Sevilla zachránila bod proti Villarrealu, který si toho váží víc

Konec zápasu, Villarreal 1, Sevilla 1,90'+6'Druhý poločas končí, Villarreal 1, Sevilla 1,90'+6′ Asistence Alexe Tellese křížem do oblasti po rozehrání volného kopu.90'+5'Isco ( Sevilla) byl faulován na levém křídle.

90'+5'Faul od Daniela Parejo (Villarreal).90'+4'Střela uložena vlevo dole. José Morales (Villarreal) střílí pravou nohou ze středu šestnáctky. Asistence: Daniel Parejo.90'+3'Corner, Villarreal. Rohový kop zahrál Marko Dmitrovic. 90'+3' Střela zachráněná vysoko a do středu brány. José Morales (Villarreal) střílí pravou nohou z pravé strany vnitřku vápna. Asistence: Daniel Parejo.

90'+2'roh, Villarreal. Roh zahrán Nemanja Gudelj.90'+1'Pokus minul. Arnaut Danjuma (Villarreal) střela pravou nohou z velmi blízké vzdálenosti byla příliš vysoká. Asistence: Yeremi Pino s centrem do šestnáctky. 90'Suso (Sevilla) byl faulován na pravém křídle. 90'Álex Baena (Villarreal) faulován.

89′ Ofsajd, Sevilla. Kike Salas zkouší průchozí míč, ale Isco je přistižen v ofsajdu. 88' Pokus minul. Papu Gómez (Sevilla) střela pravou nohou z vnějšku je vysoká a široká doprava. 86' Faul Joana Jordán (Sevilla). 86′ Etienne Capoue (Villarreal) obdržel faul v obranném pásmu.

85′ Ofsajd, Sevilla. Jesús Navas zkouší průchozí míč, ale Rafa Mir je přistižen v ofsajdu.84'Nemanja Gudelj (Sevilla) dostává faul na levém křídle.84'Yeremi Pino (Villarreal) fauluje.84'Pokus minul. Papu Gómez (Sevilla) střílel z vpravo mimo oblast, která jde příliš vysoko. Susoova podpora.

83′ Změna v Seville, Papu Gómez nastupuje na hřiště místo Ólivera Torrese. 82′ Změna v Tra Villarreal, Johan Mojica nastupuje na hřiště a nahrazuje Alfonsa Pedrazu. 82′ VAR Recenze: Villarreal Penalty.

80' Penalta, kterou provedl Alex Telles (Sevilla) po faulu uvnitř vápna 80' Penalta ve prospěch Villarrealu. Ztráta v oblasti Yeremi Pino. 80′ Ofsajd, Villarreal. Kiko Femenía se pokusil o průnik, ale Yeremi Pino byl přistižen v ofsajdu 79' Suso (Sevilla) střela levou nohou z vnějšku byla zblokována. Asistence: Jesus Navas.

73'Roh, Villarreal. Rohový kop zajel Jesús Navas 73' Pokus zblokován, Alfonso Pedraza (Villarreal) střelu levou nohou z levé strany vápna. Asistence: Pau Torres.73'Foul od Alexe Tellese (Sevilla).73'Álex Baena (Villarreal) byl faulován v obranném pásmu.

72 ′ Corner, Sevilla. Rohový kop zahrál Pau Torres 71′ Střela z výšky do středu brány. Daniel Parejo (Villarreal) střílí pravou nohou z vnějšku. 69'Alex Telles (Sevilla) má křídlo, které dostává žlutou kartu za nebezpečnou hru.69'Alex Telles (Sevilla) fauluje.

69'Nicolas Jackson (Villarreal) obdržel faul na soupeřově polovině.69'Střídání v Seville, na hřiště nastupuje Alex Telles, který střídá Marcose Acuñu.69'Střídání v Seville, na hřiště přichází Suso, střídá José Ángel Carmona.68' Zakončení minul Jesús Navas (Sevilla) střela levou nohou z pravé strany šestnáctky, která míří vysoko a doleva. Asistence: Óliver Torres s křížkem do vápna.

67'Roh, Villarreal. Rohový kop Nemanja Gudelj.66'Nemanja Gudelj (Sevilla) byl faulován v obranném pásmu.66'Alfonso Pedraza (Villarreal) fauluje.65'Offsajd, Sevilla. Marko Dmitrovič dostal přesný míč, ale Rafa Mir byl přistižen v ofsajdu.

65'Nevyražená střela Etienna Capoueho (Villarreal) vystřelila pravou nohou z vnějšku příliš vysoko. 65'Alex Baena (Villarreal) střílí pravou nohou z levé strany vápna. Asistence: Arnaut Danjuma.63'Foul Marcos Acuña (Sevilla).63'Yeremi Pino (Villarreal) byl faulován v obranném pásmu.

62'Jesús Navas (Sevilla) dostává faul na pravém křídle.62'Alfonso Pedraza (Villarreal) fauluje.61'Pokus zblokován. Alfonso Pedraza (Villarreal) střela levou nohou z vnějšku.60'José Ángel Carmona (Sevilla) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru.

60'Faul od José Ángela Carmony (Sevilla).60'Arnaut Danjuma (Villarreal) dostal faul na levém křídle.60'Střídání, Villarreal. Na hřiště přichází Arnaut Danjuma, střídá Francis Coquelin.59'Střídání, Villarreal, nastupuje na hřiště Yeremi Pino místo Samuela Chukwuezeho.

