Souza (Espanyol) minul v obranném pásmu.24'Pokus minul. Samuel Lino (Valencie) střela levou nohou od levá strana uvnitř oblasti.

21′ Roh, španělština. Roh zahrál Thierry Correia. 20'Roh, Valencie. Roh zahrál Leandro Cabrera. 17'Roh, Espanyol. Roh zahrál Thierry Correia. Martin Braithwaite (Espanyol) střílí pravačkou z vnějšku. Asistence: Sergi Darder.

15'Faul od Javiera Puada (Espanyol).15'Ilaix Moriba (Valencie) byl faulován v obranném pásmu.14'Sergi Gómez (Espanyol) byl faulován v obranném pásmu.14'Edinson Cavani (Valencie) faulován).

13'Pokus se minul, Edinson Cavani (Valencia) vystřelil pravou nohou ze středu vápna. 10'Akce stojící pod tyčemi na úrovni země. Samuel Lino (Valencie) střílí levou nohou ze středu hřiště.5'Javier Puado (Espanyol) byl faulován na soupeřově polovině.5'Hugo Guillamón (Valencie) fauluje.

5′ Výstřel vestoje. Javier Puado (Espanyol) střílí pravou nohou z pravé strany vnitřku hřiště 3′ Roh, Espanyol. Rohový kop zahrál Thierry Correia. 1'Vinicius Souza (Espanyol) faul. 1'Samuel Lino (Valencie) obdržel faul v obranném pásmu.

Začíná první část, vyrovnání potvrzeno oběma týmy. Protagonisté skočí na hřiště, aby zahájili zahřívací cvičení