Osasuna 1 – Villarreal 0: Chimy Ávila zaustavlja Villarreal hladno

Ažuriraj

Kraj utakmice, Osasuna 1, Villarreal 0. 90'+5′ Završeno drugo poluvrijeme, Osasuna 1, Villarreal 0. 90'+4' Pokušaj blokiran. Manu Trigueros (Villarreal) šutira desnom nogom iz centra prostora. 90'+3′ Korner, Viljareal. Lucas Torró izveo korner.

90'+3′ Manu Trigueros (Viljareal) je napravio faul u zoni odbrane. 90'+3′ Prekršaj Manua Sáncheza (Osasuna). 89 ′ Promjena u Osasuni, Oier Sanjurjo ulazi na teren umjesto Rubéna García. 88′ Boulaye Dia (Viljareal) je promašio pokušaj glavom iz centra prostora koji prolazi kroz prečku nakon kornera. 88 ′ Korner, Viljareal. Korner izvodi Aridane Hernández.

84 ′ Promjena u Villarrealu, Francis Coquelin ulazi na teren umjesto Daniela Pareha. 84 ′ Ofsajd, Osasuna. Nacho Vidal je duboko zakoračio, ali je Ante Budimir uhvaćen u ofsajdu. 83′ Promašio Ante Budimir (Osasuna) šutirao desnom nogom s desne strane unutarnjeg prostora. 82′ Faul Manua Triguerosa (Viljareal). 82′ Rubén García (Osasuna) je napravio prekršaj u zoni odbrane.

82′ Promjena u Osasuni, Aridane Hernández je ušao na teren i zamijenio Chimy Ávilu. 81′ Arnaut Danjuma (Viljareal) je dobio faul na lijevom krilu. 81′ Prekršaj Nacho Vidala (Osasuna). 77 ′ Promjena u Villarrealu, Boulaye Dia ulazi na teren i mijenja Giovani Lo Celso. 77 ′ Izmjena u Viljarealu, Samuel Chukwueze ušao na teren za Yeremi Pino.

77 ′ Promjena u Viljarealu, Manu Trigueros ulazi na teren za Serža Auriera. 74 ′ Chimy Avila (Osasuna) je dobio žuti karton zbog opasne utakmice. 74 ′ Faul Chimy Ávila (Osasuna). 74 ′ Đovani Lo Celso (Viljareal) je napravio faul u suprotnom polju. 72′ Korner, Viljareal. Korner izvodi Rubén García.

71 ′ Promjena u Osasuni, Ante Budimir ulazi na teren umjesto Kikea Garcie. 71 ′ Promjena u Osasuni, Darko Brašanac ulazi na teren umjesto Javija Martíneza. 69 ′ Giovani Lo Celso (Viljareal) odbio udarac lijevom stranom sa desne strane u unutrašnjosti prostora. 69′ Promašen udarac Kikea Garsije (Osasuna) šutira desnom nogom s desne strane unutarnjeg dijela prostora koji promašuje lijevo. Asistirao Chimy Avila. 68 ′ Faul Moi Gómeza (Viljareal).

68 ′ Nacho Vidal (Osasuna) je napravio faul u zoni odbrane. 68 ′ Etienne Capoue (Viljareal) je napravio faul u zoni odbrane. 68′ Faul Havija Martineza (Osasuna). 66 ′ Daniel Parejo (Viljareal) je napravio faul u zoni odbrane. 66 ′ Faul Jon Moncayola (Osasuna).

63′ Gol! Osasuna 1, Villarreal 0. Chimy Avila (Osasuna) šutira glavom iz centra kaznenog prostora. 62 ′ Promašen udarac Chimyja Avile (Osasuna) šutira lijevo iz velike daljine iu malo vjerovatnoj poziciji koja ide previsoko. Asistirao Kike Garcia. 61 ′ Kike García (Osasuna) je promašio udarac glavom s lijeve strane unutarnjeg dijela prostora koji ide previsoko. Asistirao Jon Moncayola sa centaršutom u prostor nakon kornera. 60′ Korner, Osasuna. Geronimo Rulli izveo korner. 59′ Korner, Viljareal. Lucas Torró izveo korner.

60 ′ Udarac sa visine i kroz centar gola. Rubén García (Osasuna) šutira lijevom nogom iz centra kaznenog prostora. 59′ Etienne Capoue (Viljareal) je blokirao udarac desnom nogom van kaznenog prostora. 59 ′ Promašaj Serža Auriera (Viljareal) šutirao sa lijeve strane iz centra prostora koji promašuje lijevo. Asistirao Moi Gomez. 58 ′ Promjena u Villarrealu, Moi Gómez ulazi na teren Alberta Morena zbog povrede. 56 ′ Ofsajd, Viljareal. Alberto Moreno je pokušao dodavanjem, ali je Arnaut Danjuma uhvaćen u ofsajdu.