56′ Nemanja Gudelj (Sevilla) pokus minul střelu pravou nohou z vnějšku vysoko a doleva. Asistence: Joan Jordán 55'Nevyražená střela Isco (Sevilla) hlavičkoval ze středu vápna těsně k pravé tyči, ale šel mírně mimo. Asistence: Marcos Acuña.55'José Ángel Carmona (Sevilla) dostal faul na pravém křídle.55'Faul od Pau Torrese (Villarreal).

51'Goooooal! Villarreal 1, Sevilla 1. Álex Baena (Villarreal) střelou pravou nohou ze středu vápna 51' Útok zachráněn od nízké tyče. Álex Baena (Villarreal) střílí pravou nohou ze středu šestnáctky. Asistence: Francis Coquelin po hluboké jízdě. Asistence: Kiko Femenía 47′ Ruka Nicoláse Jacksona (Villarreal).

46' Ofsajd, Sevilla. Óliver Torres se pokusil o průnik, ale Rafa Mir byl přistižen v ofsajdu, Tanguy Nianzou střídá Fernanda.

45'+4'Faul od Rafy Mira (Sevilla).45'+4'První poločas končí, Villarreal 0, Sevilla 1.45'+4'Pau Torres (Villarreal) byl faulován v obranném pásmu.45'+1′ Marcos Acuña (Sevilla) byl faulován v obranném pásmu.

45'+1'Foul od Samuela Chukwueze (Villarreal).45'Nemanja Gudelj (Sevilla) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru.45'Foul od Nemanji Gudelje (Sevilla).45'Nicolas Jackson (Villarreal) obdržel na levém křídle chybí žlutá karta.

44′ Faul Ólivera Torrese (Sevilla) 44′ Etienne Capoue (Villarreal) obdržel faul v obranném pásmu. Asistence: Etienne Capoue po protiútoku. 42'Offsajd, Sevilla. Nemanja Gudelj se pokusil o průnik, ale Oliver Torres byl přistižen v ofsajdu.

41'Álex Baena (Villarreal) dostal žlutou kartu. 41'Álex Baena (Villarreal) je faulován. 41'Isco (Sevilla) dostal faul na pravém křídle.40'Alfonso Pedraza (Villarreal) je faulován.

40'Jesús Navas (Sevilla) byl faulován na pravém křídle 39'Roh, Villarreal. Rohový kop zasáhl José Ángel Carmona. 38'Marcos Acuña (Sevilla) dostal žlutou kartu za nebezpečnou hru. 38'Samuel Chukwueze (Villarreal) byl faulován na pravém křídle.

38' Faul Marcose Acuñy (Sevilla). 38' Ofsajd, Sevilla. Isco se pokusil o průnik, ale Rafa Mir byl přistižen v ofsajdu. 37'Roh, Villarreal. Rohový kop zahrál Nemanja Gudelj. 33' Faul od Marcose Acuñy (Sevilla).

33'Samuel Chukwueze (Villarreal) byl faulován na pravém křídle. 33'Přeskok uložen vlevo dole. Alfonso Pedraza (Villarreal) hlavičkoval z levé strany vápna. Asistence: Kiko Femenía.31'Střídající ve Villarrealu, na hřiště nastoupil Álex Baena, aby nahradil Giovaniho Lo Celso.31'Marcos Acuña (Sevilla) obdržel faul na levém křídle.

31′ Faul Kiko Femenía (Villarreal) 30′ Corner, Sevilla. Rohový kop zahrál Nicolas Jackson. 29′ Roh, Sevilla. Rohový kop zahrál Raúl Albiol. 28′ Corner, Sevilla. Rohový kop zahrál Pau Torres.

28 ′ Střela odmítnutá Óliverem Torresem (Sevilla) střela pravou nohou z vnějšku. Asistence: Rafa Mir.27'Daniel Parejo (Villarreal) trefil tyč pravačkou z vnějšku. Asistence: Samuel Chukwueze. 26'Bono (Sevilla) dostává žlutou kartu. Asistence: Samuel Chukwueze.

23' Giovani Lo Celso (Villarreal) prohrává. 23' Marcos Acuña (Sevilla) fauluje v obranném pásmu 23' Faul Etienna Capoue (Villarreal). 22' Óliver Torres (Sevilla) dostává faul v obranném pásmu.

22′ Samuel Chukwueze (Villarreal) obdržel faul v obranném pásmu 22′ Marcos Acuña (Sevilla) faulován. Asistence: Isco.19'Pokus zblokován. Marcos Acuña (Sevilla) střelou levou nohou z vnějšku. Asistence: Joan Jordan.

18'Faul od José Ángela Carmony (Sevilla).18'Francis Coquelin (Villarreal) byl faulován na soupeřově polovině.16'Pokus se minul. Nicolas Jackson (Villarreal) střílel pravou nohou z pravé strany vápna.10 Faul Pau Torres (Villarreal).

10'Jesús Navas (Sevilla) byl faulován v obranném pásmu.8'Goooooal! Villarreal 0, Sevilla 1. Óliver Torres (Sevilla) střílí levou nohou ze středu šestnáctky. Asistence: Óliver Torres. 5'Isco (Sevilla) byl faulován na levém křídle.

5'Faul od Etienna Capouea (Villarreal) 5'Nevyhovující pokus Giovani Lo Celso (Villarreal) střelou levou nohou z vnějšku. Protagonisté skočí na hřiště, aby zahájili zahřívací cvičení