Суперечливе виключення Алекса Баени за вшанування зниклого Льянези

Алекс Баєна був виключений після того, як забив у матчі за «Вільяреал-Альмерія». Вінгер жовтої команди підняв свою футболку, щоб показати повідомлення подяки Хосе Мануелю Льянесі, історичному менеджеру команди «Гроге», який помер минулого четверга після кількох місяців боротьби з хворобою. Баена підняв свою футболку та завів її за голову, що регламентує жовтою карткою. Арбітр матчу з Бургоса Бенгоетчеа не піддався емоціям моменту і дав гравцеві жовту картку, на що не повірили всій команді Estadio de La Cerámica.

Всього за шість хвилин до цього Баена побачив першу жовту картку за жорсткий підкат Лео Баптістао, за що святкування коштувало йому вилучення з гри.

Під час протестів Пау Торрес також був підданий санкціям, а Морланес, який був на лаві запасних, також був виключений.

Незважаючи на суворість санкції, а більше через таку причину, як сенс, правила в цьому випадку на боці арбітра. З Бургоса Бенгоетчеа правильно застосував оплату, щоб отримати жовту картку, тому що Баена підняв футболку над головою. «Гравець, який зняв футболку або накрив нею голову, повинен отримати догану», — йдеться в правилі.

Гол Баена зробив рахунок 1:1 у матчі, в якому Альмерія повела в першому таймі за голом Мелеро.

За словами Мартінеса Монторо, арбітра ABC, «свого часу Медіна Канталехо, з усім болем у своєму серці, був змушений напоумити Серхіо Рамоса за те саме, що він зробив те саме й показав повідомлення Антоніо Пуерті».

Алекс Баена, народжений у місті Рокетас у Альмерії, прийшов до молодіжної академії Вільяреала лише в 11 років. Це один з найбільш очевидних прикладів хорошої роботи Лланези з кар'єром, спочатку як спортивний директор і менеджер клубу, а потім як член ради як делегат і віце-президент, останню посаду він обіймав до своєї смерті внаслідок лейкемії.

Дивний сценарій гри все ж здивував. З десятьма «Вільяреал» виріс і виграв гру, забив гол Джексона в додатковий час. Льянеза віддав належне висоті своєї фігури.