Kubo dává Realu první vítězství na hřišti

Cádiz, který nadále hledá posily, začíná sezónu s cílem stálosti, zatímco lidé ze San Sebastianu, kteří posílili o velmi zajímavé fotbalisty, touží vylepšit svou poslední kampaň, ve které bojovali o vstup do Ligy mistrů téměř až do poslední den.

Konec zápasu, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9'Druhý poločas končí, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9' Střela uložena vlevo dole. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) střelou levou nohou z levé strany vápna. Asistence: Jon Karrikaburu. 90'+8′ Asier Illarramendi (Real Sociedad) dostává žlutou kartu za nebezpečnou hru.

90'+8'Foul od Asiera Illarramendiho (Real Sociedad).90'+8'Mamady Diarra (Cádiz) byl faulován v obranném pásmu.90'+7'Jon Karrikaburu (Real Sociedad) byl faulován na levém křídle 90'+7' faul Victora Chusta (Cádiz).

90'+3'Roh, Real Sociedad. Rohový kop, který zahrává Jeremías Ledesma. 90'+3' Střela z pravé strany branky. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) střílel levou nohou zpoza šestnáctky. Asistence: Álex Remiro.90'+2'Foul Aritz Elustondo (Real Sociedad).90'+2'Awer Mabil (Cádiz) byl faulován na levém křídle.

90'+1' Pokus minul. Jon Karrikaburu (Real Sociedad) střela pravou nohou z vnějšku jde vysoko a doleva. 90' Faul Andera Barrenetxea (Real Sociedad). 90' Iván Alejo (Cádiz) obdržel faul na pravém křídle 87'Hand Igor Zubeldia (Real Sociedad).

86′ Střídání v Cádizu, Mamady Diarra nastupuje na hřiště a nahrazuje Josebu Zalduu. 85′ Fali (Cádiz) dostává žlutou kartu. Žlutou kartu dostává 85′ Brais Méndez (Real Sociedad). Méndez (Real Sociedad) střílel vlevo zvenčí oblasti. Asistence: Asier Illarramendi.

85'Střídání, Real Sociedad. Jon Karrikaburu nahrazuje Alexandra Isaka.84'Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) dostal faul na pravém křídle.84'Tomás Alarcón (Cádiz) fauluje.83'Skip uložen na levém čtverci. Anthony Lozano (Cádiz) hlavičkou z vnějšku. Asistence: Tomáš Alarcon.

83'Foul od Asiera Illarramendiho (Real Sociedad).83'Fali (Cádiz) dostává faul na soupeřově polovině.82'Pokus zblokován. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) střela levou nohou z pravé strany vápna. Asistence: Aritz Elustondo.82'Střídající v Realu Sociedad přichází na hřiště Aihen Muñoz, který kvůli zranění nahrazuje Diega Rica.

79' Střídání v Real Sociedad, na hřiště přichází Ander Barrenetxea, který nahrazuje Davida Silvu. 79' Střídání v Tra Real Sociedad, Mohamed-Ali Cho nastupuje na hřiště a nahrazuje Takefusa Kubo. Mikel Merino. 74' Faul Igora Zubeldie (Real Sociedad).

74'Anthony Lozano (Cádiz) obdržel faul na levém křídle.73'Střídání v Cádizu, na hřiště nastupuje Álvaro Negredo, který nahrazuje Lucase Péreze.72'Diego Rico (Real Sociedad) obdržel faul v obranném pásmu.72' Faul Anthonyho Lozana (Cádiz).

70'Iván Alejo (Cádiz) dostává žlutou kartu.69'Foul od Diega Rica (Real Sociedad).69'Anthony Lozano (Cádiz) dostal faul na pravém křídle.68'Foul od Davida Silvy (Real Sociedad) )).

68'Iván Alejo (Cádiz) je faulován v obranném pásmu.68'Pokus zblokován. Igor Zubeldia (Real Sociedad) střela pravou nohou z vnějšku.67'Roh, Real Sociedad. Roh zahrál Jeremías Ledesma 67′ Střela se zastavila nízko vlevo. Diego Rico (Real Sociedad) střelou levou nohou zpoza šestnáctky.

66 ′ Corner, Royal Society. Roh zahrál Jeremías Ledesma 66′ Střela se zastavila zleva. David Silva (Real Sociedad) střílí levou nohou z velmi těsné blízkosti.65'Střídání v Cádizu, Tomás Alarcón nastupuje na hřiště za José Mari.65'Střídání v Cádizu, Iván Alejo nastupuje na hřiště za Santiago Arzamendia.

64 ′ Střela stojící vedle pravé strany branky. David Silva (Real Sociedad) střelou levou nohou zpoza šestnáctky. Asistence: Alexander Isak.63'Pokus zblokován. Alexander Isak (Real Sociedad) střelou levou nohou ze středu vápna. Asistence: Mikel Merino.62'Pokus minul. Mikel Merino (Real Sociedad) hlavičkoval od levé postranní čáry zblízka.59'Offsajd, Cádiz. Victor Chust udělal hluboký krok, ale Joseba Zaldua byl přistižen v ofsajdu.

