Nevysvětlitelná penalta přišla v Estradense

Nevysvětlitelná penalta od Estradense - Fabril

Fotbal

třetí divize

Tým A Coruña přichází na zápas s maximálním trestem, který překvapil hráče i fanoušky

10/02/2022

Aktualizováno v 2:21

Půl tisíce fanoušků, kteří se tuto sobotu sešli na Městském stadionu, aby živě sledovali zápas třetí ligy mezi Estradense a Fabrilem, byli svědky jedné z nejsurrealističtějších penalt, jaké kdy na fotbalovém hřišti viděli. V těžkém rozhodování sudí skóroval metry poté, co za stavu 2:0 spadl do prostoru hráč z pobočky Deportiva poté, co se srazil s vlastním spoluhráčem.

Estradense, tým z Pontevedry, šel do poločasu s dvoubrankovým náskokem (2:0) zásluhou Acierta de Fuentese (26 let) a Juanína (37), ale Fabril skončil ve druhém dějství o bod. . Vyrovnání, které začalo překvapivým rozhodnutím Luise Loise Carra při signalizaci penalty, které vyvolalo nejprve překvapení a později hněv místních rozhodčích. Neexistující penalta nahlášená v době hry rozhodčím i přes rozzlobené protesty Estradense.

Vyrovnání otevřel v 86. minutě hlavičkou od míče Nájera, který kontroverzní penaltu proměnil. Natolik, že to umožnilo Fabrilovi pokračovat bez porážky ve své třetí divizní skupině.

Po čtyřech kolech se Estradense objevuje v čele tabulky třetí divize skupiny I se dvěma výhrami, jednou remízou a jednou prohrou.