Valencia se trápí, ale při svém ligovém debutu poráží Gironu

Gennaro Gattuso byl v oficiálním zápase na lavičce Valencie, týmu, který prožil turbulentní léto a má na kontě mnoho obětí ve srovnání s jeho sestavou z minulé sezony. Naproti bude Girona, tým, který se vrací mezi elitu španělského fotbalu

Konec zápasu, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Druhý poločas končí, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Faul Cristhian Stuani (Girona).90'+7'Hugo Guillamón (Valencie) obdržel faul v obranné pásmo.

90'+6' Ofsajd, Valencie. Nico González se pokusil o průchozí míč, ale Maximiliano Gómez byl přistižen v ofsajdu.90'+5'Yangel Herrera (Girona) byl faulován na soupeřově polovině.90'+5'Yunus Musah (Valencia) faulován.90 '+4'Pokus minul Valentín Castellanos (Girona) hlavičkoval ze středu vápna po rohu.

90'+4'roh, Girona. Rohový kop, který zahrál Toni Lato.90'+3'Cristhian Stuani (Girona) obdržel faul v obranném pásmu.90'+3'Hugo Guillamón (Valencie) faul.90'+2'Nevyhovoval pokus. Maximiliano Gómez (Valencia) ) vystřelil pravou nohou z vnějšku příliš vysoko z přímého volného kopu.

90'+1'Faul od Aleixe Garcíi (Girona).90'+1'Yunus Musah (Valencie) dostává faul na soupeřově polovině.90'Faul od Aleixe Garcíi (Girona).90'Hugo Guillamón (Valencie) dostává faulovat faul v opačném poli.

88'Cristhian Stuani (Girona) obdržel faul na levém křídle.88'Faul od Mouctara Diakhabyho (Valencie).87'Foul od Santiaga Buena (Girona).87'Maximiliano Gómez (Valencie) dostal faul v oblasti obranný.

85'Aleix García (Girona) obdržel faul v obranném pásmu. 85'Hugo Guillamón (Valencie) fauluje. 82'Střídání v Gironě, Arnau Martinez nahrazuje Yan Couto. 81'Thierry Correia (Valencie) obdržel faul v obraně zóna.

81'Faul od Cristhian Stuani (Girona).78'Pokus zblokován. Maximiliano Gómez (Valencia) střela pravou nohou z levé strany vápna.76'Juanpe (Girona) byl faulován v obranném pásmu.76' Faul od Maximiliana Gómez (Valencie).

75'Foul od Huga Guillamóna (Valencie).75'Yangel Herrera (Girona) obdržel faul v obranném pásmu.74'Střídání, Girona, na hřiště přichází Yangel Herrera, který nahrazuje Ramóna Terratsa.74'Střídání, Valencie, nastupuje pole Maximiliano Gómez nahradil Samuela Lino.

73'Změna ve Valencii, Toni Lato vstupuje na hřiště pro Jesúse Vázqueze. 73'Střídání ve Valencii, Nico González přichází na hřiště pro Samu Castillejo. 71'Roh, Girona. Rohový kop zahrál Giorgi Mamardashvili. Aleix García (Girona) trefil pravou nohu z vnějšku.

69'Jesús Vázquez (Valencia) dostává žlutou kartu za nebezpečnou hru 69' Faul Jesúse Vázqueze (Valencia). 69' Oscar Ureña (Girona) byl faulován na soupeřově polovině 66' Střela minula Rodrigo Riquelme ( Girona) střílel levou stranou mimo oblast.

64 ′ Střela minula hlavou Cristhian Mosquera (Valencia) ze středu oblasti, která jde příliš vysoko. Asistence: Hugo Guillamón po rohovém kopu. 64 ′ Střela zamítnuta hlavičkou Dimitriho Foulquiera (Valencia) ze středu hřiště. Asistence: Samu Castillejo s křížkem do oblasti. Roh 63′, Valencie. Rohový kop zahrál Santiago Bueno. 63′ Změna ve Valencii, na hřiště vstoupil Dimitri Foulquier, aby nahradil Carlose Solera.

62 ′ Změna v Gironě, Miguel Gutiérrez vstupuje na hřiště za Valeryho Fernándeze. 62 ′ Změna v Gironě, Cristhian Stuani vstupuje na hřiště pro Davida Lópeze. 61 ′ Změna v Gironě, Oscar Ureña vstupuje na hřiště pro Samu Sáize. 61′ Střela odmítnutá Samu Castillejo (Valencie) střela zleva z levé strany vnitřního prostoru. Asistence: Samuel Lino.

60' Pokus nevyšel, Samu Castillejo (Valencie) střílel levou nohou ze středu vápna těsně k pravé tyči, ale šel mírně mimo. Asistence: Samuel Lino.59'Thierry Correia (Valencie) obdržel faul v obranném pásmu.59'Foul od Samu Sáize (Girona).56'Thierry Correia (Valencia) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru.

56'Foul Thierry Correia (Valencie).56'Samu Sáiz (Girona) obdržel faul na soupeřově polovině.53'Střídání ve Valencii, Cristhian Mosquera nahrazuje Hugo Duro.52'Eray Cömert (Valencie) dostává červenou kartu .

