Севілья сьогодні в прямому ефірі: матч Ліги Сантандер, день 31

значокКінець матчу, Атлетік Клуб 0, Севілья 1.90'+7'значокОстаннє коло, Атлетік Клуб 0, Севілья 1,90'+5'значокРінкон, Атлетичний клуб. Кутовий виконав Браян Гіл.90'+2'значокГооооол! Атлетик 0, Севілья 1. Лукас Окампос (Севілья) реалізував пенальті правою ногою.

90 '+ 2'значокРауль Гарсія (Атлетик) отримав жовту картку.90′значокЄрай Альварес (Атлетик) отримав жовту картку за небезпечну гру. 90′ Пенальті реалізує Єрай Альварес (Атлетик) після фолу у штрафному майданчику. 90′ Пенальті на користь Севільї. Лукас Окампос загинув у цьому районі.

89 'значокЗаміна, Атлетік Клуб Малком Аду замінює Ніко Вільямс 87' Поновлення матчу 87' Поновлення матчу 86' Гра припинена через травму Дані Вівіан (Атлетік Клуб).

86 ' Матч зупинено через травму Юссефа Ен-Несірі (Севілья). 86 'значокДані Вівіан (Атлетик Клуб) порушує правила в зоні захисту. 86′значокЮсеф Ен-Несірі (Севілья), фол, 84'значокЗаміна у Севільї Алекс Тельєс виходить на поле замість Маркоса Акуньї через травму.

84'Матч поновлено.84'Матч поновлено.83'Гру зупинено через травму Маркоса Акуньї (Севілья).81'значокЄрай Альварес (Атлетик Клуб) зазнав фолу в зоні захисту.

81 'значокЛукас Окампос (Севілья), фол, 81′значокЛукас Окампос (Севілья) отримав жовту картку за небезпечну гру.81′значокЗаміна в Атлетік Клубі, Унаї Венседор виходить на поле замість Андера Еррери.80′значокЗаміна в "Атлетик Клуб". Рауль Гарсія виходить на поле замість Іньякі Вільямса.

77 'значокОскар Де Маркос (Атлетик Клуб) порушує правила в зоні захисту. 75′значокНіко Вільямс (Атлетік Клуб) промахнувся, пробив правою ногою з лівого флангу. 77′значокБраян Гіл (Севілья), фол, 75'значокПоза грою, Севілья. Фернандо отримав прохідний м'яч, але Юссеф Ен-Несірі опинився в офсайді.

72 'значокОйхан Сансет (Атлетик) отримав жовту картку.71′значокАндер Еррера (Атлетик Клуб), фол, 71′значокЮсеф Ен-Несірі (Севілья) порушує правила. 68'значокАлекс Беренгер (Атлетик Клуб), фол, фол.

68 'значокФернандо (Севілья) порушує правила. 66'значокЗаміна, Атлетик Клуб Алекс Беренгер замінює Горку Гурузету. 63′значокЮрій Берчиче (Атлетік Клуб) порушує правила в зоні захисту. 63′значокГонсало Монтьєль (Севілья) порушує правила.

62 'значокІньякі Вільямс (Атлетик Клуб), фол, 62′значокМаркос Акунья (Севілья) порушує правила. 61'значокКорнер, Севілья. Кутовий виконав Дані Вівіан.60′значокСпробу заблокував Браян Гіл (Севілья), удар лівою ногою з центру штрафного.

56 'значокЗаміна в Севільї, Папу Гомес вийшов на Кампо замість Сусо.56'значокЗаміна у Севільї, Гонсало Монтіель вийшов на поле замість Хесуса Наваса через травму. 55′значокЗаміна у Севільї, Папе Гейє вийшов на поле замість Івана Ракітіча. 51′значокЛукас Окампос (Севілья) порушує правила.

51 'значокОйхан Сансет (Атлетик Клуб) порушує правила в зоні захисту. 48′значокРінкон, Атлетичний клуб. Кутовий виконав Неманья Гудель.48′значокСпробу заблокував Ніко Вільямс (Атлетік Клуб), удар правою ногою з лівого флангу. Асистував Ойхан Сансет.47′значокРінкон, Атлетичний клуб. Кутовий виконав Лоїк Баде.