55 ′ Alberto Moreno (Viljareal) odbio udarac lijevom nogom iz centra prostora. Uz asistenciju Giovani Lo Celso. 52′ Pokušaj promašen. Chimy Avila (Osasuna) je šutirao lijevom nogom van kaznenog prostora nakon udarca iz ugla. 52′ Korner, Osasuna. Ugao napravio Pervis Estupiñán. 51 ′ Ofsajd, Viljareal. Alberto Moreno pokušava ubaciti loptu, ali Pervis Estupinan je uhvaćen u ofsajdu. 51 ′ Ofsajd, Viljareal. Giovani Lo Celso pokušava ubaciti loptu, ali Alberto Moreno je uhvaćen u ofsajdu.

48′ Prekršaj Jona Moncayole (Osasuna). 48 ′ Giovani Lo Celso (Viljareal) je napravio faul u zoni odbrane. Počinje drugo poluvrijeme Osasuna 0, Villarreal 0. 45'+2′ Završeno prvo poluvrijeme, Osasuna 0, Villarreal 0. 45'+1′ Korner, Villarreal. Korner je izveo Juan Cruz.

45 ′ David García (Osasuna) je promašio pokušaj glavom iz centra, lopta promašuje desnu stranu gola. Asistirao Rubén García sa centaršutom u prostor nakon kornera. 44′ Korner, Osasuna. Ugao napravio Pervis Estupiñán. 43 ′ Prekršaj Etiennea Capouea (Viljareal). 43′ Kike García (Osasuna) je napravio prekršaj u suprotnom polju. 43 ′ Udarac stoji ispod palica u nivou tla. Lucas Torró (Osasuna) šutira glavom sa lijeve strane. Asistirao Kike Garcia.

41′ Yeremi Pino (Viljareal) je promašio udarac glavom iz centra kaznenog prostora, a lopta promašuje desnu stranu gola. Asistirao je Pervis Estupiñán sa centaršutom u prostor. 39 ′ Daniel Parejo (Viljareal) je napravio faul u suprotnom polju. 39 ′ Faul Chimy Ávila (Osasuna). 37 ′ Etienne Capoue (Viljareal) je napravio prekršaj u suprotnom polju. 37 ′ Faul Lucas Torró (Osasuna).

36 ′ Alberto Moreno (Viljareal) je dobio faul na lijevom krilu. 36 ′ Faul Havija Martineza (Osasuna). 35′ Korner, Viljareal. Korner je izveo Juan Cruz. 33′ David García (Osasuna) je promašio pokušaj koji je desnom nogom šutirao sa centra prostora koji ide previsoko nakon kornera. 33′ Korner, Osasuna. Korner je izveo Raúl Albiol.

32′ Korner, Osasuna. Korner je izveo Raúl Albiol. 32 ′ Prekršaj Alberta Morena (Viljareal). 31′ Jon Moncayola (Osasuna) je napravio prekršaj u zoni odbrane. 31′ Korner, Viljareal. Korner je izveo Juan Cruz. 27 ′ Raul Albiol (Viljareal) je napravio faul u zoni odbrane.

27 ′ Faul Manua Sančeza (Osasuna). 27 ′ Udarac stoji ispod palica u nivou tla. Yeremi Pino (Viljareal) je šutirao desnom nogom sa desne strane kaznenog prostora. Asistirao Daniel Parejo. 26 ′ Serge Aurier (Viljareal) je napravio faul u zoni odbrane. 26 ′ Faul Lucas Torró (Osasuna). 24 ′ Ofsajd, Viljareal. Daniel Parejo pokušava ubaciti loptu, ali Pervis Estupinan je uhvaćen u ofsajdu.

22 ′ Ofsajd, Osasuna. Jon Moncayola je napravio dubok korak, ali je Chimy Avila uhvaćen u ofsajdu. 21′ Pokušaj promašen. Etienne Capoue (Viljareal) šutira desnom nogom van terena. 19 ′ Giovani Lo Celso (Viljareal) je napravio faul u zoni odbrane. 19 ′ Faul Davida Garsije (Osasuna). 18 ′ Faul Raúla Albiola (Viljareal).

18 ′ Kike Garsija (Osasuna) je napravio prekršaj u suprotnom polju. 11 ′ Nacho Vidal (Osasuna) odbio udarac desnom nogom iz centra prostora. 10′ Korner, Viljareal. Korner je izveo Juan Cruz. 10 ′ Udarac odbio Arnaut Danjuma (Viljareal) šutirao lijevom stranom unutarnjeg prostora. Uz asistenciju Giovani Lo Celso. 7 ′ Prekršaj Pervisa Estupinjana (Viljareal).

7 ′ Nacho Vidal (Osasuna) je napravio faul u zoni odbrane. 6 ′ Pokušaj koji je promašio Rubén García (Osasuna) šutirao desnom nogom izvan prostora koji ide visoko i skrenuo udesno. 5′ Korner, Osasuna. Pau Torres izveo korner. Početak će imati prioritet. 0 ′ Potvrđena poravnanja oba tima. Protagonisti skaču na teren kako bi započeli vježbe zagrijavanja