56 ′ Corner, Royal Society. Rohový kop, kterého se dopustil Joseba Zaldua. 55 ′ Lucas Pérez (Cádiz) selhává v obranném pásmu. 55 ′ Selhání v obranném pásmu Robinem Le Normandem (Real Sociedad). 53 ′ Martín Zubimendi (Real Sociedad) selhává v obranném pásmu.

53'Faul od Alfonsa Espina (Cádiz).51'Pokus se minul. José Mari (Cádiz) střelou levou nohou z vnějšku.49'Offsajd, Cádiz. Jeremías Ledesma se pokouší o průnik, ale Lucas Pérez je přistižen v ofsajdu 49' Faul Igora Zubeldie (Real Sociedad).

49'Awer Mabil (Cádiz) byl faulován na pravém křídle. 47'Offsajd, Cádiz. Alfonso Espino se pokouší o průnik, ale Lucas Pérez je přistižen v ofsajdu.

45'+2'První poločas končí, Cádiz 0, Real Sociedad 1,45'+1'Střela uložena pod tyče na úrovni země. David Silva (Real Sociedad) střílí levou nohou zpoza vápna. 45'+1'Lucas Pérez (Cádiz) dostává žlutou kartu. 45'Joseba Zaldua (Cádiz) dostává žlutou kartu za nebezpečnou hru.

45'Foul od Joseby Zalduy (Cádiz).45'Takefusa Kubo (Real Sociedad) obdržel faul na soupeřově polovině.44'Foul od Alexandra Isaka (Real Sociedad).44'Alfonso Espino (Cádiz) obdržel faul v obranné pásmo.

43'Pokus zblokován. José Mari (Cádiz) střílel pravou nohou mimo oblast.43'Faul od Diega Rica (Real Sociedad).43'Alberto Perea (Cádiz) je faulován na pravém křídle.42'Faul od Martina Zubimendiho ( Královská společnost).

42'Anthony Lozano (Cádiz) byl faulován v obranném pásmu.41'Anthony Lozano (Cádiz) je faulován.41'Martín Zubimendi (Real Sociedad) byl faulován v obranném pásmu.40'Pokus se minul. Alfonso Espino (Cádiz ) Střela levou nohou z vnějšku boxu, která jde vysoko a široce doprava. Asistence: Jose Mari.

38 ′ Střela zamítnuta hlavičkou Anthonyho Lozana (Cádiz) ze středu vápna. Asistence: Santiago Arzamendia křížem do vápna.37'Faul od Aritz Elustondo (Real Sociedad).37'Alfonso Espino (Cádiz) dostal faul na levém křídle.34'Martín Zubimendi (Real Sociedad) obdržel faul v obranném pásmu.

34'Faul od Anthonyho Lozana (Cádiz).28'Roh, Cádiz. Rohový kop zahrál Mikel Merino. 28 ′ Fali střela zamítnuta (Cádiz) střela zprava z pravé strany vnitřku prostoru. 27′ Roh, Cádiz. Rohový kop zahrál Aritz Elustondo.

26'Roh, Cádiz. Rohový kop zahrál Robin Le Normand. 24'Goooooal! Cádiz 0, Real Sociedad 1. Takefusa Kubo (Real Sociedad) střílí pravou nohou ze středu hřiště. 24'Akce zastavena. Takefusa Kubo (Real Sociedad) střílí pravou nohou ze středu šestnáctky 23'José Mari (Cádiz) byl faulován v obranném pásmu.

23′ Faul Martína Zubimendiho (Real Sociedad). 20′ Faul Braise Méndeze (Real Sociedad). 20′ Alfonso Espino (Cádiz) byl faulován na levém křídle. 19′ Faul Takefusy Kubo (Real Sociedad).

19 ′ José Mari (Cádiz) obdržel faul v obranném pásmu. Asistence: Takefusa Kubo s centrem do vápna po rohovém kopu 18'Roh, Real Sociedad. Rohový kop zahrál Luis Hernández. 16' Nevyhozená střela Santiago Arzamendia (Cádiz) pálil levou nohou z vnitrobloku těsně vedle levé tyče, ale šel mírně mimo. Asistence: Jose Mari.

16'Alexander Isak (Real Sociedad) střela levou nohou z levé strany vápna byla zblokována. Asistence: Takefusa Kubo.14'Foul od Davida Silvy (Real Sociedad).14'Alfonso Espino (Cádiz) dostává faul na soupeřově polovině.13'Foul od Braise Méndeze (Real Sociedad).

13'Santiago Arzamendia (Cádiz) prohrává v obranném pásmu.12'Diego Rico (Real Sociedad) prohrává v obranném pásmu.12'Anthony Lozano (Cádiz) fauluje.7'Roh, Real Sociedad. Rohový kop zahrál Joseba Zaldua.

6'Takefusa Kubo (Real Sociedad) byl faulován v obranném pásmu. 6'Faul od Joseba Zaldua (Cádiz).4'Offsajd, Cádiz. José Mari se pokusil o průnik, ale Anthony Lozano byl přistižen v ofsajdu. Anthony Lozano (Cadiz) vystřelil pravou nohou z levé strany vápna. Asistence: Santiago Arzamendia.

1'Faul od Braise Méndeze (Real Sociedad). 1'Alberto Perea (Cádiz) obdržel faul v obranném pásmu. Začíná první poločas. Sestavy potvrzeny oběma týmy. Protagonisté skočí na hřiště, aby zahájili zahřívací cvičení