46 'значокСпроба промахнулась. Ніко Вільямс (Атлетік Клуб) ударив правою ногою з лівого флангу штрафного, не влучив уліво. Асистував Єрай Альварес.значокДругий старт Атлетік Клуб 0, Севілья 0,45′значокЗміна в Севільї, Браян Гіл вийшов на поле замість Еріка Ламели. 45'+2'значокПерший матч фіналу, Атлетик 0, Севілья 0.

45 '+ 1'значокІньякі Вільямс (Атлетік Клуб) відкинув спробу, пробив правою ногою з центру штрафного. 45'значокМаркос Акунья (Севілья) отримав жовту картку за небезпечну гру.45′значокІньякі Вільямс (Атлетік Клуб) отримав штрафний удар у протилежному полі. 45′значокМаркос Акунья (Севілья) порушує правила.

43 'значокВідсутність Сусо (Севілья). 43 'значокАндер Еррера (Атлетик Клуб) порушує правила в зоні захисту. 41′значокЮсеф Ен-Несірі (Севілья), фол, 41'значокЄрай Альварес (Атлетик Клуб) зазнав фолу в зоні захисту.

38 'значокЕрік Ламела (Севілья) отримав жовту картку за небезпечну гру.34′значокПропущений удар Юрі Берчиче (Атлетик) пробив лівою ногою з-за меж правої стійки, але трохи пройшов мимо. Асист віддав Дані Гарсія.33′значокМ’яч рукою Маркос Акунья (Севілья) 33′значокФернандо (Севілья) заблокував удар правою ногою з-за меж штрафного.

29 'значокРінкон, Атлетичний клуб. Кутовий виконав Маркос Акунья. 26′значокЕрік Ламела (Севілья), фол, 26'значокАндер Еррера (Атлетик Клуб) порушує правила в зоні захисту. 21′значокЛукас Окампос (Севілья) порушує правила лівого флангу.

21 'значокДані Вівіан (Атлетик Клуб), фол, фол 19′значокРінкон, Атлетичний клуб. Кутовий виконав Фернандо.17'Поновлення матчу.17'Огляд VAR: гол «Атлетик Клуб» (Горка Гурузета).

16'ГОЛ ВИЛУЧЕНИЙ VAR: Горка Гурузета (Атлетик Клуб) забив, але після перегляду VAR гол не з'являється на табло.16'значокГра на виїзді, Атлетік Клуб. Ніко Вільямс зробив глибокий пас, але Горка Гурузета опинився в офсайді.16'значокРінкон, Атлетичний клуб. Кутовий виконав Хесус Навас.14′значокСусо (Севілья) порушує правила.

14 'значокНіко Вільямс (Атлетик Клуб), фол, 13′значокРінкон, Атлетичний клуб. Кутовий виконав Юсеф Ен-Несірі.13′значокЮрі Берчіче (Атлетік Клуб) ударом головою з упору зліва заблокував спробу. Асистував Ніко Вільямс, навісивши в зону.13'значокРінкон, Атлетичний клуб. Хесус Навас виконав кутовий.

11 'значокПромах Ерік Ламела (Севілья) пробив правою ногою з центру штрафного.8′значокГра на виїзді, Атлетік Клуб. Оскар де Маркос спробував навести м'яч, але Ніко Вільямс опинився в офсайді.7′значокПоза грою, Севілья. Фернандо зробив глибокий крок, але Юсеф Ен-Несірі опинився в офсайді.5'значокДані Гарсія (Атлетик Клуб), фол, фол.

5 'значокСусо (Севілья) порушує правила. 3'значокКорнер, Севілья. Кутовий виконав Ніко Вільямс.2′значокРучний м’яч від Оскара Де Маркоса (Атлетік Клуб).1′значокВідсутність Сусо (Севілья).

1 'значокНіко Вільямс (Атлетик Клуб) зазнав фолу в зоні захисту.значокСтарти матимуть пріоритет.значокСклади, підтверджені обома командами, які виходять на поле, щоб розпочати розминку