51'VAR Rozhodnutí: Eray Cömert (Valencie) odvolána červená karta. 51'Eray Cömert (Valencie) faulován. 51'Valentín Castellanos (Girona) obdržel faul na soupeřově polovině. vpravo z oblasti mimo oblast, která jde příliš vysoko. Asistence: Hugo Duro.

48'Hugo Duro (Valencie) obdržel faul v obranném pásmu.48'Faul od Santiaga Buena (Girona).48'Hugo Duro (Valencie) obdržel faul v obranném pásmu.48'Foul od Santiago Bueno (Girona) ))).

46′ Faul Yunuse Musaha (Valencie) 46′ Ramón Terrats (Girona) obdržel faul v opačném poli.

45'+4'Thierry Correia (Valencie) obdržel faul na pravém křídle.45'+4'Foul od Aleixe Garcíi (Girona).45'+3'Foul od Thierryho Correia (Valencie).45'+3′ Valery Fernández (Girona) byl faulován na levém křídle.

45'+1'Góóóóól! Valencia 1, Girona 0. Carlos Soler (Valencie) vstřelil penaltu pravou nohou do pravé strany branky. 45 ′ Spáchal Valery Fernández (Girona) rukou uvnitř oblasti. 45 ′ Střela odmítnutá Samu Castillejo (Valencie) střela levou nohou z vnějšku.

44'Ramón Terrats (Girona) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru.44'Eray Cömert (Valencia) byl faulován na soupeřově polovině.44'Samu Sáiz (Girona) faulován.43'Pokus minul. Samuel Lino (Valencia) střílel zprava z vnějšku oblasti, která jde vysoko a odchyluje se doprava. Asistence: Hugo Guillamon.

40′ Roh, Valencie. Rohový kop pro Davida Lópeze 40' Střela zblokovaná Samu Castillejo (Valencie) střela levou nohou z vnějšku 38' Střela zblokovaná Jesúsem Vázquezem (Valencia) pravou nohou z levé strany vápna 39' Pokus minul. Hugo Duro (Valencie) střela levou nohou z levé strany vápna šla těsně za levý horní roh. Asistence: Carlos Soler.

38′ Střela odmítnutá Yunusem Musahem (Valencie) vystřelila pravou nohou ze středu hřiště. 38′ Roh, Valencie. Roh zahrál Rodrigo Riquelme. 36′ Střela zastavena. Carlos Soler (Valencie) střílí pravou nohou zpoza vápna 35'Hugo Guillamón (Valencie) byl faulován na soupeřově polovině.

35'Faul od Aleixe Garcíi (Girona).28'Foul od Samu Castillejo (Valencie).28'Samu Sáiz (Girona) obdržel faul v obranném pásmu.24'Roh, Valencie. Rohový kop zahrál David López.

23'Samuel Lino (Valencia) chybuje v obranném pásmu 23'Yan Couto (Girona) fauluje 20'David López (Girona) chybuje v obranném pásmu.Valencia) střela pravou nohou z vnějšku, která minula levou. Asistence: Hugo Guillamon.

17′ Ofsajd, Girona. Juanpe se pokusil o průchozí míč, ale Valentín Castellanos byl přistižen v ofsajdu.16'Valentín Castellanos (Girona) byl faulován v obranném pásmu.16'Mouctar Diakhaby (Valencia) fauluje.15'David López (Girona) obdržel faul v obranné pásmo.

15'Foul od Carlose Solera (Valencie).14'Yan Couto (Girona) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru.14'Faul od Yana Couta (Girona).14'Carlos Soler (Valencie) obdržel faul v obranné pásmo.

14' Pokus zblokován, Yan Couto (Girona) vystřelil pravou nohou z vnějšku. Asistence: Valery Fernández.13'Corner, Girona. Rohový kop zahrál Mouctar Diakhaby. 13'Pokus zablokován Valentínem Castellanosem (Girona) střelou pravou nohou z pravé strany vápna. 12'Faul od Yunuse Musaha (Valencie).

12 ′ Aleix García (Girona) obdržel faul v obranném pásmu. 12 ′ Střela odmítnutá Jesúsem Vázquezem (Valencie) vystřelil levou nohou z vnějšku. .7' Faul od Yunuse Musaha (Valencie).

6'Thierry Correia (Valencia) byl faulován na soupeřově polovině 5'Offsajd, Girona. Samu Sáiz udělal hluboký krok, ale Rodrigo Riquelme byl přistižen v ofsajdu 4'Roh, Girona. Roh, který vytvořil Eray Cömert. 3'Rodrigo Riquelme (Girona) obdržel faul v opačném poli.

3'Foul od Mouctara Diakhabyho (Valencie).2'Valentín Castellanos (Girona) obdržel faul v obranném pásmu.2'Foul od Eraye Cömerta (Valencie). První poločas začíná.

Potvrzené sestavy obou týmů. Protagonisté skočí na hřiště, aby zahájili zahřívací cvičení