Нідерланди 2 (3) – 2 (4) Аргентина: геній і його воротар рятують Аргентину

Цієї п'ятниці на стадіоні Лусаїл сталося декілька паранормальних явищ. Дивні події, які призвели до жахливої ​​класифікації Аргентини до півфіналу Чемпіонату світу з пенальті, після матчу, який вирішував місце до другого тайму. Команда «альбіселесте» досягла такого крайнього страждання, тому що Ван Гаал взяв несподівану гру зі свого чарівного блокнота в останньому куті другого тайму, коли Матеу Лахоз виконав штрафний удар на межі аргентинської зони. Блискучий маневр, виконаний Вегхорстом, дозволив Нідерландам зрівняти рахунок і з піднесеним настроєм вийти в додатковий час. Якщо йому це не вдалося, це сталося через те, що воротар Дібу Мартінес допоміг Мессі в останній серії перестрілок і відбив перші два удари голландців.

• Нідерланди Нопперт; Аке, Ван Дейк, Тімбер; Дамфріс, Де Йонг, Де Рун (Купмайнерс, 46), Блінд (Луук де Йонг, 64); Депай (Вегхорст, 78), Гакпо (Ланг, 113), Бергвійн (Бергуіс, 46)

• Аргентина Дібу Мартінес; Моліна (Монтьель, м. 105), Лісандро Мартінес (Ді Марія, м., Отаменді, Ромеро (Пецзелла, 78), Акунья (Тальяфіко, 78); Мак Аллістер, Енцо Фернандес, Де Поль (Паредес, 66); Мессі, Хуліан Альварес (Лаутаро Мартінес, 82)

• Голи 1-0, Моліна, м. 35. 2-0, Мессі, м. 72 (стор.), 2-1, Weghorst, m. 84, 2-2, Weghorst, м. 90+10

• Пенальті (3-4) Ван Дейк (промах), Мессі (гол), Бергуіс (промах), Паредес (гол), Купмайнерс (гол), Монтіель (гол), Вегхорст (гол), Фернандес (промах), Луук де Йонг (гол), Лаутаро (гол)

• Арбітр Матеу Лаос (Іспанія). Він попереджав Вальтера Самуеля (технічний), Тімбера, Акунью, Ромеро, Вегорста, Луук де Йонга, Лісандро Мартінеса, Паредеса, Бергуїса, Ван Дейка, Скалоні (технічний), Мессі, Отаменді, Бергвійн, Монтіель

Аргентина не грає у футбол. Він проводить хвилини, натираючи лампочку, щоб з неї вийшов джин. Він потворний геній, з короткими ногами, рум’яною бородою і сумним обличчям; геній, який ніколи не посміхається. Аргентина – це жахливий, але обнадійливий удар, тому що інші десять гравців знають, що цей геній, яким би відсутнім він не здавався, ніби блукаючи іншими світами, зазвичай втілюється в чарівний і непередбачуваний момент. Матчі команди albiceleste визначатимуть таким чином у фільмі напруженості, блукання полем, передаючи м’яч або захищаючи атаки суперника, поки раптом, без vin à cuento, геній вирішить спуститися з хмар і матеріалізуватись для сегмент Цієї п'ятниці на стадіоні Лусаїл на 36-й хвилині сталося майже паранормальне явище, з'явився Мессі. Він провів м'яч на межу майданчика і відфільтрував передачу на Науеля Моліну, який граціозно подолав ліс голландських ніг. Результат був таким же простим, як накреслення лінії на піску. Моліна, який, мабуть, і загадав таке бажання, скористався даром геніальності і забив м'яч у ворота Нопперта. Нідерландський голкіпер дивився в простір, не знаючи, чи проклинати свій захист, чи подзвонити Ікеру Хіменесу, щоб розповісти йому про дивну подію, яку він щойно пережив.

До того моменту в грі нічого не відбувалося. Кілька атак тут, інші атаки там і відчуття, що жодна з двох команд не хоче взяти на себе командування операціями. Нідерландам більше сподобалася контратака, а Аргентина потерла лампу. Була хороша комбінація в зоні «альбіселесте», коли Бергвійн пробив мимо воріт, а Дібу Мартінес впевнено відбив удар зі штрафного. Але все це було сміттям, записками в брудній, марній бухгалтерії. Єдине важливе сталося на 36-й хвилині, і воно з'явилося лише на дві-три секунди.

У другому таймі Нідерланди намагалися домінувати, але команда Ван Гала вже не той заводний апельсин, який тиснув суперників до порожнього. Вони не знали, як атакувати аргентинську оборону, і тренер голландців звернувся до величезного Луука де Йонга, щоб побачити, чи не впав на нього м’яч у зоні, і чи пощастило. Аргентина не надто дбала про ці страви, тому що геній був на волі. Якби у Мессі не було таких смертоносних і неточних партнерів по команді, рахунок голів збільшився б, але нам довелося чекати, поки Дамфріс реалізує тверезий абсурдний пенальті Акуньї, який він переїхав у куті штрафного, щоб Аргентина постраждала другий на маркері. Мессі м'яко помістив м'яч у сітку перед явно приголомшеним Ноппертом.

Потім, коли він побачив, що повертається літаком до Амстердама, відреагували Нідерланди, які за браком більш корисних ресурсів вдалися до найпростіших і ефективних рецептів. Ван Гаал продемонстрував свою майстерність із замінами, а Вегхорст, який щойно пішов, чітко відбив м’яч головою, який інший вийшов на заміну, Бергуйс, подав йому з правого флангу. Поєдинок, в якому час від часу вже літали іскри, вийшов дуже негарним. Фол Паредеса проти Аке розлютив лаву запасних Oranje, члени якої поспішили забрати голову аргентинського півзахисника. Матеу дуже сильно постраждав, намагаючись навести якийсь порядок, хоча врешті сутичка була вирішена між штовханням, і Паредес отримав жовту картку як сувенір. Іспанський рефері додав десять хвилин, і збірна Нідерландів приготувалась уривчасто взяти в облогу аргентинську зону. Це були тіньові та заплутані атаки, але в останній момент голландцям вдалося пробити штрафний на краю штрафного. Тоді сталося неймовірне. Виявилося, що в апельсинах теж був свій божевільний геній, хоча він ховав його серед сторінок блокнота Ван Гала. Купмайнерс погрожував пробити по воротах, але натомість віддав м'яч на Веггорста, який заховався в обороні. На подив Аргентини в цілому голландський нападаючий пробив навіс, до якого не дотягнув Дібу Мартінес.

У додатковий час Аргентина ще більше атакувала і мала кілька шансів вирішити гру, але не змогла вирвати нічию. Йому довелося чекати до серії пенальті, коли Мессі виявив, що у нього є смертоносний, але дуже ефективний союзник у особі Дібу Мартінеса. Альбіселесте пройшов у півфінал. Хорватія надія.